320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Champions League fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Champoins League fantasy\'

    Originally posted by SleepWalking


    Originally posted by vello99
    Sub: Ibrahim Üzülmez, Pantelis Konstantinidis, Serkan Zeybekoglu, Civic, Honda.
    vähemalt autoeelistused on meil sarnased
    Hondas are like tampons, every pussy has one
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Champoins League fantasy\'

      Originally posted by Epic


      pakun, et need sinu nimetatud mängijad ei ole need keda sa mõtled (D.Cisse, T.Rosicky)
      nimetetud rosicky (oli vist spartas?) on üldse üks enimostetud mängijaid. Variant 1: juhuslikult on ta sattunud populaarseks odavaks varumeheks; variant 2: on kymneid tuhandeid, kes haledalt liimile on läinud:P
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Champoins League fantasy\'

        Originally posted by fittibaldi


        Originally posted by Epic


        pakun, et need sinu nimetatud mängijad ei ole need keda sa mõtled (D.Cisse, T.Rosicky)
        nimetetud rosicky (oli vist spartas?) on üldse üks enimostetud mängijaid. Variant 1: juhuslikult on ta sattunud populaarseks odavaks varumeheks; variant 2: on kymneid tuhandeid, kes haledalt liimile on läinud:P
        Eks ta ikka variant B ole ja tõenäoliselt enamus neist omas \"sama\" meest paar hooaega tagasi, kui ta Spartas ikka asju tegi.
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Champoins League fantasy\'

          Originally posted by Magpie
          Ma räägiks aga ühe loo - nimelt oli eelmisel hooajal iga vooru võitjale auhinnaks omal valikul ühte mängu minna vaatama (kaks piletit siis ühele ML kohtumisele). Ütlen nii palju, et minul jäi see reis tegemata ühe hiirklõpsu tõttu. Nimelt enne vooru algust otsustasin kodanik Emertoni Romast välja vahetada mingi teise poolkaitsja vastu. Poleks ma seda teinud, oleksin päeva võitnud selgus hiljem. Kahjuks tõestada ei saa ja täpsemaid fakte tuua, sest unustasin oma kasutajatunnuse juurde kuuluva koodi ja nüüd alustan uue nime alt. Aga noh, oleks on paha poiss ja loodame, et seekord läheb samuti edukalt.
          No ütleme nii, et Magpie sa pole ainus, kes on minetanud hea shansi. 2001-2002 hooajal oli mul hea shanss matchday võita, kuid jäin ühe vähema punktiga teiseks. Ei osanud ei õnnelik ega õnnetu olla... Ja viga tagantjärgi vaadates oli selles, et Beckhamit kapteniks ei pannud. Aga noh, selle pärast õnneks süda verd ei tilgu

          Aga liitun ka siis eestimeeste tiimiga, tõenäoliselt leiate minu vennad FC Lazybone klubi alt.

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Champoins League fantasy\'

            nonii,paneks siis kah enda meeskonna siia:
            ----------------buffon----------
            ---thuram----o\'shea------roberto carlos
            --veron--nedved---gattuso---cisse--
            ----makaay---larsson--van Nistelrooy

            pink:zwinkels,silva,beati,morris

            ja egas mul lihtsurelikul ei jää ka midagi üle kui tollesse liigase joinida
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Champoins League fantasy\'

              Matchday 1 meeskond:

              Westerveld

              Campbell
              Iuliano
              Hofland
              Aranzabal

              Figo (C)
              Ballack
              Nedved
              Del Pedro

              van Nistelrooy
              Raul

              Neetud, Raul ja van Hobune vedasid alt. Nende meeskonnad tagusid küll vastastel puuri täis, kuid mängijad ise skoori ei teinud. Hea vähemalt, et Figo kapteniks valisin.

              Ülejäänud poisid mängivad homme.

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Champoins League fantasy\'

                tekkis huvi, mis pagana viisil esimese matchday poole peal saab üldisel liidril juba 82 punni olla. vastus on nii lihtne, et selle pääle annab tulla: kuus meest manust, neli realist ja ükskik redondo (0 punkti!) nende vahele eksinud...

                Varem nagu kehtis reegel, et yle kolme või nelja samast tiimist võtta ei saa, tea miks see säädus ära kaotati?

                edit: ahjah, ise kah eriti hiiland pole, eilsega 24 punni, kuid arsenal-inter ees ootamas. Tiim:

                howard
                bridge, a.cole, j.zanetti
                becks, v der vaart ( oh miks ta kyll sisse ei löönud!), nedved, gilberto
                ruud, pandiani, sonck

                vah: hedman, guppy, traore, gurrutxaga
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Champoins League fantasy\'

                  Avaldan ka oma Matchday 1 satsi:

                  Peruzzi - ma täna shootoudi eest

                  Roberto Carlos - tegi, mis vaja
                  Cristanaval - ei saa ma aru, miks mul selline mees siin oli
                  Naybet - loodame täna temale

                  Ljungberg - loodame täna temale
                  Mostovoi - ?
                  Kily Gonzales - loodame täna temale
                  Fiore - värav ja sööt - aus mees

                  Larsson - ei tahaks teda Bayerni vastu kurja tegemas, aga peab
                  Mutu - mutukas ei saanud tsehhidega hakkama
                  Kovasevic - see mees on raudpolt väravalööja täna

                  27 punni koos ja hulk lootusi tänase peal!

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Champoins League fantasy\'

                    Minu meeskond siis selleks vooruks:

                    Howard väravasuul - 7 punkti, hoidis kenast puhtana.

                    Kaitses Mjällby (täna mängib), Nesta (6 punkti, hea mäng), Johnson (6 punkti)

                    Keskväljal Veron (4 punkti, oleks oodanud sitaks rohkemat), Nedved (täna), Zidane (5 punkti, oleks ka nagu rohkemat oodanud :P ), Xabi (täna)

                    Ründes Larsson ja Martins (mõlemad täna mängimas) ning van Horseface, kes täiesti kukkus läbi minu jaoks. Tegin hollandlasest kappaja kapteniks ja noh, kergelt öeldes tagasihoidlikud 2 punkti. Raisk.

                    32 punkti siis kuue mehe poolt, täna pöial pihku Celticu, Interi, Juventuse ja Sociedadi poolelt.

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Champoins League fantasy\'

                      48 pointsi tuli 7 mehe poolt
                      send in the clowns !

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Champoins League fantasy\'

                        Buffon (täna),roberto c (7p,väga rahul),o\'shea (4p,ootasin törts rohkem aga pole viga),thuram (täna),veron (4p,pettumus),nedved (täna),cisse (täna),gattoso (1p,veic hale,loodan järgmine kord paremat esitust),van N (2p,täielik pange astumine),makaay(täna),larsson (täna)
                        eile päeva saldoks jäi siis haledad 18 p
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Champoins League fantasy\'

                          Originally posted by Martin


                          Originally posted by SleepWalking


                          Originally posted by vello99
                          Sub: Ibrahim Üzülmez, Pantelis Konstantinidis, Serkan Zeybekoglu, Civic, Honda.
                          vähemalt autoeelistused on meil sarnased
                          Hondas are like tampons, every pussy has one
                          kopikät strikes again
                          308

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Champoins League fantasy\'

                            krt, ei tahaks sõna võtta, aga ma lihtsalt pean seda mainima....
                            Minu meeskond - Dave Beck$ Beckham on kokkuvõtes pärast teisipäeva 97.!!!! Punkte on 65
                            Tõsi, täna ma langen jubedalt, sest minu mehed on pärid Realist ja Manchesterist. Pluss Dünamo ründaja Vorobei ja keegi tont PSVst.
                            Vabandan lapsiku postituse eest, aga ma lihtsalt pidin mainima, et olen esisajas:P
                            minge Kingissepa praami peale

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Champoins League fantasy\'

                              sorry, ma nüüd esindan edevuse tippu, aga mu meeskonna nimi on siiski DaveBeck$ Beckham 10....ok, sorry, risustamise eest
                              minge Kingissepa praami peale

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Champoins League fantasy\'

                                Minu meeskond siis esimesel päeval.

                                Buffon(täna)Nesta(6 pole hullu)Carlos(7 norm)Campbell(täna)Cannavaro(täna)Secretario(0 jube:S)Nedved(täna)Beckham(10 )Djemba-Djemba(6 väga hea)Henry(täna)Ronaldo(10 täitsa ok)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X