320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Yahoo Fantasy! NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Kell 15.10 siinse aja järgi peaks drafti algus olema, kui USAs täna öösel kelli ei keerata. Aga seal tehakse seda vist kunagi hiljem.

    Martin, mis su Delfi liigast sai? Tegite kahekesi drafti ära või ? Mis mõttega sa tegid selle üldse, ma nagunii korra seda meie live draftiga liigat reklaamisin seal juba. Igal juhul mingit suurt huvi seal ei ilmutatud, paistab, et Delfis suhtlevad rohkem Virtual GMi mehed.

    Kommentaar


      #62
      viimased luureandmed ytlevad, et täna öösel siinmail kella keeratakse tagasi!! tunnike (kell 2am siis). palun seda arvestada, kuid ma ei oska öelda, kas eestis yldse keeratakse (ei olegi lõplikult aru saanud, mis systeemi peal me lõpuks oleme). nii et palun kontrollige asja
      s**t happens

      Kommentaar


        #63
        Soovitan soojalt minu varianti: alates 14.00 iga kümne minti tagant otsida seda lingi nuppu, mis LIVE Drafti peaks viima!

        Muud võimalust ei näe...
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #64
          Paistab jah, et USAs on ka ikka kella krutitud. Kui eile oli PTga (lääneranniku aeg) 9 tundi vahet, siis täna on erinevus 10 tundi. Nii et draft algab 16.10 siinse aja järgi. Mingi 10 minti enne seda peaks ilmuma link, kust saab live drafti siseneda.

          Kommentaar


            #65
            Fazzi järeldused on absoluutselt õiged.Sama saab järeldada ka sellest ,et kõik Serie A 15.00 algama pidavad mängud on 16.00 peal.Ainuke mure on see ,et mul isiklikult (Adsl Light) kadus viis minti tagasi ära võimalus minna välismaiste lehtede peale.Tundub nagu proxi ei töötax.

            Kommentaar


              #66
              ADSL Lighti parandamisega läheb väidetavalt 2-3 tundi.

              Ise hakkan nüüd kodust liikuma TÜ Ajakirjanike arvutiklassi, kus on korralik ühendus olemas.

              Edu teile ja loodame, et teil tuleb ühendus tagasi, mina selle peale lootma ei jää, lähen kindla peale välja.

              Edu!
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #67
                Kurat!Helistasin ET ja öeldi et välisühenduse server on maas,ei tea kaua läheb parandamiseks aega.No kui 16.00 parandatud ei saa siis on küll jama.No loodame,et saavad!
                C’mon Man United!!!

                Kommentaar


                  #68
                  Mina sain juba praegu oma draftilehele siseneda.
                  Ipswich - West Ham on ka draftiga ühel ajal. Draft peaks meil ligi poolteist tundi kestma.

                  Kommentaar


                    #69
                    Hooaja kokkuvõte

                    Täna sai hooaeg läbi ja ma teatan, et meie kontsern võib rahule jääda.Kahes eesti liigas sai osaletud ja Any Given Days sai põhihooaeg kinni pandud, ent playoffides poolfinaal kaotatud ja siis kolmas saavutatud.Most Harmless liigas aga vastupidi põhihooaeg kolmas ja playoffi võitja.
                    Loodetavasti uuel aastal uue hooga...peaks tegema ehk ka mingi kõrg ja esiliiga teemad, sest ühte liigasse võiks saada vennad ,kes kindlasti asja kallal oleks ja matsu jagaks.Maksimaalselt võrdne võiks olla.

                    Kommentaar


                      #70
                      Krt Any Given Day liigas jäi pool punkti kuuendast kohtast puudu,kuid nõrgemate play-offi panin kinni,mis näitab et oleks pidanud kuuluma tugevamate play-offi.
                      The League of Mostly Harmless lõpetasin 9. kohaga,kuid play-offis mängisin ennast seitsmendaks.Selles ligas olin alguses viimane ja siis hakkasin tõusma,iga mänguga läks mäng paremaks.
                      Kokkuvõtteks võib selle hooajaga rahule jääda,sest esimene aasta mängida seda.Järgmine aasta tahaks kidlasti jätkata.
                      C’mon Man United!!!

                      Kommentaar


                        #71
                        No pole midagi öelda, maksimumprogramm - Any Givenis esimene ja Harmlessis kolmas. Vigastusega seotud riskid tasusid end ära (Wells, Kittles, O'Neal), mis ilmselt edu tõigi. Järgmine aasta loomulikult uuesti, ja siis kui saab olema 2 liigat (Aramise idee kõrgemast ja madalamast liigast pole paha - eriti kui arvestada, et mõlemas liigas oli mehi, kes poole hooaja pealt pillid kotti panid), siis peaks ikka mõtlema mõlemas live draftile.

                        Jõudu kõigile jalgpallihooajaks.
                        s**t happens

                        Kommentaar

                        Working...
                        X