320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

    Mul on lihtsalt üks küsimus , mis maania teil selle Kälstromiga on ? On tunduvalt paremaid mehi , keda saab odavamalt kätte . Väikse meeskonnaga mängides üle milli ikka välja ei käiks poolkaitsja eest .

    Kommentaar


      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

      Originally posted by malagar


      Mul on lihtsalt üks küsimus , mis maania teil selle Kälstromiga on ? On tunduvalt paremaid mehi , keda saab odavamalt kätte . Väikse meeskonnaga mängides üle milli ikka välja ei käiks poolkaitsja eest .
      Kust sa seda võtad, et Källströmi maania on?

      Kommentaar


        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

        Lihtsalt tundus nii

        Kommentaar


          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

          Igatahes 4.hooaeg läbi Väga põnev hooaeg oli Kuid taas hooaja lõpus tabas mind see sama sündroom - kõik läheb hästi enamuse hooajast ning mingi 1,5-2,5 kuud enne lõppu läheb kõik allamäge Olin ühe punkti kaugusel CL kohast ning järsku toimus mingi jube vormi langus meestel ja hooaeg lõppes 8.kohaga (napilt jäin Inter-Toto\'st välja ) Hooaja jooksul liitusid : Carl Borrowclough, Jimmy Svensson ja Christopher Ward Suvel : Harasimowicz, D\'Alessandro ( iga suvi olen üritanud teda meelitada ja lõpuks tuli, hinnaks £8.75m ), Montero, Piiroja, Viikmäe, Smyth.

          -------------- Samba --------- Saha -------------
          -------------------- D\'Alessandro ----------------
          --- Källström -------------------------- Street ----
          --------------------- Gregan -----------------------
          Malcolm ---- Montero ---- Bramble ----- Mills ----
          --------------------- Poom -------------------------

          Eelmise hooaja fännide player of the year Paulo Maldini läks kahjuks pensionile (hakkas tööle treenerina ManU\'s :P ) samuti riputas Luis Enrique saapad varna

          Igatahes kui nüüd ka euroopasse ei saa siis ma ei tea...

          uups...unustasin mainida, et : 28.08.04 - esimest korda Premiership\'i liider

          Kommentaar


            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

            Nii lõpetasin oma teise hooaja Umea Fc ga ning põhimõtteliselt sama koosseisuga mis teises divisionis mängisin ka esimeses.Hooaeg sai lõpetatud teise kohaga ning pääsesin premieri raha muredest olen ka jagu saanud ning nüüd on väike võimalus meeste ostmisteks Igatahes proovin nüüd Rootsit vallutada ja siis euroopat vallutada
            Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
            When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


            Koss on lahe

            Kommentaar


              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

              5. hooaeg läbi - Premiership\'i lõpetasin 9.kohaga aga kuna suutsin League Cup\'i võita (Finaalis 3:1 Newcastle ) pääsesin UEFA Cup\'i
              Hooaeg oli muidu korralik, oli head ja halba Hooaeg ostutus Cherno Samba läbimurde hooajaks Mees võitis 6! young player of the month auhinda kuigi midagi erilist korda nagu ei saatnutki aga vot kuna tema ülekaal oli nii suur siis otsustati, et players young player auhinda hooaja lõpus ei antudki :P
              25.03.03 - Samba esimene mäng Inglismaa koondises 23.06.06 - Samba esimene värav Inglismaa koondises Endale oli suur üllatus kogenud Paolo Montero mäng, väga stabiilne, hooaja lõpus avarage rating 8.00

              Hooaja jooksul liitusid : Forsberg, U.Rooba (vasakkaitses on probleeme ), Vilakazi, Edge ja Uribe.Suvel : F.Lampard, Roy Keane , Lescott , Coates , Craig Rutherford (jube hea noor kaitsja, Arsenal\'i kasvandik)
              Lahkunud on paljud tähtsamatest : Wallwork, Jimmy Svensson, Favata, Saha, Carew, Joachim ja minu kauaaegne kapten Sean Gregan Samuti on lahkumas Titus Bramble (Arsenal\'i) ning ManU on huvitatud Källström\'ist

              Muidu siis viie hooaja jooksul :

              Leagues won : 0
              Cups won : 1
              Awards won : 4
              Games Played : 241
              Games won : 104
              Games drawn : 53
              Games lost : 84
              Goals scored : 379
              Goals conceded : 312
              Players bought : 63 (total value £31,000,000)
              Players sold : 22 (total value £27,000,000)

              Kommentaar


                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                Kas kuskilt olex võimalik saada CM 01-02 või CM4 odavalt või tasuta? mul siin CM 01-02 demo, aga see tahab mingit koodi ja see osta olex nagu maru kallis! et kas keegi teab kust saada? Olen varem ka mänginud, aga siis kadus huvi ära ja nyyd mängisin uuesti ja tekkis isu jälle aga demos saab aint Inglise või Shoti liigat mängida ja sedagi aint 1 hooaja!
                Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

                http://lisaaeg.wordpress.com

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                  minu prestoni 1. hooaeg sai ka läbi. Algus oli suurepärane, Vassel ja Andersson panid mingi 10mänguga kahepeal 30väravat ja healy ja krõm lisasid ka mõlemad 4või 5 aga siis tulid meeste praiseid ja minu meelest kui mees saab praise siis ta hakkab halvemini mängima, vähemalt kõik minu omad tegid nii vassel lõi hooaja lõpuks ainult natuke yle 30värava. Prestoniga siis juhtisin pikka aega kuni enam ei tulnud väravaid ja siis läks umbes 20 mängu peesse ja langesin 12.kohale!! Siis oli viimne aeg asi käsile võtta, nii et tegin väikse tacticalise muudatuse ja ostsin ründesse Alaro ja mingi poolkaitsja Wallstord või midagi sellist ning mäng hakkas jooksma ja sain lõpuks pika võiduseeria järel 6nda, viimase playoff koha.

                  Wolves lõin ära kahe mängu kokkuvõttes 6-2 aga johhei õnne Notinghami käest sain 0-2 kotte oi kui tore ja see pani hea laksu, hästi ei tahagi enam teist hooaega igatahes vaatab kas proovin veel.


                  ================================================== ==============================================
                  2001/2 Transfers
                  ================================================== ==============================================

                  Date Player In From Fee
                  -----------------------------------------------------------------------
                  24.7.01 Gustaf Andersson Helsingborg £100K
                  25.7.01 Kristian Bergström Norrköping £100K
                  27.7.01 Darius Vassell Aston Villa Loan
                  1.8.01 Johan Anegrund ÖIS £100K
                  11.8.01 Andreas Reinke Murcia £500K
                  13.8.01 Denis Holmark Free Transfer Free
                  18.8.01 Toomas Krõm Free Transfer Free
                  19.9.01 Danny Higginbotham Derby £500K
                  27.9.01 Roy Carroll Man Utd Loan
                  5.12.01 Hasan Cetinkaya Landskrona £100K
                  6.12.01 Alexander Farnerud Landskrona £500K
                  11.12.01 Guido Mallants Free Transfer Free
                  20.12.01 Fredrik Risp IFK Göteborg £250K
                  15.2.02 Álvaro Helsingborg £250K

                  Date Player Out To Fee
                  -----------------------------------------------------------------------
                  17.7.01 Adam Eaton Walsall £150K
                  18.7.01 Brian Barry-Murphy Leyton Orient £120K
                  25.7.01 David Lucas Wigan £250K
                  30.7.01 Michael Jackson Northampton £120K
                  4.8.01 Richard Cresswell Wigan £1.2M
                  10.8.01 Kelham O\'Hanlon Everton £40K
                  12.8.01 Rob Edwards Sheff Wed £400K
                  31.8.01 Pawel Abbott Carlisle £150K
                  13.11.01 Chris Lucketti Rangers £900K
                  18.11.01 Colin Murdock Lincoln £80K
                  24.12.01 Lee Cartwright Scunthorpe £28K
                  2.1.02 Eric Skora Amiens £190K
                  24.1.02 Eddie Lewis Cardiff £1M
                  31.1.02 Mark Wright Harrow Borough Loan

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                    Kas keegi ei tea siis, kust saada?
                    Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

                    http://lisaaeg.wordpress.com

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                      Originally posted by 3rk1


                      Kas keegi ei tea siis, kust saada?
                      Tõmba netist
                      Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
                      When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


                      Koss on lahe

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                        Originally posted by K1ly


                        Originally posted by 3rk1


                        Kas keegi ei tea siis, kust saada?
                        Tõmba netist
                        Njaa.. Piraatlus pähh, pähh!
                        Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

                        http://lisaaeg.wordpress.com

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                          Aga miks mitte kui sul muud sul ju üle ei jää.võid osta ju poest kalli raha eest või otsi kuskilt kes müüks sulle kasutatud originaal mängu.
                          Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
                          When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


                          Koss on lahe

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                            Mina lõpetasin just esimese hooaja Hispaania teises liigas C.D. Tenerifega. Alguses plaanisin Real Zaragozaga mängima hakata, kuid lõpuks võtsin ikkagi Tenerife. Õigesti tegin tundub. Hooaja lõpetasin teise kohaga ning ma sain La Ligasse. Üritan sinna ka pidama jääda, samas lisajõude ma sisse tooma enam ei hakka. Arvan, et mul balansis meeskond.

                            Mängin 3-5-2 taktikaga ning meeskond näeb välja selline:

                            Bruno Marioni-Edwin Congo
                            Hugo Morales
                            Pedro Munitis-Bino-Albert Celades-Jordi
                            Taribo West-Alexis-Raio Piiroja
                            Sergio

                            Meeskonnas on ka veel sellised tuntumad mängijad nagu Federico Lussenhof, Sebastian Abreu, Barata, Sergio Sestelo, Andres Oper ning Sergei Terehhov. Praegu pean jahti Konstantin Nahkile, keda Jokerit mulle eriti müüa ei taha.

                            Loodame, et La Ligasse ikka pidama jään.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                              No kurat ... ma ei saa aru kuidas teil seal mängudes eestlasi on mul küll ei ole ühtki eestlast (peale Poomi) kui mängima hakkan. Mis imetrikke te seal kasutate et saate igasuguseid eestlasi?
                              Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                                Ilmselt mängid miinimum andmebaasiga. Mine menüüsse \'game settings\' -> \'database\'.
                                Seal saab valida kas minimum, normal või maximum. Mida suurem andmebaas, seda aeglasemalt mäng jookseb. Kui sul muidugi piisavalt hea arvuti on, siis pole vahet eriti märgata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X