320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

    No hakkab looma. Kellel on soovitada häid mängumehi, see kaasaku aga. Kui pühapäeva õhtu on kahtlasem, siis võime ka laupäeva õhtu teha. Pluss veel siis nädala sees õhtud. Arutame ja otsustame umbes reedeks ära.

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

      Mis laupäevast jutt.Igaljuhul laupäevad minule ok.Muidugi kui vajate mind.

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

        Mul see jama, et kodus on mega aeglane nett! Minuga läheks umbes 3h siis Tartus see vastu on mul 10 mega alla nii, et pole eriti probleemi. Endal ja teistel tudnuvalt kergem. Pealegi ma ei ole kindel kas tulen pühapäevaks tagasi ja kui tulengi, siis mis kellaks(tartusse i miin). Nädala sees oleks tunduvalt parem.
        How does Freddy Kruger wipe his butt?

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

          Vajame ikka mängijaid ja ainsaks vajalikuks kriteeriumiks on pühendumine ehk osalemine hooaja lõpuni.
          Ja jutt sellest laupäevast...esialgu.

          Kommentaar


            #50
            Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

            Laupäaeval ei jõua mina puht fyysiliselt arvuti taha. Ei tahaks teiste plaane ära solkida, aga äkki saaks kokkuleppida mingi muu aja?
            How does Freddy Kruger wipe his butt?

            Kommentaar


              #51
              Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

              Laupäev ok.Nädala sees oleneb konkreetsest kuupäevast.


              Algselt postitas Aramis

              League Name: NHL Fantasysport A-Liiga

              League id: 56893
              Password: soccer

              Roster Positions: C, C, LW, LW, RW, RW, D, D, D, D, Util, Util, Util, G, G, BN, BN, BN, BN, BN, IR, IR
              Stat Categories: G, A, +/-, PIM, PPP, SHP, GWG, W, GAA, SV%, SHO
              Time Zone: Europe/Istanbul
              Eelpool andsin märku, et pole NHL-i kaua jälginud ja fantasyt sel teemal kunagi mänginud.Kas keegi viitsiks mulle lahti kirjutada need positsioonid ja kategooriad.
              Oleksin väga tänulik.Otsimise ja tõlkimise peale läheb ilgema aeg.

              Kommentaar


                #52
                Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                Positsioonid
                C - Center ehk tsenter
                LW - Left Wing ehk vasakäär
                RW - Right Wing ehk paremäär
                D - Defender ehk kaitjsa
                G - Goalkeeper ehk väravavaht.
                Util - Utility player ehk ükskõik mis väljakumängija positsioon
                BN - Bench ehk siis pingikoht, nemad antud õhtul ei mängi (sinna tasub panna mehi, kellel ei ole mänge näiteks)
                IR- Injured Reserve - vigastatute nimekiri, sinna paned mehe kui on vigane ja saad võtta tema asemele nii kauaks uue.

                Kategooriad
                G - Goals ehk väravad
                A - Assists ehk resultatiivsed söödud
                +/- Plus-Minus ehk pluss-miinus, + iga väljakul viibitud värava eest, - kui lüüakse ja su mees on väljakul
                PIM - Penalties in Minutes ehk siis karistusminutid
                PPP - Power Play Points ehk siis arvulises ülekaalus kogutud punktid (väravad või söödud)
                SHP - Shorthanded Points ehk arvulises vähemuses kogutud punktid
                GWG - Game Winning Goals - väravaid, mis mängu võitsid. 3-2 puhul on selge, et 3. värav, 4-2 puhul on võiduvärav ikkagi see 3. värav
                W - Wins, ehk võidud, väravavahtide kategooria
                GAA - Goals Against Average, ehk mitu väravat on löödud 60 minuti peale keskmiselt, väravavahi kategooria
                SV% - Save Percentage - Tõrjumise protsent (10 viset, 1 värav, 90%), väravavahtide kat
                SHO - Shutouts ehk siis nullimänge, väravavahi kat
                s**t happens

                Kommentaar


                  #53
                  Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                  Algselt postitas Roosaelevant


                  Mul see jama, et kodus on mega aeglane nett! Minuga läheks umbes 3h siis Tartus see vastu on mul 10 mega alla nii, et pole eriti probleemi. Endal ja teistel tudnuvalt kergem. Pealegi ma ei ole kindel kas tulen pühapäevaks tagasi ja kui tulengi, siis mis kellaks(tartusse i miin). Nädala sees oleks tunduvalt parem.
                  Aeglus vist ei takista, kui muul põhjusel pange ei lähe. On inimesed ka dial up-iga draftinud. Ega teised igal juhul ei kannata - kui minutiga pole valik tehtu, teeb arvuti selle automaatselt...Tegelt oli see vist pooltest minti, kui arvuti näeb et sa onlines oled...

                  Kommentaar


                    #54
                    Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                    Üleeelmisel aastal sai osaletud, olen siin paar päeva plaani pidanud ja...osaleks ikka ka. Hassan andis oma kogenematusega sellele viimase tõuke
                    Kui aga draft sel laupäeval, siis livedraftist osavõtt osutub võimatuks ja pealegi ei jõua tänese õhtuga ettevalmistusi teha enam. Ühesõnaga, olen käsi, kui draft toimub hiljem, kas siis nädala sees või järgmisel nädalavahetusel. Aga kui draft sel nädalavahetusel, siis jääb ära.

                    Kommentaar


                      #55
                      Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                      Algselt postitas Aramis


                      Algselt postitas Roosaelevant


                      Mul see jama, et kodus on mega aeglane nett! Minuga läheks umbes 3h siis Tartus see vastu on mul 10 mega alla nii, et pole eriti probleemi. Endal ja teistel tudnuvalt kergem. Pealegi ma ei ole kindel kas tulen pühapäevaks tagasi ja kui tulengi, siis mis kellaks(tartusse i miin). Nädala sees oleks tunduvalt parem.
                      Aeglus vist ei takista, kui muul põhjusel pange ei lähe. On inimesed ka dial up-iga draftinud. Ega teised igal juhul ei kannata - kui minutiga pole valik tehtu, teeb arvuti selle automaatselt...Tegelt oli see vist pooltest minti, kui arvuti näeb et sa onlines oled...
                      Ma sain eelmisel aastal NBA drafti dial-up\'ga väga vabalt tehtud
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        #56
                        Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                        Tänan väga Laurit abi eest.

                        Siiski üks küsimus veel.
                        PIM - Penalties in Minutes ehk siis karistusminutid
                        Kas hea on vähem või rohkem?Eeldan, et ikkagi vähem.
                        Küsin, sest kuskil saidil soovitati kaklejaid tiimi võtta, aga põhjusest nagu ei saanudki aru.



                        Kommentaar


                          #57
                          Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                          mida rohkem seda parem

                          Kommentaar


                            #58
                            Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                            mida rohkem seda parem

                            Kommentaar


                              #59
                              Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                              nädala sees saab neljapäeval 21.00st,teised päevad 23.00st alates

                              Kommentaar


                                #60
                                Vastus teemale \'NHL Fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                                Algselt postitas hassan74
                                Küsin, sest kuskil saidil soovitati kaklejaid tiimi võtta, aga põhjusest nagu ei saanudki aru.


                                Ma ka eelmisel liigahooajal addisin mängija, kes peale PIM-de millegi muuga hakkama ei saanud:P :P . Väga tulemuslik oli asi
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X