320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.managerzone.com

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

    Ma tegin ka eile sinna tiimi suurt veel hästi aru ei saa aga eks aeg midagi ikka õpetab.

    divisjoni küll ei mäleta eks ta mingi 2. oli tiimi nimi on VFC Frederik nagu ka hattis

    divisjon mul siis 2.7

    Kommentaar


      Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

      Mina olen FC Haiba ja ühes alagrupis Deviliga ja samuti on seal tuttavaid nägusi veel nagu nt Lambad Aasal.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

        Siis on järgmise mängu vastane teada: Frederik ja SK Alansi siis. Täna registreerisin ennast sinna ära ja nüüd tutvun olukorraga

        Kommentaar


          Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

          Sain ka siis oma tiimiga hakkama Meeskonnaks siis FC Esselte... Liigaks 2.6

          Kommentaar


            Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

            on plaanis teha eesti managerzone leht.. kus siis olexki k6ik 6petused jne.
            vaatasin t2na meistriliigat (et kes siis hakkavad sellel aastal seal myttama ja eesti au eest v6itlema.) m2rkasin, et martin seal ka, tore et m6ni kes loodetavasti hakkab maailma r2nkis headel kohtadel olema...ise kavatsen varsti ka j6uda sinna..nii, et Fc Lehtse Utd varsti tuleb:P

            aga igatahes kas keegi 2kki soovib aidata seda lehte teha?

            Kommentaar


              Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

              Tere Eesti mehed, paljud teist arvatavasti ei teagi, et olemas manager iirimaal, kes eesti kodakondne.. FC Ösel on klubi. Manageriks mina, elan siin juba paar aastat.. Samuti on yks väliseestlasest klemm ka rootsi klubi \"Noarootsi\" boss. Igaljuhul olen oma meeskonnaga paar sõpruskohtumist eesti klubidega kokku leppinud, ees mängud FC Mesitaruga ja Lealiga. Plaan on hankida mõni eesti superstaar klubisse, hetkel transferimaailmas laineid lööv Jonas Tomat vist jääb veidike kalliks, kuid tulevikus...
              Igatahes kel soovi minuga vestelda või sõprusmänge korraldada siis tammel@managerzone.com

              Edu eesti jalgpalli arendamisel

              Tarmo

              Kommentaar


                Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

                ma olen 1.2 divisjonis, kahju et ma meistriliigasse tiimi ei saand, mõndadel vedas sellega. tiim on mul FC Internazionale
                ...

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

                  nu jah..ja meil \"vedas\" kui m6ni kes midagi ei tea asjast sattus meistriliigasse..a nuh paar hooaega ja siis n2eb

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

                    Originally posted by Chobram
                    nu jah..ja meil \"vedas\" kui m6ni kes midagi ei tea asjast sattus meistriliigasse..a nuh paar hooaega ja siis n2eb
                    Nagu näiteks mina.:P Täielik rookie ning kohe meistriliigasse. Aga mis teha, õpib ja küll lõpuks ka asi käpas on.
                    Vaikus

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

                      See ManagerZone on sitaks raskem kui Hattrick. Aga proovin kuidagi harjuda.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

                        Tegin ka tiimi endale, aga..

                        Kuidagi mõttetu on kaht mängu parraleelselt mängida. Seda võiks juba haiguseks nimetada. Hattutemppu võtab isegi juba omajagu aega.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

                          Mina ütleks kah, et ei hakka praegu isegi vaeva nägema, kuigi ootasin pikisilmi ...hattricki kõrvale on teda raske asetada ja seega lükkuks ta kaugelt tahaplaanile, niimoodi mulle ei meeldi. Asjad on hattis jooksma hakanud ja tahaks sellega tegelda. Aga edu chobile ja teistele, kes asja ilusti joonde on ajanud ja ehk hakkavad seda arendamagi mingil päeval! Muideks, kavatsus millalgi asi kätte võtta on olemas - lihtsalt aega läheb.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

                            njah mul vastupidi...hattrick on kindlalt 2. ja ma isegi ei tea mis liigas mu meeskond..

                            igatahes managerzones hakkas viimases m2ngus Fc Lehtse Utd tublisti vastu esikohal j2tkavale Leali`ile...tulemus siis 1:1 ...j2tkame veel viimasel kohal, kuid viimane m2ng andis tublisti enesekindlust

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

                              nii.. sain nyyd tehtud managerzone eesti foorumi!
                              aadressil www.zone.ee/managerzone

                              (et mitte soccerneti foorumit enam \"risustada\")

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'www.managerzone.com\'

                                kuigi algus on mz\'is hea jääb ikka hattrick ka minu nr 1x esimene mäng siis 2-0 võitsin

                                hätis enam esimest mängu ei mäletagi 1 liigamängu võitsin seal küll

                                Kommentaar

                                Working...
                                X