320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas DaSoul Vaata postitust
    Juhtus siis selline loll asi.Europa Leaguei alagrupis siis alagrupi lõpuks oli PSV-ga võrdselt 8 punkti,nende väravatevahe -1 ja mul +2,ometigi edasi pääses PSV. Kas on mäng lihtsalt loll või on tegu mingi Europa Leaguei eripärasusega?
    mis teil omavaheliste mängude skoorid olid ? kelle kasuks ?

    Kommentaar


      Enam ei saa vaadata,aga arvatavasti see oligi mis mul kahe silma vahele jäi.

      Kommentaar


        mul villa alla poole hooajaga 27 väravat paugutanud , siis MLis tottenhamiga. Liigas 3 , karikas veerandfinaalis , ELis alagrupi esimene hetkel.

        Kommentaar


          Üks jama on:

          Nimelt sai mäng peale formatit uuesti peale pandud + kõige uuem patch ja fixid, aga mingi kahtlane probleem on, et kui mängin, siis kohati heli (pallilöök, vile) jõuab hiljem kohale ja kui suur delay on kogunenud, siis laseb kõik korraga välja. Mingi hetk on sünkroonis, aga mingi aeg täiesti lootusetutl maas. Eriti häiriv on siis, kui publik väravaolukorra peale ohkab või värava löön.
          Aidake hädast välja!

          Kommentaar


            Helikaardi driverid uuendatud?

            Kommentaar


              Driverid peaks olemas olema. Kui puuduks, siis ei kuuleks ju youtubest ja mujalt ka midagi.

              Kommentaar


                kahtlanee , ei oska aidata ...
                Nüüd olen BALi hakkanud ka tegema , mängin montepelliéris AMFi. .. esimene hooaeg europa league võitja , andsin kõige rohkem sööte , karikas langesin poolfinaalis Stade Rénnaisi vastu välja , top scorer olin seal , liigas sain 4 koha. Siis pääsesin koondisse ka , Saksa.esimesed mängud jäid vigastustega vahele ,siis tegin ühe mängu , kus skoorisin ja andsin väravasöödu ja peale toda Öziliga põhi ründav poolkaitse.Siis treenisin uue koha ka omale CF , kuid ühtegi mängu pole veel selle koha peal mänginud. Koondisega siis sain europa cupi alagrupist edasi. Teiseks aastaks jäin samuti Montepélliéri, alustasin liigat 6võidu kahe viigiga ja ühe kaotusega. Hetkel siis teine ja minu ees Bordeaux. Europa Leagues 2st mängust kaks võitu jaa olen top scorer hetkel europa leagues ja liigas olen teine skoorija. assistides olen ELis 2 ja liigas jagan 3-10 kohta. Uefa Super Cupis võitsin reali üllatuslikult 3-0.

                Kommentaar


                  Naljakas. Kui antiviruse välja lülitasin, enam probleemi polnud..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mister Vaata postitust
                    Naljakas. Kui antiviruse välja lülitasin, enam probleemi polnud..
                    Mul on sama jama DIRT 3-ga. Kui antiviiruse välja lülitan saan mängida aga muidu ei saa.

                    Kommentaar


                      keegi oskab õelda mis kamm on kui kolm nuppu korraga ei tõõta mängides nt paremale+üles+ löök ?

                      Kommentaar


                        Oskab keegi aidata ?!?!?!
                        Tõmbasin PESi patchi ,, tegin kõik õigesti tuli bundesliga , bundesliga 2 ,ligue 2 , millegipärast eesti koondis ei tulnud , see selleks... :S
                        siis vaatasin bundesliga oli mingi pes league asemel , ja siis bundesliga klubide logod olid nende pes league klubide logogd.
                        siis tõmbasin logo patchi , panin jälle kõik samma kausta kuhu kästi , aga ikka on sama :S:S AIDAKE!!

                        ette tänades.

                        Kommentaar


                          pärast paari tundi jamamist tegin käsitsi kõik ära ... downloadisin googlest ja vahetasin embleemi ära , kõikidel liigadel homme hakkan bundesliga vorme tegema.

                          Kommentaar


                            siuke lugu, et tahaks pes 10't mängima hakata..pes edit 4.1 patch on tirtud ja seal pes 10 kaustas pes edit selector ütleb mulle, et pean admin olema, et seda pes edit selectorit kasutada ja käseb useri ja passwordi sisestada...aga mul ei ole neid..ja sellepärast ei saa pes edit 4.1 patchi kasutada. keegi oskab aidata?
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Kui sul on W7 siis vali Run as administrator ja kui selector lahti tuleb,vali ülevalt lihtsalt play vms, sealt enam run as admin(vms) pole tegelt enam vaja.
                              You need people who score goals, that's how you win games.

                              Kommentaar


                                Kellegil PES 2011 onlinega on kogemusi ?? keegi aitaks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X