320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 03/04

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'CM 03/04\'

    ma ise pole proovinud, aga vist Klubil endal peaks enam-vähem rahaasjadega asi kõige parem olema, on vist ikka mingit kopikat transfer´ide jaoks, aga jah muidu on üldiselt suht keeruline mingeid kobedaid oste teha.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'CM 03/04\'

      Täna elasin läbi tõelise \"Thriller\" mängu. Mängides Fulhamiga sain ülitähtsaks mänguks rahalises mõttes vastaseks Arsenali. Rahaseis on meil ülimalt kehv, mis tähendab et edasi tuli saada, mäng oli siis Liiga Cupi veerandfinaal. Arsenalil on meiega oli hooaja jooksul tõsiseid raskusi kuna sai muretsetud eelmise aasta teleraha ja üllatusliku neljanda koha rahe eest paar mängijat. Mäng oli Highburyl. Alustasin nagu oodati läksin 19.minutil 1:0 juhtima, paari minuti pärast Arsenal viigistas. Esimese poolaja lõppuks tundus, et kõik on tehtud, nimelt juhtisin juba 5:1! Jay Jay Okocha andis Arsenali kaitseliinile tõsiselt raskusi. Teisel poolajal hakkas siis pihta thriller: Arsenal tuleb tagasi seis on 5:4, löön 6:4, Arsenal vastab 6:5, Saha lõi siis 7:5, kuid Arsenal suutis lüüa 7:6 ja 90.minuti väravaga uppitas mängu lisaajale. Lisaaeg tõi kaas hulgaliselt ohtlike olukordi kuid väravaid see ei toonud. Väravavahid olid nagu kangelased, aga ikkagi lasid sisse mõlemad 7 väravat ehk siis olid nagu kõige rohkem süüdi. Penalti seeria algas mõlema võistkonna ülelöögiga, siis lõi Arsenal 1:0, Fulhami mängija jälle üle, Arsenali mängija üle, Fulham sisse 1:1, Van Der Sar tõrjub, Fulham lööb 2:1, natukese aja pärast tuleb 2:2 mäng läks ka kuuendale penaltile, Arsenal lööb 3:2... Fulham lööb!!! LEHMANN TÕRJUB!!!!

      On ka teil sellist thrillerit juhtunud?
      sigpic

      Kommentaar


        Replying to Topic \'CM 03/04\'

        Originally posted by Henryfan
        On ka teil sellist thrillerit juhtunud?
        Jah mul oli kord, aga mitte nii skoorirohke. Mängisin siis Romaga Italian Super Cupis ja vastas seisis Juve. Ma läksin 16. minutil Alessandro Simonetta löögist juhtima 1:0 (ainus löök minu poolt terve mängu aja), edasi hakkas Juve ainult peale taguma, aga Pelizzoli oli mul tasemel. Lõpuks siiski 87. minutil ei suutnud mu vv tõrjuda Treze pealööki ja tuli tabloole 1:1. Lisaajal pressis Juve aga edasi ja edasi, aga väravat ei saanud. Penaltid tulid siis hakkas see jubedus pihta. Nimelt algas nii: Roma sees! Juve sees! Roma mööda! Juve sees! Roma sees! Juve sees! Roma sees! Juve mööda! Roma mööda! Juve mööda! Roma mööda! Juve mööda! Roma sees! Juve sees! Roma sees! Juve sees! Roma sees! Juve sees! Roma MÖÖDA!!! Juve SEES! - kümme meest lõid penaltit. Aga noh Juve võitis kah siis. Pilt ka sellest mängust.
        Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'CM 03/04\'

          Kes on alustanud m2ngu large versiooniga???!!!!
          R22kige oma jutumitest ja tegemistest ja mis m2ngiaid teil on keda muidu pole tavaliselt?!?!
          742617000027
          (sic)
          (515)
          MAGGOT

          Kommentaar


            Replying to Topic \'CM 03/04\'

            Originally posted by Davids


            Kes on alustanud m2ngu large versiooniga???!!!!
            R22kige oma jutumitest ja tegemistest ja mis m2ngiaid teil on keda muidu pole tavaliselt?!?!
            vääga palju mängijaid on Näiteks enamus Flora põhimeestest on täitsa olemas ja kõik koondised peaks kah mehi täis olema, isegi Malta, Fäärid ja muud pisikesed
            ahjaa, ise mängin Cambridge Unitediga Inglis div 3...
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Replying to Topic \'CM 03/04\'

              Mängin Saksamaal, klubiks VfL Wolfsburg. Esimene hooaeg möödas muidu, ja võitnud olen ma UEFA Intertoto Cup\'i, millest pääsesin UEFA Cup\'i ja selle finaalis võitsin Sportingut 2:0. Liigas saavutasin esimese koha Bayerni ees ühe punktiga, kolmas koht oli 20 punktiga maas (Dortmund) . Viimase vooru mäng oligi mul kodus Bayerni vastu ja tuli viik. Närvi ajas aga see, et ma läksin 2:0 Klimowicz\'i väravatest ette ja 89\' min. lööb Makaay 2:1 ning 92\' min. 58\' sec. lööb Makaay teise värava, 2:2 viik! (3 minutit oli lisaaega) Enne hooaega ostsin endale Mexése £3.1 mil, Robinho £4.4 mil, de la Cuesta £700 k ja Gamst Pederseni £1.5 milliga. Nüüd, suvel, peale UEFA Cupi ja Saksa liiga võite andis board mulle raha ka juurde. Meeskonda olen saanud tasuta Cambiasso Realist ja Tifferti Stuttgartist. Aga ostma pidin ma Gabriel Milito £5 mil. ja Anatoli Todorovi £2 milliga, väravasse sain odavalt Hildebrandi, kuna VfB langes esimesest liigast välja.
              Koosseis on preagu selline:
              ----------------- Hildebrand -----------------------

              -- Franz --- Mexés ---- G. Milito --- de la Cuesta

              ---------------- Cambiasso ------------------------

              -- Tiffert ---- D\'Alessandro ----- Gamst Pedersen

              -------- Klimowicz ----------- Robinho ------------
              Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'CM 03/04\'

                Oleks siis selline küsimus rahvale, et kas teie hulgas ei leiduks inimesi kes oleks nõus CM 03/04 hostijaks hakkama?

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'CM 03/04\'

                  Ma soovitan soojalt, ärge uskuge ühtegi kokkuvõtet mille anriivänn siia foorumisse oma CMi mängudest teeb, kuna ta kasutab MCMi.Kui keegi veel ei tea siis on see selline proge millega saad endale juurde panna raha, mehi tugevamaks teha jne jne jne.ÜHESÕNAGA HENRYFAN ON PETTURIRAIBE!!!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'CM 03/04\'

                    Originally posted by 17


                    Ma soovitan soojalt, ärge uskuge ühtegi kokkuvõtet mille anriivänn siia foorumisse oma CMi mängudest teeb, kuna ta kasutab MCMi.Kui keegi veel ei tea siis on see selline proge millega saad endale juurde panna raha, mehi tugevamaks teha jne jne jne.ÜHESÕNAGA HENRYFAN ON PETTURIRAIBE!!!



                    Ma ei imesta.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'CM 03/04\'

                      kellegil eesti koondise peatreenerix on õnnestunud saada cm\'s?

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'CM 03/04\'

                        jah tegin Eesti meistriliiga ja esiliiga Austria liigade asemele. Praegu olen FC Elva ja Eesti koondise peatreener. FC Elvaga sain meistriliigasse ja seal lõpetasin hooaja 3. kohaga. Eestiga võitsin 2004 Euro ja praegu on käimas World Cupi viimased valikmängud. Hetkel juhin alagruppi Kreeka, Hispaania, Bosnia ja Ungari ees.
                        ½121½

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'CM 03/04\'

                          ferdinand vaata priva, mul oli kunagis amuti eesti liiga, praegu mängivad üksikud eesti klubid inglise liigades

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'CM 03/04\'

                            Originally posted by ferdinand


                            jah tegin Eesti meistriliiga ja esiliiga Austria liigade asemele. Praegu olen FC Elva ja Eesti koondise peatreener. FC Elvaga sain meistriliigasse ja seal lõpetasin hooaja 3. kohaga. Eestiga võitsin 2004 Euro ja praegu on käimas World Cupi viimased valikmängud. Hetkel juhin alagruppi Kreeka, Hispaania, Bosnia ja Ungari ees.
                            see eesti liigade tegemine austria liiga asemele võttis küll sul ma arvan ikka tohhuijaa aega

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'CM 03/04\'

                              Soovitan kõigile selliseid mängijaid:

                              Jairo Fernando Castillo
                              Sinamo Pongolle
                              Dionisis Chiotis (AEK väravavaht, pärast 3. hooaega maailma parim)
                              Niko Kranjcar
                              ½121½

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'CM 03/04\'

                                Ma soovitan sellist meest nagu van Hobune.
                                Lööb väravaid rohkem kui mänge on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X