320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2005

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

    Algselt postitas Epic


    tra, sain lõpuks kätte aga nüüd viskab mingit errorit arr...peab vist Tannu eeskujul sellega midagi ettevõtma
    Mis mõttes, kas peale pannes või mängu tööle pannes?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

      Algselt postitas siimsorokin


      Algselt postitas Epic


      tra, sain lõpuks kätte aga nüüd viskab mingit errorit arr...peab vist Tannu eeskujul sellega midagi ettevõtma
      Mis mõttes, kas peale pannes või mängu tööle pannes?
      kui pätsi installima hakkan, laeb ilusti ära ja siis...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

        Niih, nüüd ma leidsin ühe cracki hakatise, mis pole küll no-cd crack, aga mingi tüüp tegi ise mingi ja see paneb mängu ilusti tööle, endal ka järgi proovitud!
        Leiate siit: http://fileforums.com/showthread.php?t=68690

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

          täitsa perses, ma olen mingist viiest erinevast kohast pätsi tõmmanud ja ikka ajab ühte ja sama jama

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

            Algselt postitas Epic


            täitsa perses, ma olen mingist viiest erinevast kohast pätsi tõmmanud ja ikka ajab ühte ja sama jama
            Aga proovi lihtsalt kogu kupatus maha võtta ja siis uuesti mäng ja kõik patchid (5.0.2 ja 5.0.3) peale panna, muud ei oska soovitada!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

              Algeline osa mu eesti patchust (db ja logod) läks toru poole teele nimega fm_est_patch[danel111].rar

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                Ma ei saa torusse sisse

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                  njah, ma jaga sellest toru värgist üldse mitte midagi :P gamer äkki riputad kuhugi lehele?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                    KLe nii suurt asja ei taha kuskile oma lehtedest panna, lihtsalt kisub andmeedastusmahu alla kui sealt tirima hakatakse. lisamärkusena, et uut mängu alustades valige valgevene liiga (belarus). asi pole kaugeltki valmis ja ka koosseisud on vananenud veits

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                      NO kui keegi kes ära tirib paneb, sest minu upload on kohutav, 166mb asi läheb torru poolteist tundi, tehke omad järeldused

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                        kas sa saaksid toru.hot.ee st tõmmata faili ja uppida pumppa?
                        fm_est_patch[danel111].rar
                        tnx

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                          mul endal on upload shut kehv, ehk keegi kellel veits parem ühendus saab asja pumpa lasta, oelks siin teistel hea kes torust kätte ei saa. lähiajal proovin probleemid liiga muutmisega ära lõpetada ja mängijate pildid paika panna

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                            einoh, tõmbasin nüüd siis dataga pätsi ja voila! läks ilusti peale

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                              Mul tunne, et ma leiutasin midagi :P Panin selle eelmise versiooni kräki, mäng läks ilusti tööle näitas küll, et on eelmine versioon aga siis märkasin, et Player and team instruction \"Closing Down\" use more correct description: Rarely, Mixed, Often (instead of Own Area, Own Half, All Over). nagu oli lubatud Teisi asju pole veel jõudnud uurida..

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                                Algselt postitas Epic


                                Mul tunne, et ma leiutasin midagi :P Panin selle eelmise versiooni kräki, mäng läks ilusti tööle näitas küll, et on eelmine versioon aga siis märkasin, et Player and team instruction \"Closing Down\" use more correct description: Rarely, Mixed, Often (instead of Own Area, Own Half, All Over). nagu oli lubatud Teisi asju pole veel jõudnud uurida..
                                Hm..kui ma nii proovisin teha siis mul nt. jaanuari ülemineikuid polnud tehtud!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X