320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.managerzone.com

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

    ma kysisin ja tyytasin neid j2lle, et kaugel asi on...ja nagu arvata oli, tuli vastusex: \"olete j2rjekoras\"

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

      No mida ma siis ütlesin - see oligi surmakuulutus, mis sulle kohe alguses vastuseks saadeti. Ma pakun, et enne järgmist hooaega (september-oktoober ehk...) meil lööki pole. Jama muidugi, Chob ja teised suurema töö ära teinud ja vahva oleks omada sellist.

      Aga senikauaks siis pearõhk hattrickil

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

        ..njah mul vastupidi..hattricki vaatan harva..
        aga managerzones esimesed kolm m2ngu ja kolm v6itu ...et j2tkub eelmise hooaja edu, kui t6usin 5. liigast 4.-sse.
        meeskond t2ienenud paari noorega ja sisse otetud ka yx lootustandev 19a rootsi paremkaitsja.
        peale kolme esimest vooru on l88dud v2ravaid 13 ja sisse lastud 3.
        hooaja algus on p2ris lootustandev ja loodetavasti ei pea v6itlema mitte pysima j22mise (nagu alguses arvasin) vaid edasi saamise eest.

        nyyd siis aga olex vaja teha paar s6pruskohtumist ja ootan pakkumisi just eestlastelt (et saax v2he j6udu katsuda)

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

          Ma paar nädalat tagasi küsisin Easti kohta ja saadetivastus: Kus paluti saata EESTI
          kohanimesid, ees-ja perekonnanimesid ja mida rohkem seda uhkem, et asja kiirendada.
          Kas Chobram ei saatnudki andmeid nagu eespool juttu oli?:

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

            Ma vaatan, et asi ikka ei liigu teil siin... Järjekord tundub kuidagi pikk olevat, kui nad üldse Eestit \'\'järjekorda\'\' panid. Chobram tegeled selle asjaga ikka?

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

              Tegin ju sulle pakkumise!!!!!!!! nüüd pandi austraalia liiga, eestit vist jäämegi ootama!!! mis taktikat te mängus kasutate muidu? mina leidsin endale hea taktika millega olen ainult võitma hakand ja reitingus 2 mänguga 30 000 kohta tõusnud!!!!
              ...

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

                illimar v6i mis sa nyyd olid: saadetud ja ammu saadetud.
                ma kordan veelkord: asi ei ole minu taga, asi on managerzone taga kinni praegu!

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

                  > -----Original Message-----
                  > From: chobram@managerzone.com [mailto:chobram@managerzone.com]
                  > Sent: Wednesday, April 02, 2003 4:24 AM
                  > To: johan.christenson@managerzone.com
                  > Subject: RE:
                  >
                  >
                  > can you send me a list of nations what are coming next?...
                  >
                  >
                  >
                  Hey,

                  Wales
                  Scotland
                  Ireland
                  Romania
                  Brazil
                  Plust a couple of possibles so to speak.

                  That is it...

                  Johan



                  kurat kus on eesti???? ...ma saatsin, et mis nad ei kavatsegi meie liigat enam teha??

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

                    >> estonia isn`t in list?


                    It is just a matter of prioritization. Time is limited and it takes a lot of
                    time to do it. We will get it in shortly I\'m sure...

                    Johan

                    krt siiamaani aint lubavad

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

                      Originally posted by Chobram
                      We will get it in shortly I\'m sure...
                      Yup...seda ma usun

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

                        kuulge aidake mind, mul on -9000 GBP -d arvel ja kui ma seda üle nulli ei saa kaotan oma hea klubi ära. panin endal 3 mängijat müüki võiks keegi mult osta pliis mängijate id on: 3225053 ; 3225057 ja 3225052, palun ostke keegi!!!!!
                        ...

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

                          Tahab keegi friendlyt teha minuga?????
                          ...

                          Kommentaar


                            #88
                            Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

                            mul kinni psellel n2dalal k6ik...pane oma m2ngijad 10 tuhhiga myyki...kyll saad raha kokku...ja ega sul stata liig suur ole jne

                            Kommentaar


                              #89
                              Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

                              nii... 5 ring nyyd l2bi ja m6tlesin, et panex siia m6ne eesti meeskonna hetkeseisu liigas ning viimase m2ngu tulemuse:

                              inglise div4.25

                              2. FC Lehtse Utd v2ravate vahe +15 (l88dud v2ravaid 19, sisse lastud 4) 15p.
                              (1.meeskonnaga (SYSTEM OH A TOWN) v6rdselt punkte...l2him j2litaja (Bletchley FC) 6p taga.

                              viimane m2ng: FC Lehtse Utd - Bletchley FC 3 - 1

                              hooaja algus on l2inud yllatavalt h2sti, arvestades seda, et esimene hooaeg 4. liigas. tuleb hakata m6tlema edasip22semisele.

                              inglise div6.183

                              3. Internazionale FC v2ravate vahe +2 (l88dud v2ravaid 7, sisse lastud 5) 10p.
                              (kolmel esimesel meeskonal on 10p....4. meeskond kaotab 1p ja 5. meeskond 2p-ga)

                              viimane m2ng: Great Leighs United - Internazionale FC 2 - 3

                              ei teagi mida arvata (2kki kommenteerib ise seisu)

                              Kommentaar


                                #90
                                Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

                                Originally posted by Chobram



                                3. Internazionale FC v2ravate vahe +2 (l88dud v2ravaid 7, sisse lastud 5) 10p.
                                (kolmel esimesel meeskonal on 10p....4. meeskond kaotab 1p ja 5. meeskond 2p-ga)

                                viimane m2ng: Great Leighs United - Internazionale FC 2 - 3

                                ei teagi mida arvata (2kki kommenteerib ise seisu)
                                see oli küll ka mulle üllatus, vaatasin mängi ja järsku 2-0 taga!! aga....algul ei saa vedama pärast ei saa pidama 2-3 võit ikkagi liidri üle!!!!

                                võiksite oma tiimide ratingud siia saata mul on 2 nädalaga tõusnud peaaegu 40 000 kohta ja nüüd olen 50 000 kohal... see küll pole päris hea aga tõus tuleb iga mängu järel!!!!!
                                ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X