320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    soovitan patchi kus on bundesliga ja premieri kitid .

    Kommentaar


      GCP Patchi 4.0 update on väljas, aga 2.5 peab peal olema enne (vist)
      link

      Kommentaar


        Olen veel 2 hooaega hispaanias:
        1,5 hooaega Barca ja kui pakumine tuleb siis tahaks poole hooaja pealt real'i minna ja siis vaatan Seria A klubisi
        *
        Hispaania liiga lõpetatud:
        1aasta:Liiga-Moust value Player,Top Goal Scorer,Top 11.Spainish Cup-Top Assist.World team of the year,european team of the year,European player of the year.
        2aasta:Liiga.Moust Value Player,Top assist,top 11.Spainish cup-Top Goal scorer,Cup'i parim mängija(vms).World Player of the year,World Team of the year,european player of the year,european team of the year.

        Nii realis pool aastat oldud nüüd siis seria A.Inter ja Milan tegid pakkumis(As Rona tegi ka).Ma võtsin siis Milan'i,milan'is olen nr.77.Hetkel hooaeg poole peal.
        You need people who score goals, that's how you win games.

        Kommentaar


          Algselt postitas P!NK Vaata postitust
          Olen veel 2 hooaega hispaanias:
          1,5 hooaega Barca ja kui pakumine tuleb siis tahaks poole hooaja pealt real'i minna ja siis vaatan Seria A klubisi
          *
          Hispaania liiga lõpetatud:
          1aasta:Liiga-Moust value Player,Top Goal Scorer,Top 11.Spainish Cup-Top Assist.World team of the year,european team of the year,European player of the year.
          2aasta:Liiga.Moust Value Player,Top assist,top 11.Spainish cup-Top Goal scorer,Cup'i parim mängija(vms).World Player of the year,World Team of the year,european player of the year,european team of the year.

          Nii realis pool aastat oldud nüüd siis seria A.Inter ja Milan tegid pakkumis(As Rona tegi ka).Ma võtsin siis Milan'i,milan'is olen nr.77.Hetkel hooaeg poole peal.
          mitmes hooaeg käsil? ja top player tasemeks?

          Kommentaar


            Kui ma nüüd õigesti aru saan siis PES oled sa ise mängija?? kui nii siis peaks PES proovima

            Kommentaar


              Alustasin ka just seda become a legendit.. Suhteliselt ebareaalne ja kõike muud sellist, aga huvitav ikkagi.. Praegu esimene hooaeg siis, harjumatu on ühe mehega mängida Sain Sunderlandiga lepingu, mingi 4 nädalat läks vist ja siis lõin treeningmängus värava ja sain pingile.. Nüüd 7 mängu ja 3 väravat, sealhulgas Stoke vastu karikasarjas lisaajal löödud võiduvärav

              Rääkige keegi muidu, kui raske seal koondisse on saada?

              Kommentaar


                Algselt postitas Sunderland Vaata postitust
                Kui ma nüüd õigesti aru saan siis PES oled sa ise mängija?? kui nii siis peaks PES proovima
                Saab nii tiimiga, kui ka üksi mängida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nugisemees Vaata postitust
                  Rääkige keegi muidu, kui raske seal koondisse on saada?
                  mingi 1-2 hooaega läheb, enne kui saab :P oleneb ka kuidas tulemused ja rating on

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rauninho Vaata postitust
                    mingi 1-2 hooaega läheb, enne kui saab :P oleneb ka kuidas tulemused ja rating on
                    Kas seal on valikmängud, mm'id ja em'id ja kõik värgid ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LambiAhv Vaata postitust
                      Saab nii tiimiga, kui ka üksi mängida.
                      Ma olen seni ise vaid FIFAT mängunud, kuid nüüd kui ma sain teada, et PES on selline asi siis tuleb PES peale üle minna Loomulikult kui uuel fifal lisandub selline värks, siis jääb fifa. Ma olen kuulnud, et PES pidi ka mingi probleem olema, PES ei ole kõikide liigade licensi vms.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nugisemees Vaata postitust
                        Kas seal on valikmängud, mm'id ja em'id ja kõik värgid ?
                        Ikka Ise olin loll ja tegin become a legendis Vosko(AC Milan) ja Kingi(Inter) Eesti kodakondsusega oleks võinud panna hispaanlaseks või inglaseks ja oleks koondises, sest väravaid kütavad kogu aeg. Klavani(Aston Villa) nüüd tegin inglaseks. Kahju ainult, et ei saa teha ka näiteks väravavahte arvan, et oleks päris huvitav.

                        Sunderlandile: Fifas saad ka ju samamoodi üksi mängida, aga millest on kahju on see, et pole Hollandi Erediviset.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                          Ikka Ise olin loll ja tegin become a legendis Vosko(AC Milan) ja Kingi(Inter) Eesti kodakondsusega oleks võinud panna hispaanlaseks või inglaseks ja oleks koondises, sest väravaid kütavad kogu aeg. Klavani(Aston Villa) nüüd tegin inglaseks. Kahju ainult, et ei saa teha ka näiteks väravavahte arvan, et oleks päris huvitav.

                          Sunderlandile: Fifas saad ka ju samamoodi üksi mängida, aga millest on kahju on see, et pole Hollandi Erediviset.
                          See on see "BE A PRO" värk w? kui nii siis jh, pole peale manager mode muud teind seal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rauninho Vaata postitust
                            mingi 1-2 hooaega läheb, enne kui saab :P oleneb ka kuidas tulemused ja rating on
                            Nooo kui hästi läheb siis 2 hooaeg(lõppus) saad world cup'is mängida.
                            Algselt postitas Nugisemees Vaata postitust
                            Kas seal on valikmängud, mm'id ja em'id ja kõik värgid ?
                            Kõik on olemas
                            Algselt postitas rauninho Vaata postitust
                            mitmes hooaeg käsil? ja top player tasemeks?
                            Top player tasemeks jah.Aga selle aastaga juhtus nii et väike vend kustutas nata save nii et ma ei mäleta enam mis hooaeg.
                            ********



                            Aga good news.Ma märkasin et mul on üks "hea" save siiski olemas.
                            Aga ainult seal on nii et on üks tase madalam kui top player...aga seal siis sellised asjad...
                            Olen mänginud:
                            Middlesbrough(vms)fc 2008-2010
                            Liverpool fc 2010-2011
                            Manchester United 2011-2012
                            Inter fc 2012-2015
                            Fc Barcelona 2015-2020
                            Präegu on üleminekute viimane päev.
                            Pakumised on klubidelt nagu:
                            chelsea
                            ManU
                            Barca-Pakub kõige rohkem raha
                            Milan
                            Real
                            _____
                            Nagu näha tõeline teams battle,Kuhu ma läkes?anna oma varjant,mina lähen sellese klubise nagu sina tahad.nii et ütle kuhu ma minema peaks!
                            Ja ma olen maailma parim ofc
                            You need people who score goals, that's how you win games.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sunderland Vaata postitust
                              See on see "BE A PRO" värk w?
                              Be a pro's ei sa klubi vahetada ega rahvus koondise eest mängida...
                              You need people who score goals, that's how you win games.

                              Kommentaar


                                Ma Become a Legendis pole hooaeja keskel klubis varusse pääsenud ja ei viitsi west hami eest mängida ka, aga koondises olen põhi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X