320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

    Algselt postitas Glazza


    Kas on huvi saada nimekirja suurimatest tulevikustaaridest FM2006s või muudab see mängu igavaks
    Neid nimekirju leiab tahtmise korral igalt poolt

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

      Ega mul vastu poleks midagi. Kui viitsid oleks tore . .

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

        vot nii käivad asjad! + tõeline \"vv\"
        Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

          hahahahaa.

          lahe . hästi paned. ma panen paremini iiiihihaaaaa

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

            Algselt postitas riks12


            hahahahaa.

            lahe . hästi paned. ma panen paremini iiiihihaaaaa
            äkki lõpetaks sellise pointless spämmi, igaljuhul ma hakkasin Levadiaga edu taeva poole looma, eks näeb kuhu jõuan

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

              jah...New User...Team:Real Madrid...kõik kaitsjad ja poolkaitsjad ründesse...olen ise ka proovinud:P
              ½121½

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                saab ka ilma cheatimata
                olen proovinud
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                  Keda huvitab, siis ilma logimata lugemine minu storyst, kust ma üritan suhteliselt madalalt tipu tõusta(inglise keeles):

                  Praegu olen Iirimaal, Cork Citys
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                    Algselt postitas Hughes


                    jah...New User...Team:Real Madrid...kõik kaitsjad ja poolkaitsjad ründesse...olen ise ka proovinud:P
                    Tegelikult kergem on nii, kui tõmbad kõik mängijad äärtesse ja vv noolega ette

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                      Keegi oskab äkki öelda, mida peaks tegema, kui mängin Crystal Palace\'ga ning esimese hooaja poole peal, talvise üleminekuakna lõpus hakkab klubi boss ohtralt mu paremaid mängijaid müüma. Nagu teada siis hooaja algul ütleb boss, et kulusid tuleks vähendada ja, et wage bill on üle lubatud piiri jne. ei suutnud kahjuks niimodi korraliku meeskonda komplekteerida ning wage bill jäigi lubatust 40 000 eurot/nädalas suuremaks. Juba hooaja alguses võttis ta ohjad enda kätte ja müüs paar head mängijat maha. Nüüd läheb asi päris hulluks ja ta müüb 4-5 mängijat, sealhulgas Johnsoni ja Kiraly. Sel hetkel olen ka Championshipi liider, kahepunktilises edus teise koha ees. Proovisin igast asju, kuid miski ei aita. Kui astun töökohalt tagasi, tuleb uus treener ja neid mängijaid maha ei müüda.
                      Ainukese võimalusena näen lihtsalt \"add new user..\" aga seda ka ei tahaks kasutada.

                      Keegi oskab aidata ?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                        Algselt postitas siimsorokin


                        Keegi oskab äkki öelda, mida peaks tegema, kui mängin Crystal Palace\'ga ning esimese hooaja poole peal, talvise üleminekuakna lõpus hakkab klubi boss ohtralt mu paremaid mängijaid müüma. Nagu teada siis hooaja algul ütleb boss, et kulusid tuleks vähendada ja, et wage bill on üle lubatud piiri jne. ei suutnud kahjuks niimodi korraliku meeskonda komplekteerida ning wage bill jäigi lubatust 40 000 eurot/nädalas suuremaks. Juba hooaja alguses võttis ta ohjad enda kätte ja müüs paar head mängijat maha. Nüüd läheb asi päris hulluks ja ta müüb 4-5 mängijat, sealhulgas Johnsoni ja Kiraly. Sel hetkel olen ka Championshipi liider, kahepunktilises edus teise koha ees. Proovisin igast asju, kuid miski ei aita. Kui astun töökohalt tagasi, tuleb uus treener ja neid mängijaid maha ei müüda.
                        Ainukese võimalusena näen lihtsalt \"add new user..\" aga seda ka ei tahaks kasutada.

                        Keegi oskab aidata ?
                        mul oli sama asi ja tegin \"new useri\" see on ainus võimalus, mul muidu pidi ära minema chelseasse 6 meest aga näe ei läind

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                          Algselt postitas 17


                          Algselt postitas Hughes


                          jah...New User...Team:Real Madrid...kõik kaitsjad ja poolkaitsjad ründesse...olen ise ka proovinud:P
                          Tegelikult kergem on nii, kui tõmbad kõik mängijad äärtesse ja vv noolega ette
                          jah, tegelikult ise tegin ise ka täpselt nii, aga liiga pikk tundus seletada
                          ½121½

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                            Algselt postitas Hughes
                            Algselt postitas 17
                            Algselt postitas Hughes
                            jah...New User...Team:Real Madrid...kõik kaitsjad ja poolkaitsjad ründesse...olen ise ka proovinud:P
                            Tegelikult kergem on nii, kui tõmbad kõik mängijad äärtesse ja vv noolega ette
                            jah, tegelikult ise tegin ise ka täpselt nii, aga liiga pikk tundus seletada
                            aga äkki olengi ma real madridi treener, mitte Tenerife...
                            Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                              See on ju selge. öeldi, et müü mängijad maha, liiga palju läheb raha palkadele. Sa ei kuulanud sõna ja nüüd boss müüb ise mängijaid. Selles iva ongi, et asi reaalsem oleks KUi ikka pankrot ründab, siis pole pääsu. Mõneks hetkeks pead loobuma kellestki.

                              Ma olen tõusnud York Cityga conference divisjonist championshippi 4 aastaga ja kuna staadion on pisike ja mänge käib vähe rahvast vaatamas, on raha meeletult vähe ja ma ei saa kedgai endale osta, sest raha on vaja, et saaksin paremaid palkasid maksta ja nii ma free transferile või laenudele loodangi. Paras majandusmäng on, kui just Chelseaga ei mängi vist-.

                              Panen juurde ka pildi, kus York 2 divisjonis olles mängisin siis FA cupi. Viiendas ringis kodus champioship West Hami vastu jäin 0-3 taha poolajaks. Imekombel kuidagi sain 3-3 viiigi kätte ja mäng läks siis replay peale võõrsil. Seal jäi normaalaeg 2-2 ja lisaajal 118 minutil lõi minu sell võiduvärava. Jõudsin kuuendasse ringi ja vastu tuli Premieris mängiv Newcastle. Võõrsil!

                              Ja nagu näete, siis 2 liigat ülevalpool olev meeskond pidi infarkti saama.


                              Ps ei kasuta oma meeskonnas ühtegi tulevikustaari kuskilt nimekirjast ja Larsson oli selleks ajaks suisa 37 aastat vana. Ja nagu näete, siis Mark Svets on asjapulk. Äsja müüsin Evertoni Vitali Gussevi ja Rähni Watfordi. Eestlased ruulivad. Ja Lindpere puhkas see mäng

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                                Algselt postitas Tanel


                                Keda huvitab, siis ilma logimata lugemine minu storyst, kust ma üritan suhteliselt madalalt tipu tõusta(inglise keeles):

                                Praegu olen Iirimaal, Cork Citys

                                Paris huvitav stoori silma hakkas selline loik:

                                7th of July

                                This day it was a semi-final draw for League Cup. We have an relatively easy match - againist Drogheda Utd at home

                                Cork ja Drogheda mangisid uleeile karika finaalis iiris ja Cork sai 2;0 kotti nii,et vaata ette

                                Kommentaar

                                Working...
                                X