320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2005

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

    Nii punnisin ennast kolmanda hooaja kokkuvõttet tegema. Iseenesest lõpetasin hooaja juba esmaspäeval.

    Suvi algas tiitlikaitsjatele Corvia tulekuga Roomast meie sekka. Peale seda hakkasin oma võimsa rahakottiga jälitama brassi Juan\'i. Pärast nõupidamisi ta agendiga palgaküsimuste üle otsustas Moratti mulle siiski vastu tulla ja minu tahetud mehe tuua. Esialgu otsustasin meest keskkaitses kasutada. Hooaja esimeses mängus Itaalia superkarika peale kohtusin Juvega. Kodustaadionil sain häbistavalt pähe.

    Enne liigahooaja algust olin igatahes kindel, et tiitel jääb meile. Oi mis trill ja trall siis pihta hakkas. Kõigepealt sõitis meile külla Deportivo, kellega me järjekordselt aint viiki suutsime mängida, Serie A-s saime kolme mängu peale aint 1 punni. Meistrite Liigas saime Liverpoolilt võõrsil lausa 4:0 kottid, mispeale ma hooaega põhiväravahina alustanud Hector Fabian Carini\'le hoiatuse saatsin.

    Pärast hoiatust kõik muutus. Serie A-s saavutasin esimese võidu. Ridades võite tuli juurde ja märkamatult olingi liidritest aint 3 punni maas. CLis sain kahe mängu peale Ajaxilt 4 punni. CLis suutsin kahes järgijäänud mängus saavutada Liverpooliga kodus viigi. Ning siis ülitähtis kohtumine Deporiga võõrsil. Võitja saab edasi, kaotaja jääb Uefa Cupi ning viigikorral oleks mina Uefa karikat pidanud pelama. Igatahes, demostreerimise oma võimeid ja saime võõrsil võimsa võidu.

    Serie A-s olin aastavahetuseks haaranud võimu endale. Mingi 3-6 punni oli. Selle aja jooksul olin teinud paar muudatust. Keskkaitses ebaõnnestunud Juani positsioonid vahetasin Hollandi täkku John Heitingaga ära. Heitinga sweeper ja Juan full-back siis. Mõlemad mängisid nii väga hästi. Edutasin ka paar noort põhisse. Daniele Aliverti, Simone Bertini ja Dino Marino. Tähtsaimate mängijate kohta hiljem täpsemalt.

    Kuna Moratti, Facchetti, Branca ja co. olid otsustanud mulle pappi juurde anda, otsustasin seda ka kulutada. Ostsin endale vananeva parempooliku asemele Palermo Franco Brienza. Võin ette öelda, et täiesti mõttetu raha kulutamine oli. Lisaks ostsin ka noore Itaalia U19 koondise vasakkaitsja Raffaele Dente.

    Nüüd hästi kiirelt edasi. CLi vastane oli mul siis PSG. Võõrsilt suutsin välja võidelda 3:3 viigi. Kodus läksin mängule vastu suht ründava taktikaga ja pärast 1:0 tõmbun kaitsma, et tagada endale kindel edasipääs järgmisesse ringi, 1:0 jäigi seis. Serie A-s jätkasin liidrina. Veerandfinaalis kartisin enim vastaseks inglise tiime. Aga kurat, vastu tuli Arsenal. Võõrsilt suutsin läbi õnne saada jälle 3:3 viigi. Kodus üritasin terve mängu pakkuda ilusat ründavat jalgpalli. 2:0 võit viis meid poolfinaali. Serie A-s jätkasin kindlalt liidrikohal. Meistrite Liiga poolfinaalvastane oli meil Liverpool. Esimene mäng toimus kodusel Giuseppe Meazzal. 0:0 pani meie CLis jätkamisele suured küsimärgid. Eriti värske mälestus ju 4:0 kaotus.

    Ka liigas sattus võit küsimärgi alla, kui mul oli Milani ees, kes oli teisel kohal 5 punkti meist maas, seejuures oli neil 2 mängu vähem peetud. Proovisin mitte mingeid riske võtta ja lõpuni igas mängus 3 punkti peale minna. CLi teise mängu eel lootsin saada viiki, milles löödaks rohkem kui 0 väravat. Ettevõtmine õnnestus, 1:1 viik viis meid finaali, kus vastaseks oli Milan. Pärast seda oli kindel, et tuleb Milaano klubide aasta. Itaalia Serie A võidab Milaano klubi ja CLi samuti. Itaalia karika oli AC Milan juba kinni pannud.

    Üllatuslikult suutis Milan ühes pidamata jäänud mängus võõrsil Sampdoriale 1:0 kaotada ja meil tuli siis võita ainult üks mäng, kodus Livorno vastu. Aga enne seda mängu toimus oodatud CLi finaal. Pisut jama lugu oli, et Cassano, Montolivo ja Heitinga pidid erinevatel põhjustel mängust eemale jääma. Neid asendasid: Corvia, Dalmat ja Kompany. Juhuslikult sattus meie hooaja parim esitus just sellele mängule. Naabrid purustati Göteborgis lausa 4:1. Kõik mehed mängisid suurepäraselt. Milani kasti murdmine oli nende jaoks lausa käkitegu. Livorno vastu läksime me vastu suhteliselt varukoosseisuga. Oma hooaja esimese mängu first teami eest tegi U20 ründaja Riccardo Meggiorini, kes särava mängu krooniks lõi ka ühe värava. Läbiaegade üks parimaid Intereid oli sündinud.

    Mängijatest (mõnest lühidalt, mõnest pikalt):

    Toldo: Selle hooajaga tagas vähemalt järgmiseks aastaks nr 1 koha. Aint 3-4 sita esitust tegi hooajal.

    Juan: Kindlaid esitusi tegi right-backi kohal. Keskkaitsjana aga põrus. Põhikoosseisu koht on järgmiseks hooajaks kindlalt tagatud.
    Materazzi: Kindlad esitused üksteise järel. Meie kaitseliini liider.
    Heitinga: Seitsmed, kaheksad aina tulid.
    Dede: Meie kaitseliini kõrgeima hindega vennike. Alati hea.

    Recoba: Kuigi Brienza tuli hooaja teisel poolel oli Recoba temast siiski üle. Enamjaolt tegi siiski häid esitusi. Kahjuks on temal vanadus pisut paha asi. Ilmselt tuleb suvel keegi uus.
    Emre: Serie A parim keskpoolik, järjekordselt. Parim taklaja Serie A-s, samas söötis ja ehitas mängu väga hästi.
    Fabricio: Sai oma kohanemisprobleemidest üle. Igatahes, temale meil hetkel DMi positsioonile võrdväärset asendajat pole.
    Montolivo: Imeline hooaeg. Alati stabiilne. Meie parim keskvälja mees keskmise hinde koha pealt. Valiti Serie A parimaks noormängijaks.

    Adriano ja Cassano: Neid mehi tahan ma vägisi koos kirjeldada. Hooaja teisel poolel tagusid mõlemad kolle mõlemad 2 mehe jagu. Lisaks said mõlemad kirja üle 30 värava sel hooajal. Adriano CLi ja Serie A paremuselt teine väravakütt, Cassano Serie A parim väravakütt ja söötja. Lisaks ka järjekordselt parim mängija, pairm itaallane jne. Adriano oli parim mitte-itaallasest mängija.

    Nii, osad mitte-põhimeestest üllatajad:

    Simone Bertini: U20-st üles edutatud vasakkaitsja mängis alati Dede koha välja kui lasin brassil puhata või ta oli vigastatud. Meie tulevik vasakkaitses. Dente sai vähe võimalust platsile pääseda.

    Dino Marino: Sarnane teekond Bertinile. Tõstsin U20-st prooviks ülesse. Esimeses mängus paistis silma. (Emre positsiooni mängib) Kui Emre oli üliväsinud või vigastatud, oli alati tema asemel platsil Marino. Suuuuuuuurepäraseid esitusi tegi. Mitmes mängus oli ka MoM. Emrel peab pingutama hakkama, et pika-juukseline Dino ta kohta ei rööviks põhis.

    Stephane Dalmat: Hooaja käigus sai ka oma esimese koondisekutse. Vajadusel asendas Montolivot. Oli meie CLi finaali üks parimaid samuti. Ta on esimene mees, kelle ma raskes seisus pingilt mängu usaldan.

    Nüüd sai vist kõik. Üldiselt, nüüd panen rõhku Hispaania tugevuselt kolmanda divisoni mängimiseks. Nime ei mäleta. Klubi võtsin lambist ning võtsin mingi Rayo. Natukene mängin siiski mängu Nerazzurriga edasi. Rayoga on eesmärk esimesel hooajal promotion saada.
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

      Mingi Rayo?

      Rayo Vallecano mängis alles hiljuti Primera Ligas. Sa nõnda noor, et ei mäleta muidugi. Kuidas ta 3. divisjoni sattunud on, ei tea? Finantsraskused ehk.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

        Nii sai siis ka esimene hooaeg lõpetatud. Seda siis Barcelonaga. Kohe peale meeskonna üle võtmist oli mul kaks kindlat eesmärki meeskonna koosseisu suhtes. Pidin ostma vasakkaitsja ning ühe lisaründaja, kuna kolme ründajaga täishooaega mängida oleks olnud väga raske.

        Niisis lisasingi meeskonda Monaco vasakkaitsja Patrice Evra ja seda 10 miljoni naelsterlingi eest. Esimesel hooajal mängis mees 45 mängu, lõi 2 väravat, andis 7 resultatiivset söötu ning valiti kolm korda MoM\'i vääriliseks. Keskmiseks reitinguks sai 7,38.

        Ründajaks ostsin meeskonda 20-aastase Santose ründetäkk Robson de Souza, tuntud kui Robinho nime all. Tema eest käisin välja 7 miljonit, nüüd on mehe väärtus 20 miljonit. Oma teises mängus meie ridades lõi mees kohe kaks väravat. Sekkus 67. minutil vahetusest ning lõi oma väravad 84. ja 86. minutil. Mäng oli siis CL\'i kvalifikatsioonis Djurgardeni vastu. Mängis kokku 25 mängu, 12 mängus sisenes vahetusest. Lõi 19 väravat, andis 8 söötu ning valiti korra MoM\'i tiitli vääriliseks. Keskmine jäi ümmarguseks- 7,3. Nende kahe mehe juurde ostsin ka noorukese Freddy Adu, kes esimesel hooajal platsile ei saanud.

        Nüüd siis veidi üldisemalt liigast. Esimese mängu pidasin Albacete vastu, 3-0 võit. Esimene raskem mäng liigas tuli 5. voorus Realiga. Mäng algas suht sitalt, 19. minutil lõi Raul kodumeeskonna ette ja 31. minutil lisas veel ühe. Seis tundus suhteliselt lootusetu, aga 67. minutil põmmutas vanameister Larsson 2-1. Minut peale väravat tegin korraga kolm vahetust, neist ühes sekkus Robinho. Meie päästjaks osutuski eelpool mainitud brasiillane. Tema lõi oma värava 78. minutil, kuid kahjuks võitu siiski ei tulnud. Lõppseis jäigi 2-2.

        Seejärel tuli kohe neli suurt võitu(4-1, 9-1, 6-1, 6-1) ja üks viik(1-1 Anderlechtiga). Siis läks kõik väga hästi, kuni CLi mänguni Bayerniga. Enne mängu oli juba suhtkoht kindlalt teada võitja, sest pidin mängima teise koosseisuga, ainuke tugevam mees oli Deco. Saingi 2-0 kaela, mõlemad väravad lõi Pizarro.

        Kõik läks väga hästi, vaid võidud viigid kuni vastu tuli CL\'i esimeses knockout ringis ManU. Esimese mängus sain 2-4 kaela ja teise mängu kaotasin samuti, sedakorda 2-0. Sinna kadusid minu lootused võita Meistrite Liiga.

        Peale mängu ManU\'ga läks kõik allamäge. Tulid mingid väga kahtlased kaotused ja lõpuks jäingi liigas teiseks. Tiitli pistis taas kotti Valencia nagu ka aasta tagasi. Nüüd siis veidi mängijate auhindade poolelt. Aasta väravavahiks valiti Mallorca vanameister Sander Westerveld, teise koha sai Casillas ning kolmandaks tuli Juan Jose Cataluyd. Manager of the year oli Betisi mänedžer Lorenzo Serra Ferrer. Teisele kohale platseerus Atletico Madridi treener ning kolmandaks tuli Mallorca tüürimees Manuel Pellegrini. Ka aasta mängija valimine ei toonud minu kapsaaeda ühtegi medalit. Aasta mängija siis vanameister Figo, teine Joaquin ja kolmas Vicente. Aasta meeskonda valiti minu omadest uus mees Evra, brass Belletti ja prantslane Giuly. Aasta parim skoorija oli Pandiani 25 kolli, di Vaio 21 ja Morientes 20.

        Ahjaa unustasin lisada, et jaanuaris ostsin ka keskkaitsja Igor Tudori. Ja põhikoosseis nägu välja umbes selline...

        --------------------------------------------------Valdes------------------------------------------
        --------------Evra-------------------Tudor-----------------Edmilson------------Puyol----------
        --------------------------------------------------Motta-------------------------------------------
        --------------van Bronckhorst--------------------------------------------Giuly------------------
        ----------------------------------------------Ronaldinho-----------------------------------------
        --------------------------Larsson/Robinho------------------Eto\'o-----------------------------------

        Nati ka teise hooaja algusest. Kuna Rio Ferdinand soovis ManU\'st lahkuda siis sain ta endale krabatud vaid 5 milliga. siis ostsin veel vasakule äärele Seedorfi ja rünnakule/vasakule äärele Mohamed Zidan\'i. AM\'i kohta ostsin täiendama noorukese inglase Jermaine Jenase. Saviola tuli laenult tagasi ning nühib vahetusmeeste pinki. Ja nüüd teist hooaega edasi pelama.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

          Ma mängin C.D. Tenerife\'ga Hispaania Second Divisionis. Hooaeg on poolepeal. Hetkel platseerun 11-ndal kohal, Cupis ma ei viitsinud mängida ja kukutasin end juba esimeses ringis välja. Klubi ostude eelarve oli hooaja algul 1.7 milli, niisiis sain selle raha eest endale ostetud kaks mängijat - Raio Piiroja Florast 700k ja César Delgado Cruz Azul\'ist 1 milliga. Samuti palkasin ma endale vabaagentidest paar vananenud staari, nendeks olid Frank de Boer, Francisco Javier Arce ja Jose Luis Chilavert.

          Meeskond ei mängi üldse hästi. Ainus, kes midagi teeb on C. Delgado (keskmine reit ca. 8.7). Tähendab mul selline asi et mängin 4-4-2 taktikaga ja mu äärepoolkaitsjate reiting pärast mängu on alati 3 või 4. Et kas see on mängus mingi bug või mis?
          Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

            Algselt postitas Totti


            Ma mängin C.D. Tenerife\'ga Hispaania Second Divisionis. Hooaeg on poolepeal. Hetkel platseerun 11-ndal kohal, Cupis ma ei viitsinud mängida ja kukutasin end juba esimeses ringis välja. Klubi ostude eelarve oli hooaja algul 1.7 milli, niisiis sain selle raha eest endale ostetud kaks mängijat - Raio Piiroja Florast 700k ja César Delgado Cruz Azul\'ist 1 milliga. Samuti palkasin ma endale vabaagentidest paar vananenud staari, nendeks olid Frank de Boer, Francisco Javier Arce ja Jose Luis Chilavert.

            Meeskond ei mängi üldse hästi. Ainus, kes midagi teeb on C. Delgado (keskmine reit ca. 8.7). Tähendab mul selline asi et mängin 4-4-2 taktikaga ja mu äärepoolkaitsjate reiting pärast mängu on alati 3 või 4. Et kas see on mängus mingi bug või mis?
            Äkki leiad probleemile laheduse ikkagi lähemalt?
            It\\\'s always better on holiday...

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

              Algselt postitas Totti


              César Delgado Cruz Azul\'ist 1 milliga
              Tekkis küsimus, et mängin suurima database\'iga, aga sellist mängijat ei leidnud! Kas panid, et load all players from Mexico??

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                Algselt postitas siimsorokin


                Algselt postitas Totti


                César Delgado Cruz Azul\'ist 1 milliga
                Tekkis küsimus, et mängin suurima database\'iga, aga sellist mängijat ei leidnud! Kas panid, et load all players from Mexico??
                Ma panin oma database\'i medium + load all players from estonia. Ja pealegi Delgado on argentiinlane.

                Algselt postitas realmadridfan
                Äkki leiad probleemile laheduse ikkagi lähemalt?
                Pane ona!
                Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                  Algselt postitas Totti


                  Algselt postitas siimsorokin


                  Algselt postitas Totti


                  César Delgado Cruz Azul\'ist 1 milliga
                  Tekkis küsimus, et mängin suurima database\'iga, aga sellist mängijat ei leidnud! Kas panid, et load all players from Mexico??
                  Ma panin oma database\'i medium + load all players from estonia. Ja pealegi Delgado on argentiinlane.

                  Algselt postitas realmadridfan
                  Äkki leiad probleemile laheduse ikkagi lähemalt?
                  Pane ona!
                  Pane ise!
                  It\\\'s always better on holiday...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Football Manager 2005\'


                    Algselt postitas Totti

                    Ma panin oma database\'i medium + load all players from estonia. Ja pealegi Delgado on argentiinlane.
                    Njah ei tea siis milles asi! Sry jah argentiinlane, ei olnud ise ka kindel täpselt mis päritolu ta on nii et panin suht suvalt!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                      Neljas hooaeg Steelmeni eesotsas oli tore.
                      Kuigi algus oli rabe ja veel enne jõule oli relegatsioonitsoon ohtlikult lähedal, ostsin jaanuaris uue väravavahi - Jonas Sandqvist Landskronast - ja that was it. Tegemata mingeid muudatusi taktikas, hakkas meeskond järsku suurepäraselt mängima. Lisaks sellele, et uus kollkipper lasi selja taha väga vähe palle, sattusid hoogu nii ründajad Darryl Duffy kui Paul di Giacomo. Püsides esmakorselt kaotuseta üle 10 mängu, lõpetasin hooaja neljanda kohaga ehk Euroopa-piletiga. Duffy oli 22 väravaga SPL parim väravakütt ja nii mängijate kui ajakirjanike Aasta Mängija. Sealjuures ei taha ta - nagu mitmed teised noored täkud mul - suuremasse klubisse kolida.
                      Klavan esialgu jäi mul leeduka Cesnauskise varju ja midagi erakordset ta korda ka ei saatnud, eks paistab, mis ta sellel hooajal suudab.

                      Koos noortega, kes said free transferi, läks suvel minema 15 mängijat - seega päris põhjalik suurpuhastus. Nii läheb ilmselt ka tulev suvi, sest keegi, kellel siis kontraht lõppeb, pole nõus olnud seda pikendama. Klubiga liitus aga kolm kinga saanud ManU treenerit ja Chris Eagles.

                      EM 2008 võtsin taas Inglisega osa - tiim oli sisuliselt sama, mis praegu IRL ja ei saanud ma mitte alagrupist edasi. Karika võitis hoopis Prantsus, saades finaalis 1-0 jagu Norrast.
                      CL läks jälle Milanile ja Uefa Cup jälle Parmale.
                      Tegelikult ootan ma, et saaks kinga rangersi või celticu treener - äkki pakutakse kohta mulle..:P
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                        Selline pisut ebatraditsiooniline FM2005\'ga seotud uudis
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                          Missioon Rayo Primera\'sse 1. hooaeg:

                          Natukene enne hooaja algust tuli Rayo klubile shokkuudis treeneri surma kohta. Kuna hooaja esimene mäng oli uksele koputamas vajasid nad kiirelt uut peatreenerit. Kuna parematega läks kaua aega palganumbrite üle vaidlemise osas otsustas juhtkond ootamatult palkata mind.

                          Kui lennukiga Milaanost kohale jõudsin, istusime kohe omaniku juurde maha ja vestlesime klubi teemal. Sealjuures panime paika viie aasta plaani. Esimesel hooajal oli siht kindel - edasipääs Second Divisioni (meie mängisime Second Division B1-s), kolma hooaja jooksul uues liigas pääseda Primerasse ning 5-ndal hooajal mitte tagasi langeda.

                          Ostmiseks mul aega ei jäänud, nii et pidin lepima eelmise treeneri sisse toodud mängijatega. Hooaeg algas ülihästi, võidud võitude järel. Mitu vooru olime maksimum punktidega liidrid, kuid siis algas väikene mõõn. 4 mängu järjest ei suudetud võitu korjata ja langesin neljandaks.

                          Üritasin meid siis jälle õigele rajale saada ning see õnnestus, kuna liidrid komistasid päris normaalselt. Pool hooaega läbi ja hoidsin napilt liidrikohta. Nüüd kus avanes uus transfer-window sokutasin enda võistkonda 2 uut mängijat. Kristen Viikmäe, kelle ma ostsin kuna ta mängis kõigis äärtes nii ründaja, kui poolikuna. Ning keskkaitsja Mario kes osutus parajaks flop\'iks.

                          Lisaks, et Hispaania karikast langesin välja teises ringis, kui lisaajal kaotasin Primera klubile Osasunale. Liigas läks asi, aga suhteliselt konarlikult. Läksime kolmekesi koos kahe Las Palmase-ga eest ära ning mina hakkasin pisut koperdama ja jäin neid maha. Aga sellest sain lõpuks üle ning asusin vahet tasa tegema. Univ. Las Palmasest sain mööda, aga lihtsalt Las Palmas oli eest ära läinud.

                          Kolmandat kohta hoidva Las Palmasega liikusime kuni hooaja lõpuni siis ühes rütmis. Esimene Las Palmas võitis, aga voor vooru järel mänge. Ainult ühe mängu kaotas enne liiga lõpu - Rayo 1:0 Las Palmas. Niisiis, kui liiga läbi sai nägi esinelik välja selline: 1. Las Palmas, 2. Rayo, 3. Univ. Las Palmas ja 4. Real Madrid B.

                          Kuid see, et liiga sai läbi ei tähendud, et hooaeg on läbi. Algasid play-off\'id promotioni peale. Liiga võitja Las Palmas pidi samuti neid mängima. Mingi jandi tõttu ei lasknud ta minul endal mängida nii, et pidin minema puhkusele. Esimesest ringist sain edasi, aga B1 tšempion Las Palmas ei saanud. Finaalringis suutsin ainsa klubina oma liigast pääseda edasi, seda tännu away-goalidele. Ja seda ka, et kõik Second Division B liiga klubid esinelikutest mängisisd. (B1, B2, B3, B4) Nii, et ma ei mänginud siiski tugevuselt kolmandat liigat vaid kogu B oli vist tsoonideks või asjateks tehtud, mitte tugevuse järgi nagu ma alguses arvasin.

                          Uuel hooajal pean suvel hakkama saama 1,5 miljoniga. Plaanis oli esialgu hankida 2 keskkaitsjat, 1 kaitsev poolik ja võib-olla ka parempoolkaitsja. Aga kuna ootasin natukene rohkem pappi, siis ma neid kõiki ei saa. Seda veel ka, et minu ründaja oli B1 parim väravakütt. Peaaegu 30 sai kätte kotte.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                            Kas keegi on juba uue patchiga (v5.0.2) mänginud ka??
                            Öelge siis oma muljed selle kohta, kas on mängitavus paremaks/si*emaks läinud ??

                            Ise panin patchi eile peale ja kohe esimene mäng juhtus selline asi, et League Cupi esimeses roundis, neljanda hooaja algul Sunderlandiga lõi mu vasakkaitsja poolelt väljakult värava! Ei tea kas see just tuleneb uuest patchist, aga jah väike viga ikkagi ma arvan, kuid neid tuleb ikka ette!

                            Patch v5.0.2 : http://www.sigames.com/news.php?type=view&article_id=1076

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                              Algselt postitas siimsorokin


                              Kas keegi on juba uue patchiga (v5.0.2) mänginud ka??
                              Öelge siis oma muljed selle kohta, kas on mängitavus paremaks/si*emaks läinud ??

                              Ise panin patchi eile peale ja kohe esimene mäng juhtus selline asi, et League Cupi esimeses roundis, neljanda hooaja algul Sunderlandiga lõi mu vasakkaitsja poolelt väljakult värava! Ei tea kas see just tuleneb uuest patchist, aga jah väike viga ikkagi ma arvan, kuid neid tuleb ikka ette!

                              Patch v5.0.2 : http://www.sigames.com/news.php?type=view&article_id=1076
                              Kui mul on mingi enda savegame, kas siis see patch toimib ka seal?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                                Algselt postitas 17

                                Kui mul on mingi enda savegame, kas siis see patch toimib ka seal?
                                Muide see on ka seal lingil kirjas, mille ma ennem andsin

                                Kommentaar

                                Working...
                                X