320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

    Mul on see teises arvutis, kus mul pole interneti . Ehk siis oma toas . MA ei tea pole väga raske lihtsalt swapid need teamid ära seal eesti klubid slovakkia omadega .

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

      Aga mina sain tänu Jaanile endale mängu ja eile tegime juba kolmekesti (Aifo ka ikka) taani liigat.

      Aga oma personaalset mängu alustasin ma põhja-iiri tugevuselt kolmanda liiga klubiga Chimney Corner Lahe nimi.
      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

        Algselt postitas MihkelPallak


        Mul on see teises arvutis, kus mul pole interneti . Ehk siis oma toas . MA ei tea pole väga raske lihtsalt swapid need teamid ära seal eesti klubid slovakkia omadega .

        Ja kuidas see veel käib?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

          Algselt postitas Martin138


          Algselt postitas MihkelPallak


          Mul on see teises arvutis, kus mul pole interneti . Ehk siis oma toas . MA ei tea pole väga raske lihtsalt swapid need teamid ära seal eesti klubid slovakkia omadega .

          Ja kuidas see veel käib?
          Editoriga... niipalju võiks ise uurida vastavatest välismaistest foorumites kuis guide suht palju.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

            Nonii, leidsin koos foorumikaaslase Azo-ga sellise venna:





            *1000

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

              Gerrardil on mingis 4 kohas roheline ja u 7 kohas oranž

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                Haha, seda ma pole näinudki

                No enda hooajast nii palju, et just algas ja Premiershipis asun tagasihoidlikult 10. kohal, olles võtnud neli punkti kolmest mängust.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                  haha. mul on ka peaaegu alati esimesest komest mängust 1 - 1 - 1 (4 punni)

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                    Mul siis üks probleem seoses FM 2006\'ga. Tähendab ma valin sobiva taktika enne mängu ära ja siis kui mängule lähen ja panen play, siis minu üllatuseks on mäng ise mõne mängija positsiooni ära vahetanud. Näide siis viimasest mängust Betisi vastu kus mäng vahetus mul ise kolm korda DM ja ST kohti.
                    Mina teen midagi valesti vms?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                      Algselt postitas Azo


                      Mul siis üks probleem seoses FM 2006\'ga. Tähendab ma valin sobiva taktika enne mängu ära ja siis kui mängule lähen ja panen play, siis minu üllatuseks on mäng ise mõne mängija positsiooni ära vahetanud. Näide siis viimasest mängust Betisi vastu kus mäng vahetus mul ise kolm korda DM ja ST kohti.
                      Mina teen midagi valesti vms?
                      vaata ega sul seal Team Optionsis pole midagi sellist peal, et abitreener paneb kosseisu vms.
                      ½121½

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                        Algselt postitas Hughes


                        Algselt postitas Azo


                        Mul siis üks probleem seoses FM 2006\'ga. Tähendab ma valin sobiva taktika enne mängu ära ja siis kui mängule lähen ja panen play, siis minu üllatuseks on mäng ise mõne mängija positsiooni ära vahetanud. Näide siis viimasest mängust Betisi vastu kus mäng vahetus mul ise kolm korda DM ja ST kohti.
                        Mina teen midagi valesti vms?
                        vaata ega sul seal Team Optionsis pole midagi sellist peal, et abitreener paneb kosseisu vms.
                        Ei tohiks olla.

                        Nonii, igatahes esimene hooaeg Lyon\'iga on läbi!

                        > Liigas saavutasin 3 koha ( 73p ) kaotates St. Etienne\'le ja Toulouse\'le 1punktiga.
                        > Champions Leagues\'s ei suutnud isegi alagrupist edasi pääseda ( Lyon, AC Milan, Ajax, Fenerbahce SK ) Langesin UEFA Cupile kus sain Betisilt veerandfinaalis tappa.
                        > French Cup\'il saavutasin Esimese koha, võites 3-2 ( Teisel lisaajal tänu Fred\'ile )
                        > League Cup\'il pidin tundma Rennese paremust 3-1 juba veerandfinaalis.
                        > French Champions Trophy\'il sain 4-5 tappa Auxerre\'lt

                        Ostud järgmised:

                        02.01.2006 - Ibrahim, Abbe - MetroStars - *Euro* 2,2M.
                        11.01.2006 - Samaras, Georgios - Feyenoord - *Euro* 14M.
                        30.01.2006 - Vukcevic, Simon - Partizan - *Euro* 8M.

                        Müügid järgmised:

                        12.07.2005 - Diatta, Lamine - Le Havre - *Euro* 1,2M.
                        20.07.2005 - Tiago - Ajax - *Euro* 6,25M.
                        02.01.2006 - Govou, Sidney - Arsenal - *Euro* 13M.

                        MM 2006:

                        1st. Brazil
                        2nd. England
                        3th. Colombia ( Kes mängis üllatavalt hästi võites juba Hollandit alagrupi faasis 4 - 0 .)

                        Finaal oli vägagi põnev, otsustasin seda pealt vaatada. Inglismaal oli mitmeid, mitmeid võimalusi kuid seda väravat ei tahtnud tulla kuidagi, kuid siis 85minutil paistis et Inglismaal lõpuks veab ning nad said penalti, mida asus lööma Lampard JA Brasiilia õnneks suutis Dida selle ära tõrjuda ning normaalaja lõpuks oli seis 0 - 0 .
                        90min - 105min. ega 105min - 120min. Ei suutnud kumbki meeskond ohtlike pealelööke teha. Mäng läks penaltideni mille võitis seekord Brasiilia 5 - 4

                        Peale MM\'i lasti siis ka Prantsusmaa, Itaalia ning Hollandi koondise treenerid lahti ning asemele said:

                        Prantsusmaa koondise treeneriks sai - Paul Le Guen. ( Ise kandideerisin ka, aga ei õnnestunud )
                        Itaalia koondise treeneriks sai - Nevio Scala.
                        Hollandi koondise treeneriks sai - Frank Rijkaard.

                        Ongi vist kõik, nüüd sammu järgmisele hooajale ( 06/07 )
                        Wish me luck

                        PS. *Euro* Kirjutasin *Euro* ehk siis seal peaks olema Euromärk aga foorum ei lase seda märki läbi.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Football Manager 2006\'



                          Näed, laseb küll.

                          Kui lihtne on 3000\'le postile lähemale jõuda.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                            LEvadia mängus eestlaste suuremad üleminekud:
                            A.Kotenko CSKA Sofia->AS Roma
                            A.Oper Roda->AZ
                            V.Voskoboinikov Fc Brussels -> Sunderland

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                              üks üleminek veel : J.Lindpere-> laenuleping->Aston Villa

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                                Selline küsimus et, kas teil on juhtunud FMis, et jääte liigas viiendaks, kuid võidate CLi? Kas siis mäng teeb ka erandi ja laseb mind uuel hooajal CLi või mitte?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X