320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Champions League fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'Champoins League fantasy\'

    Edu valemist kasutasin ära 1/3, sest Deportivo kaitsjatest on mul ainult Andrade. Õigemini küll oli. Sest MITTE IIAL ei võta ma enam mängijaid Deportivost. Lausa häbiväärne.
    Lihtsalt ei vea, krt. Mängupäeva hommikul ei öelnud veel keegi, et Vogel ei mängi, Maldini mängib 25 ja R.Carlos 12(!) minti. Krdi-krt, ma ütlen.
    Samas, kõige selle taustal on mängupäeva 41 punni enam-vähem talutav tulemus.

    its sammetaim!!!

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'Champoins League fantasy\'

      Hoolimata suurtest ettevalmistutest jäi minu piiriks sellel matchdayl 40 punkti
      \\"For those ten seconds or less, i\\\'m free...\\"
      \\"You live by the sword, you die by the sword...\\"

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'Champoins League fantasy\'

        jup, ja ma teadsin tegelt sisimas,et kui ma nyyd lõpuks drogba valin, siis ta ei viici enam - ja nii läkski.. kõige \'parem\' diil oli aga muidugi sonck>kanu.. naerge pealegi..
        sõnaga ainukesed kes arvestatavalt lisa tõid, olid manu mehed ..ofkoors:P vähemalt jagan veel 2. kohta...
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'Champoins League fant

          Originally posted by fittibaldi

          kõige \'parem\' diil oli aga muidugi sonck>kanu.. naerge pealegi..
          Naerame , aga ise: sai viiendaks tõustud tabelis (seekord 55p-enam-vähem). Aga loodetavasti läheb edaspidi paremini, et Sociedadil ja Rangersil nüüd vähe kergemad vastased ees..., kuigi tõsiselt peab kaaluma mõnd transferit.

          ---------------------------------------------------------------------------------------------
          Ja põhimõtteliselt ega premierleague fantasy`s mingit eestimeeste organisatsiooni ole??

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'Champoins League fantasy\'

            54 punni, võib rahule jääda buffon 14p, Cole 12p lampard 9p makaay 6p seedorf 4p ... siis tulevad 2p ja 1p mehed ning nesta -2

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'Champoins League fantasy\'

              Täielik ikaldus - 32 punkti. Maldini ja Ronaldo mõlemad 6, Fortune ja Sergio 4, ülejäänud 2, v.a. muidugi van Nisteltola, kelle panin Figo asemel sisse. Nimelt oli Figo kell 17:00 veel \"vigastatud\". Tuleb välja, et siiski ilmselt mitte, sest mees oli platsil 90 minti.

              its sammetaim!!!

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'Champoins League fantasy\'

                Mina sain 34 punkti, üpriski nõrk tegelikult....... Igatahes parim oli kapten Howard oma 14 punktiga, ära märkimist tasuks ka veel teise-kolmandana 6 punkti toonud Beckham ja Silvestre ülejäänud olid kõik 1-2 punkti peal jama küll...
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'Champoins League fantasy\'

                  Jätkan oma kiiret langemist liigas,masendus tuli peale oma seekordseid punkte vaadates:19punkti.

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'Champoins League fantasy\'

                    mängisite siis edasi või unustasite ära? :P

                    Esimene mängudepäev tundus mulle superhea, aga eilne ei olnud enam suurem asi, 48 p vaid, kuid tõusin sellega 15,000 esimese sekka
                    edit: vaatsin, et eestimeestes olen 7., samas kui juhib keegi Mikk Jürjens..

                    howard (1)
                    Terry (6), R.Carlos (8), O\'shea (1)
                    Zidane (1), Becks (2) - no täielik komöödia eksole, Edu (11) -krt kui hea valik, Heldt (2)
                    Makaay (6), Morientes (6), Ruud van (c, 4).

                    Pagan. Paistab et ka see aasta ei ole mina see õnnelik, kes priipääsme võidab finaalmängule..

                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'Champoins League fantasy\'

                      päris aus olla, siis eufooria on jah mingi 4 kuud tagasi juba otsa saanud, vähemalt algus oli hurraa

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'Champoins League fantasy\'

                        Originally posted by fittibaldi
                        Esimene mängudepäev tundus mulle superhea, aga eilne ei olnud enam suurem asi, 48 p vaid, kuid tõusin sellega 15,000 esimese sekka
                        edit: vaatsin, et eestimeestes olen 7., samas kui juhib keegi Mikk Jürjens..


                        Minu poolt samuti tagasihoidlik ring (45p):

                        vv: howard 1 punn, täielik pettumus
                        kaitse: campbell 1 punkt (pask), gallas 6p (korralik), Lahm 2p (debütant minu meeskonnas, kuid lootsin paremat)
                        poolkaitse: Beckham 2p, nedved 2p, Kaka 4p (kõik valmistasid pettumuse), Edu 11p (debüüt Muhedad Palluride ridades osutus edukaks)
                        rünnakul: henry (kaptenina) 8p, makaay 6p (vähemalt värav), van hobune 2p (üks selline mäng veel ja saadan ta nisu kusagile mujale sööma).

                        loodame, et korduskohtumised on muhedike jaoks edukamad. rõhk viimasel sõnal eelmises lauses.

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'Champoins League fantasy\'

                          Ma vaatan, et siin on kõik kogenud mängumehed koos, ma alles täna liitusin
                          Mul oleks välja panna selline koosseis:

                          ---Howard---
                          ---Gallas---Ferdinand---Campbell---A. Cole---
                          ---Lampard---Keano---Nedved---Fortune---
                          ---C.Ronaldo---Giggs---

                          Pingil: Songo´o, Prsho, Edu, Juanfran.

                          Eks näis, mis aeg mu meeskonnale toob
                          Where were you in '62?

                          Kommentaar


                            #88
                            Replying to Topic \'Champoins League fantasy\'

                            Nii mul toimus siis just äsja meeskonnas suurpuhastus, kus kõik vennad välja vahetasin.:PNüüd siis selline koosseis:

                            Dida
                            Bridge-Gallas-Johnson-Cafu
                            Pires(C)-Juninho-Kaka
                            Henry-Reyes-Kana

                            Pink:Sylva,Sartre,Michalik,R.Fernandes.

                            EDIT:Reyes ja Kana liitusid,Santa Cruz ja C.Ronaldo lahkusid.

                            Kommentaar


                              #89
                              Replying to Topic \'Champoins League fantasy\'

                              Järjekordne mängudevoor möödas ja minu poolt päris head punktid. 63 siis nimelt.

                              Buffon(2) - lootsin, et Depor suudab oma värava puhtana hoida, aga see neil kahjuks ei õnnestunud. Gallas(6) ja Bridge(6) - täpselt nii nagu ootasin. Zidane(9) - kah suht hea tulemus. Kaka(5), Rothen(4), Duff(4) ja Ljungberg(4) lisasid ka kambapeale hea skoori, kuigi natuke lootsin rohkemat, eelkõige Duffilt ja Ljungberilt. Henry(20) - 2 väravat ja kaptenina topeltpunktid. Morientes(2) - temalt lootsin ka rohkemat, aga ega iga kord ka väravat ei tule. Ja viimane siis Szabics(1), kellel oli võõrsil raske mäng ja temalt ma ei uskunudki paremat.

                              Edit: Ahjaa, enne matchday\'d tegin 3 vahetust: Henry Makaay asemel, Ljungberg Giuly asemel ja Bridge Andrade asemel.
                              It\\\'s always better on holiday...

                              Kommentaar


                                #90
                                Replying to Topic \'Champoins League fantasy\'

                                Nii ka minul päris kobe saak.

                                Dida(2)vbl kui poleks Junni väravat lasknud oleks suurem olnud...
                                Gallas(6),Bridge(6) täitsa kobe,Cafu(5) pole ka paha,Johnson(1)oleks võind rohkem olla
                                Juninho(9)väga hea,Poborsky(2)jama,Pires(8)kuna kapten
                                Henry(10)väga hea,Reyes(1) jube,Szabics(1) jama

                                EDIT:Kokku 51 punni

                                Kommentaar

                                Working...
                                X