320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 03/04

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'CM 03/04\'

    Algselt postitas Indrec


    Algselt postitas Devil


    CMsorted on yldjuhul korralikum, ei oska ausalt kommenteerida pole 03/04st huvitatud enam. 01/02 on parem ja CM5 võib midagi muuta
    Oi ära sellelt mängult küll midagi looda. Nii palju kui ma screenshote olen näinud on see ikka väga jube.
    Oma lõpliku järelduse teeb igaüks ise ikka ma arvan!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'CM 03/04\'

      Tegelikult küll jah, aga ma ei oota eriti sellelt mängult midagi. Screenshotide järgi muidugi ainult ei saa öelda, aga jah, kui välja tuleb siis proovin ning kui hästi läheb jätan äkki pealegi.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'CM 03/04\'

        Algselt postitas Indrec


        Tegelikult küll jah, aga ma ei oota eriti sellelt mängult midagi. Screenshotide järgi muidugi ainult ei saa öelda, aga jah, kui välja tuleb siis proovin ning kui hästi läheb jätan äkki pealegi.
        Eks näeb, mis saab. Võib ju tegelt tulla meeldiv üllatus.
        Tegelt ma ootaks sarnastelt mängudelt ikka selle suhtluspoole/meedia parandamist. FMis on seda ses suhtes kenasti edasi arendatud, kuid ikka veel puudulik.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'CM 03/04\'

          Kellelgi mänule mingit Patchi pole mis teeks uuendused 2004/2005 aastaks ?
          LiverpoolFC

          Kommentaar


            Vastus teemale \'CM 03/04\'

            Algselt postitas ow3n
            Kellelgi mänule mingit Patchi pole mis teeks uuendused 2004/2005 aastaks ?
            CM 03/04 Robi Robson & Bosy Revolution Update 2.5

            Kommentaar


              Vastus teemale \'CM 03/04\'

              Algselt postitas Anfield
              Kellelgi mänule mingit Patchi pole mis teeks uuendused 2004/2005 aastaks ?
              Eelmine link mul endal praegu käima ei läind, vb on kellelgi teisel sama probleem olnud.

              aga siit on võimalik seesama update tõmmata. Uuendused kuupäevaga 20. märts 2005. Mina leian, et tegu on väga hea update\'iga.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'CM 03/04\'

                Heh. uus küsimus..on see tähtis ka kuhu alla ma selle update teen ? Hetkel ei saanud hakkama. ehk keegi targem õpetab ?
                LiverpoolFC

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'CM 03/04\'

                  Algselt postitas Anfield
                  Heh. uus küsimus..on see tähtis ka kuhu alla ma selle update teen ?
                  Ilmselt mõtled seda, millisesse kausta (folderisse) paigutada. On küll tähtis.
                  Peab olema data/db kaustas, tuleb ülekopeerida samade nimedega eelmised failid (millest on soovitatud mõistetavatel põhjustel teha esmalt koopia).

                  Ehk siis, olenevalt sellest, kus CM arvutis asub. Minul on selline rida:
                  C:\\\\Program Files\\\\CM 03-04\\\\data\\\\db

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'CM 03/04\'

                    Algselt postitas ethan


                    Algselt postitas Anfield
                    Heh. uus küsimus..on see tähtis ka kuhu alla ma selle update teen ?
                    Ilmselt mõtled seda, millisesse kausta (folderisse) paigutada. On küll tähtis.
                    Peab olema data/db kaustas, tuleb ülekopeerida samade nimedega eelmised failid (millest on soovitatud mõistetavatel põhjustel teha esmalt koopia).

                    Ehk siis, olenevalt sellest, kus CM arvutis asub. Minul on selline rida:
                    C:\\\\Program Files\\\\CM 03-04\\\\data\\\\db
                    Tegin nii nagu rääksid.Nüüd on nii et kui uut mängu hakkan tegema..lööb mingi errori ette,et peame mängu sulgema jne. aga kui võtad loaditud mängu siis on kõik ok. milles probleem võib seisneda ?
                    LiverpoolFC

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'CM 03/04\'

                      Esmalt re-install. Seejärel tõmba CM 03/04 v4.1.4 Patch, siis kindlasti CM 03/04 v4.1.5 Patch. Siis seesama update, mille link eespool on, ning peakski nagu töötama.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'CM 03/04\'

                        Suured - suured tänud sulle. sain tööle.
                        LiverpoolFC

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'CM 03/04\'

                          Algselt postitas Anfield
                          Suured - suured tänud sulle. sain tööle.
                          no problem

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'CM 03/04\'

                            Avastasin siis enda jaoks sellise eksootilise liiga nagu Rootsi oma , mängin klubiga Hammarby , viiendal hooajal sattusin isegi CL-i . Ja Rootsi liiga suht lahe isegi.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'CM 03/04\'

                              Nõnda kurioosset juhtumist kohtasin täna oma CM karjääri jooksul esmakordselt. Nimelt õnnestus noorel soomlasel Jami Puustinenil (mängib neljandal hooajal minu York City koosseisus League One\'is) oma ribid murda ja kolmenädalane vigastus külge saada komistades treeningul koonuse (või käbi? cone siin pigem koonus ilmselt) otsa

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'CM 03/04\'

                                paneks selle Network Game tööle jälle...versioon4.1.5..võtaks mõne kõva liiga ja lihtsalt mägiks..kuna minu algatatud siis inglismaalt võtan chelsea..hispaaniast barcelona..itaaliast ac milani..mis arvate?? valime nendest kolmest liigast
                                Algselt postitas JT8055
                                Olge aktiivsemad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X