320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Yahoo Fantasy! NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Kui sa Martin mõtled laupäeva päeva ,siis mitte mingil juhul!!!!! Nimelt mängib laupäeviti meie armas IV.Liiga ja minul konkreetselt on väga-väga otsustav mäng Aseris kell 15.00.Seega ei jõua mina.Äkki on siin teisigi liiga mängijaid.Mina pakun kas kõik õhtuid alates 22.00-st või siis pühapäeva päeva.
    Tegelt laupäeva hommikul polex viga ,kui ta nt 11.00 hakkax.

    Kommentaar


      #17
      Mõtlesin jah laupäeva, sest meil siin ju ka välismaa mängijad (Ühendriikidest vist), kuid ka varem võib Drafti teha või siis pühapäeval - põhjused kõik samad, mis ma enne tõin.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #18
        teex ,siis pühapäeval - nt kell 12.00 või 13.00.Ysna kindel aeg e,t ennast normi magada või mis?

        Kommentaar


          #19
          Selline küsimus, et kui toimub live draft, kas siis on kindlasti enda kohal viibimine vajalik?

          Või piisab ka kui oled oma paigutused ette ää teinud ja saad siis vastavalt sellele oma mängijad koju?

          Kommentaar


            #20
            Kohalolek ei ole vajalik. Siis toimub draft sinu jaoks nagu autodraft, s.t sa ei saa ise valida mängijaid, sinu eest valib arvuti.

            Kommentaar


              #21
              Võibolla olex CapLoo nii kena ja teex siis ka siia yhe Fight Clubi.Siis saax joinima hakata.

              Kommentaar


                #22
                CapLoo võiks seda teha jah
                14 päeva on veel hooaja alguseni nii et siis saaks kõikvõimalikud seaded selleks ajaks paika panna.

                p.s. haa, eelmise hooaja tulemuste põhjal õnnestub sel aastal osaleda Public liigade Winners Leagues arvestuses. nii, et hoidke alt :P

                Kommentaar


                  #23
                  Liiga settingud

                  Praegu on kokku lepitud siis üksnes see, et toimub live draft. Võiks ka teised põhiasjad paika panna: liiga tüüp ja suurus (võiks olla sama, mis NHLi fantasys ehk Head-to-Head ja kuni 20 tiimi), vahetuste tähtajad jne. Mängijate arv rosteris (10 põhis ja 3 pingil), statistikakategooriad (9 tükki) jm settingud võiks jääda samaks nagu default liiga konfiguratsioonis. Arvan, et NBA puhul võiks võimaldada rosterisiseseid muutusi teha igapäevaselt. Need, kes pooldavad nädalast vahetusteperioodi, võiksid teha eraldi liiga. Usun, et kummagi liiga täissaamisega ei tohiks probleeme tekkida, sest NBA on siinmail märksa populaarsem kui NHL. Lisaks võib ka Delfis veidi reklaami teha, NHLi fantasy puhul läks see meelest.

                  Kommentaar


                    #24
                    See liiga tuleks kindlalt päevane teha ja see head-to-head süsteem võiks olla,see on üpris hea süsteem.
                    C’mon Man United!!!

                    Kommentaar


                      #25
                      Minu poolt: nädalane süsteem ja head-to-head.

                      Kommentaar


                        #26
                        minupoolt: olete te haiged va?????
                        miasja te sellest korvpallist tahate???

                        Kommentaar


                          #27
                          Orginally posted by Jyrka

                          minupoolt: olete te haiged va?????
                          miasja te sellest korvpallist tahate???
                          Jyrka, vaeseke, mis sa siia ära kaotasid??? Kui sul nii tõsine tõrge selle kossu vastu on, mis sa siis üldse ronid sellele teemale??? Vaadates siiski, kui populaarne see teema on, peab küll üsna väiklane mõtlemine olema, et kõiki siin sõnavõtjaid haigeks pidada. Tegelt paistab asi olevat vist selles, et Jyrka end kuidagi tõrjutuna tunneb, kuna ei oska oma piiratuse tõttu antud asjas midagi kaasa rääkida. Ent vaeseke ei suuda oma frustratsiooni ka kuidagi vaos hoida ja peab selle ikkagi siia välja paiskama. Aga ole rahulik, igal pool polegi vaja oma geniaalseid mõtteavaldusi demonstreerida. Muidu tõelise 'keenjuse' mulje oled suutnud küll jätta, nagu oma signatuuriga kangesti tõestada üritad.

                          Kommentaar


                            #28
                            mida?
                            ma olen 100% kindel et ma tean teist kogist igakell korvpallist rohkem isegi pool kaks
                            lihtsalt mulle ei meedi see haige mang

                            Kommentaar


                              #29
                              Ära ole selles nii kindel!
                              C’mon Man United!!!

                              Kommentaar


                                #30
                                Orginally posted by Jyrka

                                mida?
                                ma olen 100% kindel et ma tean teist kogist igakell korvpallist rohkem isegi pool kaks
                                lihtsalt mulle ei meedi see haige mang
                                Mis sa tühja praalid, kõige lihtsam moodus oma sädelevaid korvpalliteadmisi demonstreerida ongi osaleda kas Yahoo! NBA Fantasys või siis Virtual GMis. Nii et las käia, sellise kossuguru vastu oleks suur au konkureerida .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X