320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2005

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

    Algselt postitas Totti


    Kuda see võimalik on ???
    fk

    Ei, mul ei olnud Carini mõnes teises positsioonis kui vv..
    Ja samas, Maaren ei andnud lätakate u17 väravavahile punast, kui too kastist väljas rusikaga palli eemale lõi...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

      Sportlikust huvist võtsin Fortuna Düsseldorf. Algavast hooajast ju nende kodustaadion multifunktsionaalne LTU arena, mis mahutab üle 50 000 pealtvaataja Mõtlesin et äkki on see staadion mängus ka olemas...

      ...esimesel aastal võitsin regionaalliiga, kuigi meedia pakkus mind autsaideriks Jõudsin 2.Bundesligasse. Kui mängitud oli 6 vooru, viidi meeskond üle uuele staadionile. Uus staadion mahutab 51 484 pealtvaatajat Uut staadionit ootasin alles siis, kui jõuan tagasi \'oberhausi\':kava:

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

        Peale paarikuist mängimist olen mina hooajas 2017/18. Alustasin Dynamo Dresdeniga, sealt edasi on tee olnud: Wolfsburg> Bayern>sain kinga>Stockport>Fulham>sain kinga>Doncaster>ManU. Samal ajal paluti mind ka Inglise koondise treeneriks; 2016 EM panin kinni ja pääs 2018 MM-ile on tagatud, peale seda ilmselt lõpetan koondisega, sest kahte tiimi korraga tõsiselt arendada on suht aeganõudev.

        2 korda Premieri viidud Doncasteriga veetsin enim aega ja meie vahel tekkis päris tugev side lõpuks , aga kutse Manchesteri kolida oli lihtsalt vastupandamatu. Praeguseks olen siis world class manager, number of awards won: 16, liigavõite: 4 ja karikavõite: 9, Highest nationality ranking: 2, Highest nation ranking: 5, Highest continent ranking: 17.

        Päris palju olen igal hooajal näinud vaeva andekate noorte otsimisega ja võimalusel omale krabamisega (no ManUs muidugi enam sellist kopikaveeretamist ei ole nagu nt Doncasteris) ja uhkusega võin tõdeda, et üks minu \'kasvandik\' valiti eelmisel hooajal maailma parimaks mängijaks. He\'s only 22, y\'know!

        Ma ei tea, kas mängijad kes minu mängus \'tekivad\', genereeruvad ka teistes mängudes, kui valitud liigad ja databaas on sama? Kui jah, siis soovitan soojalt järgmisi tegelasi silmas pidada:

        Andrew Browne (temast eespool rääkisingi); tekib Plymouthis 2010/11
        Tom Bates: Watford 2011/12
        Kwaku Tetteh: Goldfields 2014/15
        Peter Wilkinson, Boro 2007/08
        Alessandro Conti, Inter 2013/14
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

          Mul on üks probe Patchide installimisega...Tõmban patchi ära (5.0.3 ja 5.0.5), pakin lahti, panen 375 peale ja siis setup, laseb lõpuni ja siis tleb FM Patch Error | Unable to read current FM 2005 installation folder | Error 0x00000002 - The system cannut find the file specified. Ja ongi kööga...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

            Mul tekkis veider isu netimängu järgi. Kui vaja võin isegi hostida, kuid sel juhul oleks mäng jõle aeglane minu kehva arvuti tõttu. Hetkel kohe poleks võimalust, kuid kui ma lõpetan oma pika seikluse Hollandis, siis ehk saab. On huvitatuid? Mina saaks reeglina mängida igal õhtul, kuid võib juhtuda, et suvel mõni päev ma arvutisse ikka ei sattu.
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

              kas keegi möne noore eestlase ka avastanud selles mängus on

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                Oleks nõus mängima, aga alates Augustist.
                \\"Lampard is the perfect example of a modern player. He has athleticism, strength, and the ability to attack or defend. He scores a lot of goals, has great vision and is very consistent.\\"
                Marcello Lippi

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                  mängiks kah hea meelega, kui arvuti lubab.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                    Ajame parem endise pundi kokku ja teeme mängu

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                      Mina oleks ka käsi....Aint, et kas keegi võiks selle kohta õpetuse teha, kuida saab seda võrgus mängida....Aga mitte teha selline et panete: Mine menüüst multiplayerise vms. ja ongi kõik....
                      TÄNUD!
                      Aga kas selleks peab olema originaal või võib olla ka netist tõmmatud mäng?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                        Saab ka piraadiga mängida

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                          Ka mina oleks käsi mängima, andke siis aegsasti teada, arvatavasti ma ka suht iga õhtu valmis mängima.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                            Kusjuures ka mina mängiks...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                              Mängiks kah tegelikult, aga ega need oskused eriti head ole

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                                Kui Indrec mängib, mängin mina ka.

                                PS. Ma olen Aston Villa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X