320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas David Vaata postitust
    krdi nõme, et pes09 nõuab 1GB RAM'i.
    Mul on 512mb RAM'i
    tahaks ka täiega seda mängida...
    rami hinnad on nii all. mine 250.- saad juba 2GB DDRII mälu. DDR peaks natsa kallim olema aga vahe suht olematu
    PES.PLANET

    Kommentaar


      Eih, mul väga kehva ja vana arvuti ja DDRII mälud ei lähe mulle, mulle lähevad DDR SDRAM mälud ja mina pole sellele suuremaid, kui 512 ram'iseid mälusi leidnud ja 512RAM maksab 600krooni....
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Algselt postitas David Vaata postitust
        Eih, mul väga kehva ja vana arvuti ja DDRII mälud ei lähe mulle, mulle lähevad DDR SDRAM mälud ja mina pole sellele suuremaid, kui 512 ram'iseid mälusi leidnud ja 512RAM maksab 600krooni....
        tõesti kui mängu nautida tahad võiks olla mitmetuumaline protsessor, 1gb ram vähemalt ja mingi korralikum videokaart... 7900GS või parem ...

        1GB RAM DDR SDRAM on alla 400.- : ) Aga ei tea kas on mõtet hakata uuendama. Parem pela niikaua vanemat pes'i (PES6) vms...
        PES.PLANET

        Kommentaar


          See on sul DIMM ju, mitte SDRAM, mis mulle läheks.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            ehk oleks aeg uus arvuti osta?

            Kommentaar


              Kuidas neid punkte saab teenida? mul hakkab esimene ülemineku periood ja pole siiani ühtki punkti teeninud.

              Kommentaar


                Mul juhtuvad sellsed asjad et olen mänginud juba 6 hooaega aga 0 punkti
                You need people who score goals, that's how you win games.

                Kommentaar


                  punkte saab liiga, cup i vms võidu ees.. ka mängijate müümise eest jne..
                  PES.PLANET

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Heku Vaata postitust
                    punkte saab liiga, cup i vms võidu ees.. ka mängijate müümise eest jne..
                    Aaaaa need punktid
                    Ma mõtlesin et Become A Legendis need stamina shooting jmv
                    You need people who score goals, that's how you win games.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                      Aaaaa need punktid
                      Ma mõtlesin et Become A Legendis need stamina shooting jmv
                      Ee..Kui sa mõtled neid, mis strengtheni all on, siis sa saad neid ise muuta vajutades enterit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LambiAhv Vaata postitust
                        Ee..Kui sa mõtled neid, mis strengtheni all on, siis sa saad neid ise muuta vajutades enterit
                        Jaa aga neid saab juurde ka teenida
                        You need people who score goals, that's how you win games.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                          Jaa aga neid saab juurde ka teenida
                          Ma mõtlesin ka neid, oleks siis sama küsimus, et kas neid juurde ei saa teenida?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sunderland Vaata postitust
                            Ma mõtlesin ka neid, oleks siis sama küsimus, et kas neid juurde ei saa teenida?
                            Mängi nägu ikka(hästi) küll siis ajapikku tulevad
                            You need people who score goals, that's how you win games.

                            Kommentaar


                              Lõpetasin just Atletico Madridiga parima hooaja mis mul siiani olnud on. Kokku sain 3009 minutit mängida, lõin selle ajaga 34 väravat, 7 assisti, 4 kollast ja 1 punane kaart. Võitsime liiga ülinapinlt Valencia ees nii, et viimane mäng enne üleminekuperioodi oligi Valenciaga ja eriti jama oli see, et mul oli kõige sitem vorm ja Valencia oli mingil räigel võitude seerjal (12-13 võitu järjest vist). Tahtsin ikka seda mängu mängida ning otsustasin et selles mängus jooksen ainult ringi ja iga hinna eest üritan palli meie võistkonnale saada. Võitsime selle mängu napilt 1:0 . Lisaks sellele võitsime ManU-d finaalis 5:1 (minult 2 väravat ja 1 väravasööt) ja tulin seal ning liigas parimaks väravakütiks. Üleminekuperioodil kahjuks JÄLLE üheltki tippmeeskonnalt pakkumist ei saanud ja jäin uueks hooajaks jälle Atleticosse.

                              Ilgelt tahaks praegu Barcas mängida, aga miskipärast on nad sama aktiivsed ostjad mängus nagu nad on päriselus.

                              Kommentaar


                                Mis tasemega mängid?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X