320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tõesti PES suudab hetkel veel ainult PC peal konkurentsis püsida aga konsoolide peal juba ammu mitte.

    Kommentaar


      Algselt postitas Heku Vaata postitust
      Kahjuks/õnneks on nii jah.

      Võta oma anti-fifa prillid eest ja vaata asja õigest küljest. FIFA 11 on siiski PES 2011 üle.

      Lootsin küll, et PES 2011 tuleb parem kuid pärast pikki aastaid PES'i mängides pean tunnistama, et PC peal valitseb nüüdsest FIFA, rääkimata konsoolidest.
      Kahjuks tuleb nõustuda.
      You need people who score goals, that's how you win games.

      Kommentaar


        olen pesi mänginud ja eelistanud alates pes4, aga sel aastal on maha saadud uskumatult sita mänguga ja lähen fifale üle.

        Kommentaar


          Väike video minu poolt :

          sry about quality :) and also its kind of noob movie .All games top player.
          yo

          Kommentaar


            Algselt postitas nike Vaata postitust

            Kuidagi ei jõua kohale selle vidjo mõte .

            Kommentaar


              ma vaatasin, et vastaste kaitse teeb ikka jubedalt lihtsaid vigu....

              Kommentaar


                Proovisin siis eile täismängu ära, tsipakene parem kui eelmine aasta, eelmine aasta mehed ikka liikusid ja pöörasid kui uimakollid, ega seegi aasta kui mees palli saab hakkab mingi uimamine pihta, õnneks on pöörded vähe kiiremad, aga 2009 tasemele siiski ei küündi, tahaks tunnetada meeste liikumises vabadust, mitte mingit venimist, nagu tatt.Menüüd on isegi täitsa normaalsed, väljaarvatud see osa, kus saad mehi vahetada, vea mingeid krdi nooli , klassikaline oleks ikka parem olnud.
                Löögid on tõesti veidi paremaks muutunud ja isegi väravavahi liigutused reaalsemad, üldises plaanis siiski nagu pole erilisi muudatusi viitsitud teha ja transfere ka mitte, et üsna pooliku asjaga on konami väljatulnud, ei tee just head nende mainele.Ega pilukad olegi mängudes rohkem funnile mõjutanud.

                Kokkuvõttes ei istu ikka see gameplay.Fifas meeldib mulle see,et mehed vähemalt ei uima ja teevad reaalseid liigutusi palliga, muidugi nati ebareaalne on seal see söödutäpsus ja umbes iga tiimiga teed barcat ja veeretad söödumängu tulemina palli väravasse.
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas Lahekutt Vaata postitust
                  Kuidagi ei jõua kohale selle vidjo mõte .
                  polegi sai niisama tehtud ja proovitud
                  yo

                  Kommentaar


                    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                    üldises plaanis siiski nagu pole erilisi muudatusi viitsitud teha ja transfere ka mitte, et üsna pooliku asjaga on konami väljatulnud, ei tee just head nende mainele.Ega pilukad olegi mängudes rohkem funnile mõjutanud.
                    Ega Fifa parem pole. Seal isegi ei viitsita eelmise hooaja klube kes ligue 1'st välja lendasid panna uued ligue2'st tõusnud klubid ligue 1'te panna..
                    ..päris tore on praegu mängida ligue 1's Grenoble ja Lemansi vastu...


                    Nüüd muidu on hakanud mulle ikka PES rohkem meeldima...hakkan vaikselt harjuma..ML'i teen Marseille'ga. ligue 1's siis 2 mängu tehtud, 4 1:1 viiki on ja 3 kaotust. CL'is esimene mäng Real Madridiga 0:0, Realilt 13 pealelööki millest 9 värava postide vahele, ise sain vaid ühe löögi tehtud, mis läks väravapostide vahele kui Trezeguet nurgalöögist lõi. Ainuke transfer mille hooaja algul sain teha oligi see, et Trezeguet Marseille'i.
                    Teise CL'i mängu siis kaotasin 1:2 Spartak Moskvale, veel on minuga ühes alagrupis Unirea Urzcieni.
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Teisest foorumist:

                      Ise pelan Marseille'ga.
                      Ligue 1's 5 mängu peetud ja üks CL'is. Ligue 1's siis esimesed 2 mängu kaotasin vastavalt 0:3 ja 0:2 Monacole ja PSG'le. siis tulid 3 1:1 viiki järjest, Valesencee or smth, Saint-Etienne ja Arles Avingoniga.
                      CL'is olen siis ühes alagrupis Real Madridi, Moskva Spartak ja Unireaga. Mõlemad mängud selles alagrupis lõppesid 0:0
                      Väga põnev mäng oli Realiga. Real tegi mingi 12 pealelööki...8 värava postide vahele...ise sain vaid ühe löögi tehtud, kui 75minutil nurgalöögist sai Trezeguet löögile mille Dudek väga oskulikult ära tõrjus.
                      transferitest siis saingi ainult Trezeguet'i ostetud...
                      väravaid on mul löönud ühe Abriel Avingoni vastu, 1 Trezeguet Valensienne vastu ning Saint-Etienne mängus tuli omavärav sainti poolt.

                      Kommentaar


                        HAHA, made my day.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nike Vaata postitust
                          Täitsa kenad väravad
                          PES.PLANET

                          Kommentaar


                            Millist kaamera vaadet te kasutate BAL-is ?
                            Ise kasutan seda mis alguses oli.
                            Algselt postitas Blue Moon
                            Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                            Kommentaar


                              Sama, mis kohe alguses oli. Olen seda alates PES2009'st kasutanud.

                              Kommentaar


                                PES 11 on kordades raskem, kui 10.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X