320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

    mjah, sellise download-trikiga olin CM4-s kah korra võitmatu..see läks peale paari sesooni kah ysna igavaks.. saingi ManU-st kinga, kuigi praktiliselt terve tiim mind toetas ja olid unhappyd minu lahtilaskimiskuulduste üle..

    ja siis veel siuke asi, et uus kuum jalgpalliportaal võttis pidevalt sõna inglise liiga mängijate teemadel > vaata skriinsotti..
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

      Originally posted by K1ly


      too käbi ?? muidugi kui tõmbad kuskilt mingi võitmatu taktika siis pole huvitav
      mängida loogiline ju!




      ma pole kunagi championship manageri jaoks taktikat kuskilt tõmband vaid ma olen neid ise teind ja yles laadinud

      Kommentaar


        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

        tead mis mees mängi 4-4-2 ja vaata mis suudad
        Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
        When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


        Koss on lahe

        Kommentaar


          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

          Alustasin uut mängu Inglismaa esimese ametliku meistri Preston North End\'iga

          Endalegi üllatuseks oli Taribo West nõus tulema minu kaitseliini tugevdama
          Samuti ostsin Jenas\'e, poole hooaja pealt liitusid Scheweleff ja Lee Chun-Soo

          Muidu läks kõik toredasti (taktika oli 4-4-2 ) aga viimased 2,5 kuud olid minu worst nightmare kui enne võitlesin playoff koha pealt siis järsku hakkas kõik allamäge minema Hooaja lõpetasin 13 kohaga ( board tahtis, et relegration\'it väldiksin ) Uue hooaja alguses sain järsku väikse rahasüsti
          Ostsin Michael Dobson\'i, Mark Delaney, Robert Malcolm\'i, Street\'i, Hislop\'i, Hadzimehmedovic\'i, Joachim\'i, Osei Koffour\'i, Qi ja Favata.
          Board tahab, et julgesti relegration\'i vastu võitleksin, ise loodan, et järgmine hooaeg mängin juba Premiership\'is

          Kommentaar


            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

            Originally posted by fittibaldi


            mjah, sellise download-trikiga olin CM4-s kah korra võitmatu..see läks peale paari sesooni kah ysna igavaks.. saingi ManU-st kinga, kuigi praktiliselt terve tiim mind toetas ja olid unhappyd minu lahtilaskimiskuulduste üle..

            ja siis veel siuke asi, et uus kuum jalgpalliportaal võttis pidevalt sõna inglise liiga mängijate teemadel > vaata skriinsotti..
            Jube kahtlane :P

            Kommentaar


              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

              Teema on vastav. Fiti juhtub ka tegojatel. Tore, kui vahelduseks siia ka keegi postitab

              Kommentaar


                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                Nii teine hooaeg läbi See hooaeg oli eelmisele vastupidine :P Alustasin kehvalt pikka aega olin 13-17 kohal vahe peal olin relegration tsoonist vaid kolme punkti kaugusel Aga siis mingi 4 kuud enne hoaja lõppu otsustasin, et midagi tuleb muuta - läksin üle 3-5-2 taktikale Läks nati aega ning hakkasidki tulemused tulema Olin nii veebruari, aprilli ning mai manager of the month Uusi nägusi eriti osta ei saanud kuna finats olukord polnud just väga hea Uus taktika mõjus väga hästi Emmanuel Osei Koffour\'ile, mees lõpetas hooaja parima skoori tegijana Hooaja lõpp läks väga hästi Otsustava mängu Coventry vastu võitsin 4:0 ning olingi Premiership\'is

                Suvel ostsin : Saha, Källström\'i, Seth Johnson\'i, Poom\'i (Derby langes teise divarisse :P), Wright-Phillips\'i, free transferist tulid Wallwork ja Leonardo, lisaks veel Watford\'ist Danny Mills Kahjuks meelitasid minust suuremad klubid minu eelmise hooaja staarid endale : West (Newcastle), Macken (Everton - free transfer ), Koffour (Newcastle ), Dobson (Watford - jobu eelistas divisjoni klubi Premieri klubile :P ), Chun-Soo (Everton ).

                Põhikooseis :

                -------------- Saha ------- Hadzimehmedovic ------------
                -------------------- Källstöm -------------------------------
                Leonardo --------- Johnson -------- Street -----------
                -------------------- Gregan (C) ----------------------------
                ------ Malcolm ----- Risp ----- Mills ---------------------
                ------------------ Poom ------------------------------------

                Põhivahetusmehed : Hislop, Healy, McKenna, Qi, Li, Joachim, Wallwork

                PS!Tuleb tunnistada, et on poole põnevam mängida kui näiteks ManU\'ga



                Kommentaar


                  Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                  Alustasin mängimist Rootsi teises liigas.Muide päris huvitav on mängida Klubiks on Umea FC ja esimene hooaeg on läbi.Mängu alguses vahetasin peaaegu kogu meeskonna free transfer meeste vastu N: K.Richardson mõningad eestlased jpt.Võtsin sitaks mehi nii et reserv uppus nendest Hooaeg tuli päris õnnestunud ning pääsesin esimesse divisioni Aga siis avastasin et raha on päris palju miinustes ja müüsin kõik reservi vennad peaaegu tasuta maha Nüüd läheb teine hooaeg lahti ja loodan et saan premierisse
                  Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
                  When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


                  Koss on lahe

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                    Kolmas hooaeg läbi - Hooaeg algas taas hästi, ostsin Carew veel ründesse kuid nende ründajatega on nagu on Saha poole hooaja peal 8 väravat suht norm aga hooaja lõpuni enam temalt väravaid ei tulnud Teist hooaega järjest oli parim väravakütt hoopis AM, seekord Källström siis Mingi viimased 1,5 kuud läks täesti metsa
                    Hoidsin kindalt kinni Inter-Toto kohta kuid lõpuks langesin 12. See hooaeg loodan aga esikaheksa hulgas lõpetada ning euroopasse pääseda.F.A Cup\'il jõudsin viiendasse ringi ning League Cup\'il teist aastat järjest üllatuseks veerandfinnali.

                    Suvel liitusid : Samba, Luis Enrique, Bramble, Maldini, Bent ja Nolan, lahtine on veel Batistuta tulek kuna ta pole veel tööluba saanud.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                      oot epic, sul ikka preston käsil ja siuksed nimed mängivad?? wtf..uskumatu. källström nt on korduvalt mind tugevateski klubides kukele saatnud, luis enriquest rääkimata. üldiselt aga jah, tahaks ka kunagi mängida rohkem kui hooaja või maksimum poolteist..aga näe, board ei lase..:P ega must ikka korralikku manageeri tule.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                        Originally posted by fittibaldi


                        oot epic, sul ikka preston käsil ja siuksed nimed mängivad?? wtf..uskumatu. källström nt on korduvalt mind tugevateski klubides kukele saatnud, luis enriquest rääkimata. üldiselt aga jah, tahaks ka kunagi mängida rohkem kui hooaja või maksimum poolteist..aga näe, board ei lase..:P ega must ikka korralikku manageeri tule.
                        Olen jah Preston Maldini ja Luis Enrique muidugi enam esimeses nooruses ei ole :P Batustata ei saaud üldse töölubagi

                        Küll ka sinust kunagi korralik manaeger saab

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                          ma võtan ka siis vana mängu ette koos prestoniga ja vaatan, mis suudan

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                            kui flora CLi teise vooru viin siis proovin ka prestoniga

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                              See kuulub kategooriasse \'didn\'t see it coming\'.

                              Tüübid mul vist mõtlesid, et lähevad 10 minutit varem suvepuhkusele....

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                                nii esimene prestoni päev läbi ja liigas kohe esimene laks minu meelest tugeva portsmouthi vastu 6-1 !!! edasised 3võitu olid juba normaalsemad. Enamus aega kulus mul mängijate otsimiseni, ostsin palju rootslasi väga odavalt ja sain free transferiga Krõmi ja laenasin Darius Vasseli nii et ma arvan et tuleb kõva hooaeg aga sellest kirjutan juba hiljem

                                Kommentaar

                                Working...
                                X