320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA fantasy Yahoo B-liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

    Hoolimata sellest, et mängitakse raha peale, on leidunud tegelasi, kes näiteks vabalt Pattersoni nõus vahetama mehe vastu, kes hooaja lõpuni enam platsile ei saa. Või siis nagu muuseas on LeBron James pingile unustatud, mistõttu konkurentsivõime kohe klass madalam
    Tra, see et endal sitasti läheb, ei pea teistele sitta hakkama keerama.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

      põhihooaeg siis läbi ja playoffid algamas, kuidas kellelgi läinud on?

      ise võitsin loomulikult põhihooaja ära

      -----

      Ma ei viitsinud lihtsalt ise midagi originaalset välja mõelda. Aga üldjoontes olen pettunud, ebaõnn. Kahju. Ehk eksin.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

        Algselt postitas skint
        põhihooaeg siis läbi ja playoffid algamas, kuidas kellelgi läinud on?
        Algselt postitas SleepWalking
        mul on sarnaselt Martinile kahe päevaga kõik p***es.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

          Algselt postitas skint


          põhihooaeg siis läbi ja playoffid algamas, kuidas kellelgi läinud on?
          Sai üle-eelviimasel nädalal liidriks tõustud, aga kahjuks otustas üks mõttetu mitteaktiivne Jazzz meeskonna tegelane natuke superkajakatega \"kaasa mängida\", mistõttu põhihooaeg teise kohaga sai lõpetatud. Tegelt mängis ka üks oma lollus liidrikohalt langemisele natuke kaasa
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

            Tegelikult mina Jazziga kokku ega kaasa mänginud, ei tea, miks ta nii tegi. Aga samas arvan, et oleks tal Lebron kõik päevad mänginud, siis oleks ta ehk 2 kategooriat enda kasuks pööranud... mitte rohkem. St kindlasti mitte üle nelja, mis võitjat teise koha meeskonnast lahutama jäi...

            Aga muidu tundub mulle tabeli ülemine pool ülitugevana, selles suhtes võib Lemps oma teise kohaga rahul olla küll ja veel. Ehk eksin. Haa.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

              Algselt postitas skint
              Tegelikult mina Jazziga kokku ega kaasa mänginud, ei tea, miks ta nii tegi. Aga samas arvan, et oleks tal Lebron kõik päevad mänginud, siis oleks ta ehk 2 kategooriat enda kasuks pööranud... mitte rohkem. St kindlasti mitte üle nelja, mis võitjat teise koha meeskonnast lahutama jäi...
              .
              Selles olen ma üsna kindel olnud, et ega mingit kokkumängu polnud, lihtsalt mõttetu, kui mees loobub ja nagu muuseas kogemata kõige rohkem skooriva tegelase pingile unustanud.
              Paar aastat tagasi oli meil ju selline ... , kes lihtsalt oma mängijad pärast lootusetusse seisu sattumist, otsustas meeskonnast droppida. Nimesid nimetama ei hakka
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

                Loodan, et uuel hooajal see mitme liiga süsteem hoogustub ja ehk lisandub siis juba C-liigagi korralikult.
                Nagu aru sain 3 ülesse.Aga kas kõik ülejäänud on soovi korral järgmiseks hooajaks koha B-s kindlustanud?
                Siin siunati Jazz`i aga kas ehk järgmine hooaeg teda tasubki võtta?
                Mõtlemisainet jagub.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

                  Nonii, hooaeg siis läbi. Läks üle ootuste hästi. Kui põhihooaja võitu sai veel kuidagi millegi kaela ajada, siis nüüd vajutasid Superkajakad kõik vastased võimsalt alla... ei pidanud seega isegi kõiki võtteid lõplikult kasutama. Ja nagu pakutud, siis oligi see nn tabeli ülemine pool see, kes kõikides paarides võidu võttis.

                  Endale teeb kõige rohkem rõõmu see, et põhimõtteliselt (põhimõtteliselt jah, kuna mulle ebasümpaatne, kuid minu arusaamist järgi teistele sümpaatne striimimine osutus mõttetuks) piirdusin 7 transactioniga (millest üks oli pealesunnitud)... tahaks näha seda, kes mind väheses aktiivsuses süüdistada julgeb. Samas teeb väheke kurvaks see, et tegu pole keeper liigaga.

                  Finaali matchup ka. Kas A-liiga lööb üle?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

                    Algselt postitas skint

                    Endale teeb kõige rohkem rõõmu see, et põhimõtteliselt (põhimõtteliselt jah, kuna mulle ebasümpaatne, kuid minu arusaamist järgi teistele sümpaatne striimimine osutus mõttetuks) piirdusin 7 transactioniga (millest üks oli pealesunnitud)... tahaks näha seda, kes mind väheses aktiivsuses süüdistada julgeb. Samas teeb väheke kurvaks see, et tegu pole keeper liigaga.

                    Finaali matchup ka. Kas A-liiga lööb üle?
                    Õnnitlen võidu puhul! ei saanud täpselt aru kas 7 transactioni oli terve aasta peale või finaalinädalal? Eeldan, et B-liiga esikolmik on järgmine aasta siis A-liigas ja ei pea 300-eegust osavõtumaksu paljuks?
                    Ise oleksin A-liiga võitjana sulle 4-7 kaotanud. Siiski sooviksin arusaadavatel põhjustel omavahelise võrdluse järgmise aasta omavaheliste matchupide ning hooajal ja PO-s saavutatud koha põhjal teha

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

                      Ja mina A-liiga 2.koha omanikuna oleks kaotanud kõigest 5-6. Seega kõik on suhteline. Ja loomulikult 95% finaali tulemusest annab liiga koosseis. Neid aga ei anna ühe latiga mõõta.

                      Tere tulemast A-liigasse!
                      Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

                        Tänan ja tere-tere!

                        Kokku tuli siis 13 transactionit, millest 6 finaalinädalal. Mis jällegi ei tähenda, et keegi poleks kedagi liigas liigutanud - üle 25-30 move\'iga oli ikka päris mitmeid. Mõned väheaktiivsed leidusid siiski ka.

                        Eelneva matchupi välja toomisega ei tahtnudki ma näidata, et minul see maailmakõigekõvemjaüldsevingeim tiim oli, sest ega minagi päris kuupealt kukkunud pole ja päris tihti on loetud meeskondadest, kus on kümne parima valiku seast 3-4 venda... olgu siis neil see liiga siis milline tahes. Pigem seda, et oma liiga kontekstis võitis õige meeskond (kes muu ikka kiidab kui ise).

                        Kindlat tulekut A-liigasse veel siiski ära kinnitada ei julgeks. See tähendab, et kui nüüd millalgi peatselt selguks, et drafti eel pole piisavalt aega (või võimalust) asjade uurimiseks ja muidu sellega tegelemiseks, siis parema meelega kõrgemale lolli mängima ei tuleks. Aga eks nüüd tuleb paika panna miski deadline, millal otsus ära teha tuleb...

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

                          Algselt postitas skint

                          Nonii, hooaeg siis läbi. Läks üle ootuste hästi. Kui põhihooaja võitu sai veel kuidagi millegi kaela ajada, siis nüüd vajutasid Superkajakad kõik vastased võimsalt alla... ei pidanud seega isegi kõiki võtteid lõplikult kasutama. Ja nagu pakutud, siis oligi see nn tabeli ülemine pool see, kes kõikides paarides võidu võttis.
                          Minu eesmärk oli vähemalt finaali ennast pushida. Liigavõit võrrelduna sinu meestega ei paistnud kõne alla tulevat, kuigi vaadates poolfinaali statse, olid seal mul enamus näitajaid paremad, aga ...
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

                            Kas Super Seagullsi omanik on auhinnarahad kätte saanud?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

                              Nii. Kindlasti ootavad mitmed B-liigas hästiesinenud managerid pisukest ülekannet oma kontole Siit siis väike kokkuvõte lõppenud hooajast.

                              Põhihooaja tulemused:

                              1* Super Seagulls - manager Skint
                              2* BC Lemps United - Maarek
                              3* Lewishami Leemurid - Fazz
                              4* Lasna Magic - Semi sõber BC Magic
                              5* Terror Squad - punger
                              6* Paide Purpurpistrikud - Orange Owl


                              Playoffi järgsed tulemused:

                              1.Super Seagulls
                              2.BC Lemps United
                              3.Terror Squad
                              4.Paide Purpurpistrikud
                              5.Lasna Magic
                              6.Lewishami Leemurid

                              Ning kui ma nüüd puusse ei pane, siis auhinnaraha jagamine toimub siis nii:

                              Eesti FNBA Esiliiga põhihooaja parim manager saab auhinnaks 500 krooni.

                              Play-off’ide parimaid võistkondi auhinnatakse järgmiselt:

                              I koht – 800 krooni

                              II koht – 400 krooni

                              III koht – 200 krooni

                              IV koht – 100 krooni

                              Seega peaks raha jagamine välja nägema nõnda:

                              Skint (põhihooaja võit+üldvõit) 1300 eeku
                              Maarek 400 eeku
                              punger 200 eeku
                              Orange Owl 100 eeku.

                              Juhul kui ma siiski midagi valesti vaatasin, siis on teil võimalus mind parandada. Kui aga kõik klapib,siis järgmise nädala jooksul teen ülekanded ära Seega Palju Õnne parimatele!




                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

                                Parimate preemiad on teele saadetud!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X