320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

    Algselt postitas riho


    Ma mängin Chelseaga ja teise hooaja lõpus tekks mulle paar lootustandvat austraallast, aga vot üks on rohkem kui lootustandev:
    PILT
    vapsjee tüüp, kuid tema probleem on determination, mistõttu ei pruugi temast suurt tähte tulla ning areng võib kuskil toppama jääda, kuid muidu olen kade...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

      Eelmine hooaeg tekkis mul mängu Eestlane Erik Vasujalg (20 aastane) ning kohe paugu pealt näpsas Olympiakos ta Florast ning kui CList mul Olympuiakose vastu mäng oli siis järsku märkasin et mingi Eesti nimega kutt lõi värava ning oligi Eestlane. Ma olen ka Eesti koondise peatreener ning võtsin ta kohe Operi kõrvale põhisse. 4 mängust 3 kolli hetkel

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

        FC Flora on Meistrite Liiga alagrupi turniiril! Teel sinna läksid kotti Anarthosi (4:1), Partizan (3:3, võõrsil löödud värava(te)ga), Steua (2:2, võõrsil löödud värava(te)ga)

        Vastasteks on seal Celtic, Kiievi Dinamo ja üks tundmatu Hispaania väikeklubi Real midagi...Madrid vist
        Debüüt hooaja algus Floras midagi head ei tõatanud, ründajad olid puujalad ja nii ei suudetud esimeses liigamägus enamat 0:0 viigist Valga vastu :P Oma (mitte)kvaliteeti tõestasid ka kaitsjad, kui tänu nende bläkkidele Bukarestis UEFA karika eelringi mängus Rapidilt 0:4 pähe saime. Korduskohtumises mängisime palju paremini aga edasipääs jäi mägede taha, päikesepaistelisel suvepäeval peaaegu tühjal A Le Coq Arenal saime 1:2 sugeda. Mõttetud UEFA mängud möödas saime ainult liigale keskenduda ja kohe hakasid tulemused tulema - 3:0, 4:0, 5:0 olid enamuste mängude tulemused. Levadia läks kotti 4:1. Hooaja lõpus veel Levadia üritas vastu saada aga viik TVMK vastu mõned voorud enne lõppu sai neile saatuslikuks. Eesti Meistriliiga tiitel üle kolme aasta taas Flora käes! Lammutasime ka karikasarjas, kus enamustes mängudes reservid ilma tegid. Probleemideta jõudsime finaali, kus oli vastaseks TVMK. Mäng, mille mõlemad meeskonnad lõpetasid kümnekesi, lõppes meie 2:0 võiduga. Duubel! Kahe hooaja vahel sai mõnusalt pappi mängijate müügist - Dmitri Urosin, Tanel Lips ja Mihhail Istshuk kasvatasid meie pangaarvet £2.5m võrra. Urosin kuulub nüüd Hollandi Willem II koosseisu, Istshuki napsas paljude teiste nina alt Udinese ning Lips kolis Peterburi Zeniiti.

        Olen ise ka Eesi koondise juht ning Urosin ja Istshuk (Lipsul on üks mäng juba kirjas ) teevad arvatavasti debüüdi EM valikmängus Norra vastu. Peale Norra kuuluvad veel alagruppi 2006 aasta Maailmameister Holland, Gruusia, Türgi, Ungari ja Moldova.
        Koondislastes on veel klubi vahetanud Andres Oper, kes tasuta Saksamaale Aachenisse läks ja Sergei Terehhov, kes tasuta Shotimaa pealinna kolis ja nüüd Hibsi värve kaitseb.


        Kommentaar


          Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

          Ja mina mängin Tammekaga ja esimesel aastal panime kinni nii meistriliiga kui cupi. Tavalised tulemused olid 3:0, 4:0 ja 5:0. Degime duubli ühesõnaga. Jõle põnev on mängida. Juhan Karu müüsime 6,5 miljoni eest Real Madridi!!!!!!

          See pole vee siiski kõik. Panime kotti ka Meistrite Liiga!!!!!!! Alagrupis võitsime Bayerni, Steua ja Viini Rapidi ees alagrupi. Vaid Bayerniga mängisime võõrsil viiki!!!! Veeranfinaalis võitsime Chelseat kokkuvõttes 5:1, poolfinaalis AC Milani 6:0!!!!!! ja finaalis Manut 3:0.
          Hiljem valiti Juhan Karu maailma parimaks mängijaks ja Kert Kütt maailma parimaks väravavahiks!
          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
          I don’t care what you think of me!
          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

            Algselt postitas Kebab


            Ja mina mängin Tammekaga ja esimesel aastal panime kinni nii meistriliiga kui cupi. Tavalised tulemused olid 3:0, 4:0 ja 5:0. Degime duubli ühesõnaga. Jõle põnev on mängida. Juhan Karu müüsime 6,5 miljoni eest Real Madridi!!!!!!

            See pole vee siiski kõik. Panime kotti ka Meistrite Liiga!!!!!!! Alagrupis võitsime Bayerni, Steua ja Viini Rapidi ees alagrupi. Vaid Bayerniga mängisime võõrsil viiki!!!! Veeranfinaalis võitsime Chelseat kokkuvõttes 5:1, poolfinaalis AC Milani 6:0!!!!!! ja finaalis Manut 3:0.
            Hiljem valiti Juhan Karu maailma parimaks mängijaks ja Kert Kütt maailma parimaks väravavahiks!
            Pane siia lõppu kah kümme hüüumärki...

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

              [
              Ja mina mängin Tammekaga ja esimesel aastal panime kinni nii meistriliiga kui cupi. Tavalised tulemused olid 3:0, 4:0 ja 5:0. Degime duubli ühesõnaga. Jõle põnev on mängida. Juhan Karu müüsime 6,5 miljoni eest Real Madridi!!!!!!
              Ja kui palju sa siis editoriga vaeva kah nägid???? sellisel asjal pole eriti mõtet
              Ma sama haruldane kui kaine farmer!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                Palun pange Eesti liiga veelkord ülesse kuskile. Sain nüüd tööle mängu ja prooviks.
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                  Eurohooaeg lõppes selle tulemusega



                  Võib kampaaniaga suht rahule jääda, kuigi kripeldama jäid kodumängud Dinamo ja Celticu vastu. Mõlemas mängus tekitasime vastastele kõvasti peavalu ja juhtisime ühel hetkel. Celtcu vastu kaotasime viimasel minutil, kui Post oma karistusala juures ette kujutas, et ta Zidane on :P Valus oli ka 0:7 saadud saun Celtic Parkil.

                  Liiga olen tänu sellele unarusse jätnud ja tiitli kaitsmine on peaaegu võimatu. Liider Levadia on kuue punkti kaugusel aga mängida jääb vaid neli mängu. Karika poolfinaalis on vastaseks samuti Levadia.

                  Koondisega on siiamaani kehvasti läinud. 2006 aastal jäime võiduta, lisaks ei suutnud üheski mängus oma väravat puhtana hoida. Ainuke ere hetk oli 1:1 viik kodus Hollandiga.

                  Ah jaa, seda ka, et Kiku Viikmäe kolis Moskva Lokomotiivi. Venkud ei pannud tähele, et tal leping lõppemas oli ning pakkusid mulle £1m, mille ma ka heameelega vastu võtsin.

                  edit: Siiski, siiski. Suureks üllatuseks hooaeg ei lõppenudki nende nelja mänguga. Kaheksa esimest mängivad omavahel veel kaks korda, et meister väljaselgitada.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                    Algselt postitas Evu


                    Palun pange Eesti liiga veelkord ülesse kuskile. Sain nüüd tööle mängu ja prooviks.
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                      otsi eesti liigat eest poolt... vaata ja otsi kyll leiad
                      Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                        Algselt postitas Evu


                        Algselt postitas Evu


                        Palun pange Eesti liiga veelkord ülesse kuskile. Sain nüüd tööle mängu ja prooviks.
                        See link täiesti töötab mis gamer postitas. (Lihtsalt võib ette visata nõmeda teksti, et oota veel mingi 30 minutit vms või siis ütleb et sa tõmbad faili vms...)

                        http://rapidshare.de/files/15255845/db.rar.html
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                          Ma ei saa üldse aru, kust kohast ma seal pean klikkima, et töötama hakkab.
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                            Algselt postitas Evu


                            Ma ei saa üldse aru, kust kohast ma seal pean klikkima, et töötama hakkab.
                            Klõpsad free, ootad oma 30 sekundit ja sisestad tähe-numbrikombinatsiooni.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                              Pistke endale per*e see mäng, 36 mängu võitmatu, liigas 24 võitu järjest, ja CLi poolfinaalis lööb kuyt mulle 2 väravat ja palacio 1 ja oligi tehtud raisk
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Football Manager 2006\'

                                Algselt postitas 2cool4school


                                Pistke endale per*e see mäng, 36 mängu võitmatu, liigas 24 võitu järjest, ja CLi poolfinaalis lööb kuyt mulle 2 väravat ja palacio 1 ja oligi tehtud raisk
                                hmm, mis meeskonnaga kui küsida tohib?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X