320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

    Eelmisel hooajal juba eileidunud piisavalt rahaliigast huvitet inimesi.Seega tasuta

    Kommentaar


      Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

      Kas keegi äkki viitsib teha kiire kokkuvõtte NHL fantasy mängust. Ma natuke vaatasin ringi ja suuresti vist NBA-st ei erine, tuleb lihtsalt ennast NHL-iga paremini kurssi viia. Aga kui keegi viitsib siia kirjutada mõne kiire näpunäite, mida peaks kindlasti silmas pidama ja mis kategooriad, kui olulised on jne. Sest palju on infot, mida help lehed ei paku!
      Nõmme Uskumatud!!!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

        HELP.

        Eelmisel aastal oli fanball suuresti abiks enne hooaega.Nüüd küsivad aga artiklitele ligipääsuks ca60 daala.What`s up?Või teab keegi paremat kohta kust ülevaadet saada.

        Kommentaar


          rotisserie vs head-to-head?

          Paistis silma, et liiga seadetes on hetkel tüübiks rotisserie. Seniste hooaegadega on head-to-head süsteem üsnagi südamelähedaseks saanud. Milline oleks teiste tiimipäälike arvamus mainitet küsimuses?
          Mul on liiv ja sul on savi.

          Kommentaar


            head-to-head

            Ei ole kunagi teisiti mänginud.Tahaks ikka head-to-head süsteemi.

            Kommentaar


              Draft

              Praegune drafti päev ja kellaaeg (nädala keskel, varaõhtul) tundub absurdne.Kuidagi ei õnnestu liiga loojalt kommentaari saada.Kas see on lõplik????
              Sellisel juhul tuleb tugevalt pre-rankiga tegelda, sest usun et peale minu nii mõnigi ei pruugi sel ajal sellist ajaauku leida.

              Kommentaar


                Oooda, kas see on ikka rotissiere? Või on keegi pannud ikka h2h? H2H poolt oleks ma isiklikult! Drafti aeg on õhtul kell 8 nagu am aru saan? Päris öösel ei viitsiks ka teha. Max. kell 9; 9:30! Kes see commish on üldse? Anna märku! Nädal draftini! Vähemusest visatud väravad võiks ka olla? Kunagi rahaligas igatahes olid! Mitte et ma eriline nhl'i asjatundja oleks, aga praegu oleneb kahest väravavahist kuidagi väga palju! 6 mängijate kategooriat ja 5 vv oma!?! Tasakaalsutaks kuidagi?!?

                Kommentaar


                  rotissiere ei tahaks ma ka eriti.vähemusest väravad peaks kindlasti olema.võiks olla ka pealevisked(eelmine aasta olid).

                  Kommentaar


                    Draft

                    Ühinen kahe eelmise postitusega.Võiks kasutada sama formaati mis eelmisel hooajal ja kui commish sellega nõus pole, on ju võimalik luua uus liiga.
                    Aga draft võiks olla vabal päeval ja veidi enne hooaja algust.

                    Kommentaar


                      Procardi liiga 2006

                      Aramis, jutajass, Fazz ja veel mõned teavad ehk millega tegu. Nimelt üks tasuta liiga kus vahel auhindu jagatakse. Kui soovi on, siis saab liituda Yahoo.com-is.
                      Formaat on Head-To-Head ja draft juba homme



                      Procardi liiga:

                      ID:25702
                      Password: procard

                      Kommentaar


                        Tere-tere rahvas! Ma tean , et tahaks kaasa teha ja on veel paar inimest kes sooviks, aga miks juba homme. Miks nii vara draftitakse???

                        Kommentaar


                          Oi kurat, regasin ka ära ja nüüd arv paaritu. Kuna 23 tundi draftini aega, siis vist võib asi natuke jamaks minna.
                          Woland, on sul varianti drafti edasi nihutada?
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Tegelikult mingi hulk tüüpe ei ole reganud veel. Eelmiste aastate teamidest puuduvad Fazzi team (kui kellelgi võimalus talle teada anda, siis TULD!), Red Wings, Genk-i meeskond, Ottawa, Lizario ja Montreal. Edasi drafti kahjuks lõkata ei anna.

                            Kommentaar


                              KUULGE.Kolmapäev pole mägede taga, aga liigas kõik paigast ära.Commish liiguta end.

                              Kommentaar


                                Kuidagi kaootiline on see asi tembu poolt.Keegi lasi juba liigast jalga ja luban sama teha, kui olukord ei parane.
                                Kas keegi võiks hoopis uue korraliku liiga luua, kus drafti aeg, kat`id ja head-to-head normaalsed.Oleks kohe käpp.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X