320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA fantasy Yahoo B-liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

    Oleks ka huvitatud kohast. nüüd kus lootusetult hiljaks olen jäänud omadega siis ehk on lootus kokku ajada c liiga? minuteada ei ole ma ainuke kes veel huvitatud oleks. Panuse võiks panna sümboolse 25.- per face, et keegi poole hooaja pealt poolieli ei jätaks. minupoolest võib panus ka olematta olla, kuid huvi mängida on suur. eelmine aasata sai b-liigat toksitud ja jäin vist 3andaks.
    on veel keegi või kellegi sõber kes tahaks veel mängida ja ei oleks päris rookie. Võiks teha ka postituse mujale foorumisse kui rahvast kokku ei saa.
    mis arvate sellest, on veel kedagi huvitatud? Järelkasvu oleks ikka vaja?

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

      No aga võiks teha C-liiga..aga tasuta..ma usun, et saaks ka mängijaid A ja B liigast kui vaja...et liiga täissaamine ei tohiks väga raske olla, aga finantsidega ei jõua enam majandada.

      Kommentaar


        #93
        Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

        Just.Raha vist enam koguda ei jõua.Aga kuna väidad et eelmine aasta osalesid, siis tee EFNBA C-liiga ja pane koordinaadid siia üles.Olen kindel et tuleb rahvast kes liitub

        Kommentaar


          #94
          Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

          Hmmm...kas 20 matsi ka kokku saab see on küsimus.
          Muideks mul on üks liiga täiesti olemas, mida võiks kasutada C-liigana. Olen küll pannud igasuguseid postitusi erinevatesse foorumitesse, et seda liigat reklaamida ja mängijaid sinna leida, aga ei tule kurat keegi. Hetkel on võimalikust 20-st kohast täidetud 4, kellest 3 on eestlased (üks B-Liigast) ja 1 ameeriklane (vist!/kelle saab soovi korral kõrvaldada) Seda saaks kasutada nö. C-Liigana, kui on soovi, neljakesi oleks lihtsalt igav. Samas võiks seal osaleda ka A-ja B liiga tegelased, see muidugi eeldaks seda et drafti aeg viidaks praeguselt 29-ndalt oktoobrilt vähemalt 31 peale. Ühesõnaga antud liiga oleks võimalik C-Liiga keskkond, aga kui selleks ei sobi, siis ootab lihtsalt osalejaid.

          Kommentaar


            #95
            Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

            olen nõus kaasa lööma liiga täituvuse nimel, kui draft toimub peale Meistriliiga drafti.

            Kommentaar


              #96
              Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

              Olen üpris kindel, et saaksin nii mõnegi sõbra C-liigasse tuua, tahtjaid ikka oli mõni aeg tagasi.

              Kommentaar


                #97
                Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

                Algselt postitas SundanceKid


                olen nõus kaasa lööma liiga täituvuse nimel, kui draft toimub peale Meistriliiga drafti.
                Drafti aja viisin esmaspäevale, et saaks ikka kenasti algusest alustada! Hetkel on liiga avalik, samas võin selle muuta mitteavalikuks. Kes tahab see liitub. Ja kui otsutatakse seda kasutada C-Liigana, siis olen nõus, muudan vaid liiga nime ja korras, ei ole vaja commishit otsida ega midagi.

                Panen liiga seadistused/andmed soovijaile:
                League ID#: 3546
                League Name: Deep League
                Password: verydeep
                Draft Type: Live Draft
                Draft Time: Mon Oct 31 7:00pm EET [ Add to My Calendar ]
                Max Teams: 20
                Scoring Type: Head-to-Head
                Max Moves: No maximum
                Max Trades: No maximum
                Trade Reject Time: 2
                Trade End Date: March 16, 2006
                Waiver Time: 2 days
                Can\'t Cut List Provider: Yahoo! Sports
                Trade Review: League Votes
                Post Draft Players: Follow Waiver Rules
                Weekly Deadline: Daily - Tomorrow
                Start Scoring on: Week 1
                Roster Positions: PG, SG, G, G, SF, PF, F, F, C, C, Util, Util, BN, BN, BN, IL, IL
                Stat Categories: FG%, FT%, 3PTM, PTS, OREB, REB, AST, ST, BLK, TO, PF

                Kommentaar


                  #98
                  Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

                  Väga hea. 9 meeskonda juba koos.
                  Löön kaasa (Y)

                  Kommentaar


                    #99
                    Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

                    Tore näha, et mingi nn. järelkasvu värk kah toimima hakkab.....otsige veel ehk saate isegi normaalse arvu meeskondi kokku! Üritan kah teil aidata osalejaid otsida. Edu kõigile!
                    Nõmme Uskumatud!!!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

                      Selles Deep liigas on nüüdseks juba 17 osalejat, kellest vähemalt 14 on eestlased! Üks osaleja on kindlasti USA-st. Lisaks on tänase ööga tekkinud 2 uut kasutajat, kes tunduvad olevat võõramaalased- air-brooklyn ja tofujai13. Kas keegi teab antud kasutajatest midagi? Kui ei, siis mida nende 3-ga teha? kas hoida liigas või välja visata?
                      Muide...kas liiga nimi tuleks ära vahetada? Nimi \"deep league\" sai pandud selleks, et häid managere kokku meelitada Tundub, et reklaamialal mul tulevikku ei ole
                      Ootan ettepanekuid ja uusi managere!

                      P.S Liiga ei ole enam avalike liigade nimekirjas.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

                        Kui 20 kohta täis, siis võib mõelda väljaviskamisele.
                        Panin liigasse täituvuse huvides ka oma meeskonna, kui aga leidub managere kel pole veel team`i EFNBA süsteemis, siis olen nõus meeskonna kustutama liigade süsteemi tuleviku huvides.
                        P.S. Usun, et on teisigi managere, kel tiim kirjas ka mujal astmel.

                        Nime võid vahetada siis kui 20 nägu koos ja tegu ikkagi eestlatega.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

                          Algselt postitas hassan74
                          P.S. Usun, et on teisigi managere, kel tiim kirjas ka mujal astmel.
                          Enamus ongi A ja B Liigast, aga on ka selliseid, keda pole ei a-s ega b-s!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

                            Algselt postitas dwideng


                            Algselt postitas hassan74
                            P.S. Usun, et on teisigi managere, kel tiim kirjas ka mujal astmel.
                            Enamus ongi A ja B Liigast, aga on ka selliseid, keda pole ei a-s ega b-s!
                            Peangi silmas seda, et oleks tore kui uusi nägusid lisanduks.Kuna raha peale mäng ei käi, siis oleks see võimalus oma kätt proovida ja valmistuda tõsiselt osalemaks aasta pärast.
                            Nii, et kutsugem sõbrad kibekähku proovima

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

                              Please note: The NBA season begins Tuesday, November 1. Leagues with daily rosters who wish to start scoring on this day must complete their drafts by Monday, October 31. Head-to-Head and other weekly roster leagues must complete their draft by Sunday, October 30.

                              Kas see tähendab, et praeguse draftiajaga esimene nädal jääb mängimata?
                              Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

                                Tundub nii, et Deep league`jääb esimesest nädalast ilma.Või muudad päeva varasemaks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X