320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

    Originally posted by fittibaldi

    et siis neli viiest nagu peaksid vajama tööluba ja said ka selle?? imekspandav. siiani olenemata (briti) meeskonnast on ytleme 2 juhtu 10-st läbi läinud, ülejäänud foreignerid ple mitte permitit saanud.
    jep,mehed kohal ja mängivad
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

      No ma mängin kah Inter\'iga, hetkel on juba teine hooaeg poolepeal ja esimesel hooajal võitsin siis Searie A ja UEFA Cup\'i . Nii... nüüd räägin siis veits lähemalt sellest Serie A algas üsna sitalt sest juba avamängus said mu ründeässad Vieri ja Ronaldo raske vigastuse ja pidid 5 kuud audis olema. Mitmeid mänge järjest tuli viike ja siis kui saabus mäng tabeli viimase, Chievo vastu hakkas mu rünne Kallon-Ventola tagasi tulema ja hakkas tulema ka väravaid. Liiga võidu kindlustasin 2 vooru enne hooaja lõppu AS Roma ees. UEFA Cup\'i alustasin samuti nigelalt sest juba teises ringis tuli mulle vastu Valencia ja kolmandas Hertha BSC, aga ära ma neile ka tegin. Peale seda olid mõned nõrgemad klubid vastas, poolfinaalis tuli siis üle pikaaja vastu üks tugev klubi mil nimeks PSV, ka selle sain alistatud tänu Ronaldo väravatele. Finaalis aga tuli vastu mulle PSG ning selle mängu esimene pooleaeg oli 0:0 ja mu mehed olid täitsa sitasti mänginud, mängu normaalaeg lõppes ka väravateta ja Vieri kelle reiting oli 4 jätsin ma ta mängu, sest usk Vieri\'sse mul oli nii suur et lisaaja teisel poolajal lõi Christian ka kuldse värava ja tõusis man of the match\'iks ning sellega oligi UEFA Cup\'i karikas Meie .

      Kriban siia ka mõningad transferrid mis ma enne hooaega tegin.
      Transfers In:
      Y. Minami GK Reysol 1M
      P. Christanval SW/DC Barca 3M
      H. Cervantes DMC Pumas 500K
      R. Piiroja D RC Flora 600K

      Transfers Out:
      Okan Buruk to Galatasaray
      B. Emre to Gala
      H. Sükür to Parma
      ... ja mingid vennad olid veel aga kurat enam ei mäleta kes nood olid.
      Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

        Hohooo... teine hooaeg läbi ja sel hooajal võitsime jälle kaks karikat, nimelt Serie A ja Champions League. Italian Cup\'ist langesin kohe esimeses voorus välja kuna vastu tuli mulle AS Roma. Serie A võidu kindlustasin üheksa vooru enne lõppu ära Juve ees. CL\'i finaali jõudmiseks pidin ma 1/8 finaalis jagu saama Lazio\'st ja 1/2 finaalis AS Roma\'st ning siis kohtusin esmakordselt finaalis FC \"Raha\" Madrid\'iga ja see mäng tegti esimese 20 minutiga ära tänu Vieri ja Ronaldo väravatele, niisiis 2:0 ja CL\'i karikas meie.
        Enne hooaega tegin mõned transferris:
        In:
        I. G. Gattuso -->DM RC --> Milan --> 6.9M
        J. Aghahowa --> AM/F RLC --> Shakhtar --> 3M
        A. Nesta --> SW/DC --> Lazio --> 33M
        A. N\'Diaye --> D/DM C --> Shakhtar --> 1M
        Out:
        D. Simic --> D RC --> Arsenal --> 10.5M
        C. Zanetti --> DM C --> Roma --> 9M
        G. Georgatos --> D/M L --> Milan --> 10M
        S. Conceicao --> AM R --> Porto --> 15M
        C. Seedorf --> AM RC --> Valencia --> 12M (müüsin, kuna mängis sitasti koguaeg)

        Enne kolmandat hooaega toimus siis Club World Championship ning see turniir kestis mul ainult 3 mängu ehk siis jäin oma alagrupis viimaseks 1 punktiga. Aga eriti tüng asi toimus mul seal, mängus Santos\'ega läksin ma 86 min. 1:0 Recoba väravast ette ja siis lõi Santos 89. ja 90. min. 1:2 ja ma kaotsin ning jäin viimaseks. Muide see võit oleks kindlustanud mulle edasipääsu aga ei. Turniir võitis siis Roma, finaalis klobis Santos\'t 4:0.
        Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

          Peale seda kui Eesti liiga läks taas perse, ei viitsinud enam seda mängida ning võtsin vanahea Manchester Unitedi Nüüd on ka esimene hooaeg mängitud ja saab rääkida veidi tulemustest

          Charity Shield:

          \'pooli vastu erilisi probleeme ei olnud ning super debüüdi teinud van Nistelrooy kahele kollile polnud Owenil & col midagi vastu panna. 2:0 võit.

          Premiership:

          Algus oli tore kaks esimest mängu West Hami ja Blackburni vastu võitsin 3:0 siis tuli vastu Arsenal ning kahjuks tuli võtta vastu juba 3. voorus hooaja esimene kaotus 1:2
          Siis tuli 11 mängu pikkune kaotusteta seeria (nende hulgas ka võõrsil 6:0 võit Charltoni üle ) seeria lõpetas üllatuskaotus kodus Aston Villale Edasi läks kõik tõusvasjoones ning 3 mängu enne hooaja lõppu olimegi Inglismaa meistrid

          ManU 27 7 4 83 24 88
          Arsenal 25 8 5 81 27 83
          \'pool 24 7 7 68 35 79
          Leeds 22 8 8 76 49 74

          Meistrite Liiga:

          Esimeses alagrupi ringis tulid vastasteks Nantes, Galatasaray ja Lazio. Nantes\'iga ja Galaga sain kenasti hakkama, samuti võitsin Laziot kodus 3:0 aga võõrsil kaotasin 0:2.
          Edasi läksin 1. kohaga Teises alagrupi ringis olid vastased Roma, Neverkusen...oops Leverkusen ning Panathinakos. PAO ja Leverkusen erilst vastupanu ei osutanud aga Romalt sain mõlemas mängus sugeda (võõrsil 0:2 ja kodus 0:1) Alagrupis 2. koht ning tuli välja, et neid kaotusi Romale ei tulnudki taga nutta, veerandfinaalis vastaseks Fenerbache, Romal aga Depor :P Türklasi võitsin mõlemad mängus 3:0 ning poolfinaalis sain vastaseks Arsenali (It\'s payback time! ) Võõrsil võitlesime 1:1 viigi välja ning kodus kõitsime 3:0 ning Meistrite Liiga finaali ootaski aga kes vastaseks tuli? Hahaha AS Roma, kes muu. Finaali valitses täielikult Roma aga õnneks suutis kaitse ning \"hiilgavalt\" tegutsenud Barthez värava puhtana hoida ja nii lisaaja lõpuni, penaltid oli Barthezi show, mees tõrjus nii Totti kui ka Batistuta löögid ning peale kolme aastat võisime taas Meistrite Liiga võitu tähistada.

          Liiga Karikas:

          3. ringis tuli vastaseks 2. divisjoni meeskond Blackpool, reservid said ennast näidata, vastased aga nii papist poisid ei olnud ning võitja otsustati alles penaltitega. 4:2 meile ning edasi 4. ringi. Vastaseks Crystal Palace, Darren Fletcher tegi hiilgavamängu ning tulemus Old Traffordil 3:0. Veerandfinaal, vastasteks Mart Poom & co, Mart mängu päästa ei suutnud ning 3:0 võit oli tõsiasi :P Poolfinaali võitsin kahemängukokkuvõttes 2:1 Portsmouhti vastu. Finaalis vastaseks ei keegi muu kui Arsenal, võitsime 1:0 ning järjekorde karikas taskus

          F.A Cup:

          3. ring võit Millwalli üle 3:1, 4. ring võit West Bromi üle 2:1, 5. ring võit Leicesteri üle 2:1, veerandfinaal võit Leedis üle 2:1, poolfinaal Evertoni vastu 1:0 nign finaal \'pooli vastu 3:1. clean sweep!!! kõik mida võimalik võita oli on võidetud, nüüd kiusab väike motivatsiooni puudus

          Suurim väravakütt: Ruud van Nistelrooy 39 (liigas 25) oli viimased 3 kuud audis, mine tea mis see tulemus oleks olnud kui poleks kubet vigastanud
          Kõige rohkem resultatiivseidsööte: David Beckham 27. Veroniga madistas pikka aega ja jäi lõpuks peale, Veron piirdus 25-ga.

          Üleminekutest ka veits:

          Out:
          Clegg -> free
          May -> free
          Yorke -> Celtic - £5m
          Johnsen -> Arsenal - bos
          Irwin -> Nottingham - bos
          Blanc -> free
          Culkin - free

          In:
          Tolley - Peterborough - £150k
          Piiroja - Flora - £400k
          Ishizaki - AIK - free
          Lunden - IFK Göteborg - free
          Mexes - Auxerre - bos
          Hadzimehmedovic - Lyn - £850k

          Eesti koondist manageerin ka muideks, siiamaani kolm mängu mängitud: Armeenia vastu võit 2:1, Malta vastu võit 4:1, Albaania vastu 1:1 viik. EURO2004 valikturniiri tuleb kokku minna Valgevenega, Tsehhiga, Gruusiga ja Norraga.

          Eestlased välismaal:

          Janno Jürisson - Vaduz (Shveits)
          Toomas Kallaste - Elfsborg (Rootsi)
          Urmas Kirs - Lodigiani (Itaalia)
          Pavel Kisseljov - Lodigiani (Itaalia)
          Nikolai Lõsanov - KV Mechelen (Belgia)
          Joel Lindpere - Austria Vienna (Austria)
          Raivo Nõmmik - Cuneo (Itaalia)
          Gert Olesk - Spartak Nalchik (Venemaa)
          Ott Reinumäe - Tel-Aviv Maccabi (Iisrael)
          Maksim Rõtshkov - KaMAZ (Venemaa)
          Aleksandr Saharov - Lorient (Prantsusmaa)
          Toomas Tohver - Shinnik (Venemaa)
          Rain Vessenberg - Paganese (Itaalia)
          Vjatsheslav Zahovaiko - Kuban (Venemaa)
          Ingmar Teever - Rennes (Prantsusmaa)
          Tarmo Kink - Napoli (Itaalia)


          Kommentaar


            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

            Eriti hale juhtum ikka - \"Raevunud Härg\" Cafu
            Veidike ebaloogiline ju.
            Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

              Real Madrid 9 - Xerez 1
              Real Madrid 6 - ManU 0
              Need kaks pilti siis mõnest hämmastama panevast mängust minu managerikarjäärist.
              Ja üks väike cheatitud mängu pilt ka:
              Real Madrid 33 - Barcelona 0

              Kommentaar


                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                aasta on 2007 ja lõpuks sain tahetud miinimumi kätte, FC Flora tuli UEFA Cupi võitjaks !!!! Skalidis lõi kuldse värava 119 minutil ManU vastu ning me olime alates 59minutist 10!!! mehega nyyd tuleb Champions League

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                  Kas kellegil on olnud kunagi selline juhus, et sul on kõik vahetused tehtud ja siis tõmbab väravavaht enda karistusalas maha ründaja ja saab selle eest punase kaardi, ning kui paned väravasse mingi suvalise venna(mitte väravavahi) siis ta tõrjub ära penalti Igatahes minul juhtus selline lugu Man U-ga ja panin väravasse Fortune\'i ja ta tõrjus penalti ära...
                  https://r-cold.blogabet.com/

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                    Silvestre võtab ka hästi pendlaid (tegelt kah)

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                      Originally posted by Red Devil


                      Kas kellegil on olnud kunagi selline juhus, et sul on kõik vahetused tehtud ja siis tõmbab väravavaht enda karistusalas maha ründaja ja saab selle eest punase kaardi, ning kui paned väravasse mingi suvalise venna(mitte väravavahi) siis ta tõrjub ära penalti Igatahes minul juhtus selline lugu Man U-ga ja panin väravasse Fortune\'i ja ta tõrjus penalti ära...
                      Mul Roma\'ga CL\'i finaalis Barca vastu mängides juhtus selline asi et lisaaja 2. poolaja viimasel minutil sai Barca GK vigastada ja kõik 3 vahetust oli neil ka tehtud. Et nagu kompuuter ei pane ju siis kedagi väravasse oskas mu esimene pendla lööja Totti ikka mööda lüüa.

                      Ja kui ma korra Juvega proovisin mängida siis sai mul Buffon vigastada ja Carini sai punase siis panin Nedved\'i väravasse ja temagi tõrjus pendla ära.
                      Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                        Võtsin Napoli. Kõigepealt ostsin Maradona (mängin 98/99 versiooni). Diego mängib 2 hooaega ja siis läheb pensionile 39 aastasena. Aga kahe hooaja peale andis u 10 väravasöötu ja lõi 5 väravat. Pole väga paha vanuri kohta.
                        Esimene aasta sain serie B-s 4. koha, tõusin serie A-sse. Seal sain kohe 2. koha, 1 punkt jäi võidust puudu. Viisin klubi ka majanduslikult väga heale järjele kuna ostsin peamiselt suurklubidest free transferisse lastud mängijad. Näiteks väga hea mees on sloveenlane Zahovits, Portost lahti lastud mees. Nüüd maksab 20milli.

                        Ja siis lasti mind lahti. Loogiline.
                        Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                        http://www.jkpiraaja.ee/

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                          imelikud lood. tahtsin natuke võidumaitset tunda, sestap mängin edasi yht vana manu mängu. keano hakkas kehvasid esitusi tegema, sestap pakkusin talle assistant manageri kohta, mille ta vastu võttis. enne järgmist mängu aga viskas ette akna, kus nõudis, et submitiksin mängija numbri - kuid yhtki numbrita mängijat ju polnud, ainult nummer 16 oli vabaks jäänud. ja edasi mängida ka ei saanud, ei aidand ükski nupp, ei auto ega clear ega submit - ikka ytles, et not all players have been given numbers vms. ei aidanud muu, kui läksin back ja panin värskele assistant managerile sule sappa ehk terminate contract. kurat.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                            Ma mängin hetkel ikka Milano Interiga olen hetkel komandal kohal Roma,Bologna järel võistkonna kooseis on:
                            toldo
                            materazzi,cordoba,simic ja zanetti
                            emre,dalmat,seedorf,C.zanetti
                            Vieri ja Ronaldo
                            SEE ON NENDEST KES OLID KOHE INTERIS aga siin tuleb nüüd kes ma ostunud olen:
                            Mart Poom(ikka pidin palju maksma DERBY ei olnd nõus andma aga lõpuks maksin 19 milli ja sain kätte väga oli vaja poomi .Ma ei tahtnud Fontanant esimese varuna kasutada)
                            Kohe kiiresti krahmasin endale ka Henrik Larsoni kuskil ka 19 milli veel peale ka.
                            Hakkan täna proovima mängima mõne Premier league võistkonnaga ei tea veel millisega.
                            Noh nüüd olen nata mõistuse pähe võttnud vanasti kui savesin enne igat mängu ära ja kui pähe sain siis panin crtl,alt ja Delete ja läksin mängust välja ja hakkasin uuesti kuid enam niimoodi ei tee.
                            Võibolla mõnd isegi üllatab ,et nii kõrgel olen aga hooaeg läheb niimoodi hästi,halvasti nt Uefa Cupist langesin juba välja.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                              Kuidas saada Riigi treeneriks ma pole veel saand aga kandideerin olen küll kas keegi oskaks mulle seda öelda saadke see minu e-mailile taneltursk@hotmail.com.Palun või mul pole lihtsalt õnne olnd.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                                Hooaja algus läks väga halvalt läks umbes 7 mängu ,et esimene võit saada.
                                2-0 või Tottenhammi üle ja siis hooaja parim hetk praegu veel 1-1 viik Liverpooliga olin peaaegu võitmas seis oli 1-0 meile ,aga Owen suutis kõik ära rikuda .Tavaliselt on väravaid löönd Lee Clark.Cupist langesin kohe välja penaltidega.
                                Ostnud olen:
                                S.Ameobi(13,5 miljonit Newcastle)
                                Taribo West(free transfer)
                                Julio Ricardo Arca (8 milli Palmeiras)
                                N.Quinn(525 tuhat Sunderland)

                                Kui juhtub selline asi et saan kinga on mul kaks pääste rõngast siis kui ma tahan kohe mängida siis West Hami treeneri koht on ohus ,aga teine on selline et ma pean ootama kuni hooaja lõpuni ,siis jääb Sir Alex Ferguson pensile ja ManU treeneri koht jääb vabaks aga vaevalt naad mind peale nii halba esitust treeneriks võtavad sest ma ju nii kaugel.Noh aga nüüd kui liiga positsioon on paranenud ei näe põhjust lahti laskmiseks.Aga ma võib-olla kandideerin ManU treeneriks aga ma veel mõtlen tahaks nagu Fulhami miinimum Inter totosse maksimum on CL muidugi ,aga loodan Uefa cupi saada.Hetkel on mul väga raske otsustada kas proovin ManU`se saada või ei proovi ma oleneb sellest kas saan CLi.Kohe on tulemas raske mäng võõrsil Arsenali vastu proovin kaitsva taktikaga mängu viigisadamasse tüürida.All toon tabeli seisu.Arsenaliga mäng lõppes nüüd ära 4-2 Arsenalile.

                                ENGLISH PREMIER LEAGUE(peale 30.vooru)

                                1.Manchester United 73
                                2.Arsenal 68 (VÄIKE TIITLI KONKURENTS ON ARSENALI JA MANU VAHEL)
                                3.Leeds 61
                                4.Liverpool 61
                                5.Chelsea 58 (järgmine mäng on mul kodus Chelseaga)
                                6.FULHAM 56 (proovin Chelseast mööda saada peale järgmist mängu)
                                7.Ipswich Town 47
                                8.Middlesbrough 41
                                9.Newcastle 41
                                10.Blackburn 41

                                Edasi ei tee muudan kui vaja.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X