320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

    Mul on j2lle see viga, et eestlased on sitad...
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

      ok mul ka prestoniga siis 1. hooaeg läbi midagi erilist ei kujutand see lõpetasin div1-e 8 kohaga ja jäin siia.Nüüd siis 2 hooaeg 16 mängu siiani on läind ka suht sitalt praegu 7 koht..ja kustjuures kaotused on tuld just vastastelt nii 20 koha kandis võitsin nt. southamprtoni ja evertoni...ok suurema ülevaate teen siis peale 2. hooaja lõppu

      Kommentaar


        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

        6. hooaeg läbi - Hooaeg algas väga hästi, mingi 1.5 kuud olin Premiership\'i liider siis aga tuli ikka see mõõna periood, mis mul alati kord hooajal jooksul tuleb.Langesin 6. kohale (iseenesest väga hea positsioon ) Minu meeskonnast on vist kujunemas välja selline meeskond, kes liigas on keskmik aga karikamängudel paneb kõigile ära .
        Kuigi mul ei õnnestunud kaitsta oma eelmisel hooajal võidetud League Cup\'i siis F.A Cup\'il jõudsin finaali ning võitsin selle penaltitega Stoke City vastu UEFA Cup\'il jõudsin 4.ringi siis aga tuli vastu Liverpool ning kahemängu kokkuvõttes tuli alla vanduda 2:3 (kodus kaotasin 1:2 )Liigas rühkisin lõpuks 8.kohale.Nüüd siis olen Charity Shield\'is vastamisi Arsenal\'iga, kes suutis eelmine hooaeg üllatada ja ManU\'lt tiitli ära napsata

        transfers out :

        Bramble -> Arsenal - £6.75m
        Tie Li -> Crystal Palace - £550k
        Mikael Dorsin -> Watford - £3.5m
        Urmas Rooba -> FC Kobenhagen - £1.5m (ei saanud piisavalt mänguaega)
        Paolo Montero -> free transfer (liiga vana juba :P )

        transfers in :

        Stephen Tait - Watford - £1.2m
        Gareth Barry - Aston Villa - bos
        Andres Oper - Aalborg - bos (Muide vahepeal tegin siukse nipi, et kõik praegused EL kandidaat riigid said EL, sellepärast saab iga hetk mõne eestlase endale soetada )
        Rob Chapman - Man City - £625k
        Dean Ashton - Sunderland - £2.7m
        Youssouf Hersi - Rangers - bos
        Russel Alexander - Man City - £425k
        Mido - Ajax - bos
        Richard Verbeek - AZ - bos
        Philippe Mexes - Auxerre - bos (1,5 kuud on klubis olnud ja juba feel he may have made a mistake in moving to England
        Gavin Jackson - Ipswich - £500k
        Figo - free transfer
        Lilian Thuram - free transfer
        Toldo\'ga pole veel kaubale saanud aga küll ta tuleb kus ta pääseb

        Taktika on mul 3-5-2 :

        ---------------- Samba ----------- Mido -----------------
        ------------------------ Källström ------------------------
        Hersi ---------------- D\'Alessandro -------------- Figo --
        ----------------------- R.Keane (C) ----------------------
        --------------- Barry ---- Lescott --- Thuram ------------
        ------------------------ Poom ----------------------------

        põhivahetused : Tait, Ashton, Vilakazi, Lampard, Piiroja, Coates, Oper, Uribe.

        Unustasin veel lisada, et eelmine hooaeg oli Kim Källström\'i poolt SUPER!!!36 väravat (Portsmouth\'i vastu lõi isegi 6 väravat!!! See hooaeg loodan, et hakkab D\'Alessandro tasemal söötma (eelmine hooaeg vastavat 9 ja 21 )

        Kommentaar


          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

          vägaäge a mis tiimist sa rjäägid


          põmst endal pole mingeid saavutusi ette näidata.
          Leedsiga sai sipa mängitud. A mingi jura oli et ma liigas absoluutselt pelada ei suutnud.
          Nii et Meistrite liigasse saandki. A 2 ooaega jutti võitsin uefa cupi.
          Ja kohtavalt tujudega tiim oli kah. Võitsin liigas 6-1 fulhami a nädala pärast sain league cupis 2-1 pähe.
          Siis oli mul raske distsiplinaarjama nii, et ma trahvi pidin maksma. Liigas sain miski 74 kollast vms ja punaseid tul seal kah ikka väheke. Siis oli meestel seal kaklemis kalduvused. Bowyer sai kord 4 mänguse bänni vastase löömise eest ja siis veel 8 mängulise bänni.
          a kogu ses jõhkardite kambas arukamaid mehi oli Ian Harte kes mul esimene hooaeg lõi 18 väravat ja teisel lõi 14. Teisel hooajal tõin sisse Graveseni ja Anders Svenssoni. Gravesen oli mudu ea ja mõnus mees a svensson oli CM-i ja lõi 21 väravat ning andis 12 assisti.
          Ründajatega oli tegelt ilge jama mul neid liiga palju oli.A ükski vägapalju väravaid ei löönd. Smith ikka koksas seal niimoodi 20 kanti. Veel olid mõnusad mehed Viduka, Saha, Mutu, Claudio Lopez. Viimane hiilgas just viimasel kolmandal hooajal mis väga rappa läks. Uefa karikas jäin alla veerandfinaalis Laziole, League cupi laeks jäi mingi 4-5 raund ja FA cupi semides pidin tõdema Man. City paremust ehkki esimese mängu 3-0 võitsin võõrsil sain kodus 4-1 peksa.
          Ning kõik need 3 hooaega võitis liiga Manu niimoodi vähemalt 10 punnase edumaaga teiste ees ja nistelrooy lõi kõige vähem 41 väravat.
          A ma siis laskusin masendusse ja lõpetasin asja ära.
          Ning praegu üritan midagi Lazioga korda saata. Algus paljutõotav liigas 9 võitu ja üks kaotus.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

            Originally posted by Sull


            vägaäge a mis tiimist sa rjäägid

            Oma Preston\'i tiimist, mida ma juba pikemat aega manageerin Premiership\'i tiitel ei ole enam mägede taga

            Kommentaar


              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

              Originally posted by Sull


              Leedsiga sai sipa mängitud. A mingi jura oli et ma liigas absoluutselt pelada ei suutnud.
              Nii et Meistrite liigasse saandki.

              /.../

              Siis oli mul raske distsiplinaarjama nii, et ma trahvi pidin maksma. Liigas sain miski 74 kollast vms ja punaseid tul seal kah ikka väheke. Siis oli meestel seal kaklemis kalduvused. Bowyer sai kord 4 mänguse bänni vastase löömise eest ja siis veel 8 mängulise bänni.
              Nagu p2ris!!
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                7.hooaeg läbi - Manager Of The Year Award ütleb kõik Eelmise hooaja 8.koha vahetasin Premiership\'i tiitli vastu Kohe algusest peale hakkasin lammutama (10 mängu võitsin järjest väravatevahega 31:3 ) Terve hooaja alla poole 1.kohast ei langenudki Hooaeg kujunes super hooajaks Andres D\'Alessandro\'le 25 väravat ning 23 söötu.Samas abistasid kogenud mehed Figo ja Thuram, viimane aga läks kahjks pensionile hakkas tööle treenerina minu juures F.A Cup\'il sain toreda shoki 3.ringis (kaotus Southamton\'ile 0:1 ) League Cup\'i võitsin taas (penaltidega Man City vastu, normaalaeg 1:1) UEFA Cup\'il jõudsin veerandfinaali (kaotasin FC Kobenhagen\'ile, kuna nad suutsid Meie väikesel koduväljakul Deepdale\'is 3:3 viigi välja mängida :P ) Kuradi board arvab, et Meil pole vaja staadionit suurendada, kuigi mängime järgmisel hooajal Meistrite Liigas 12.03.08 võttis Paraguay koondis mind tööle (5 mängu mängitud, 3 võitu ja 2 viiki, kolme päeva pärast tuleb Brasiiliaga rinda pista ) Transfer\'itest ka siis natuke.

                Lahkunud on :

                Mart Poom -> Arsenal - £1.7m (ei suutnud õigel ajal uut lepingut pakkuda)
                Danny Mills -> Birmingham City - £625k
                Kevin Street -> Q.P.R. - £750k
                Paul McKenna -> free
                Bennedict Vilakazi -> Everton - £5m
                Seth Johnson -> free
                Darren Bent -> free
                Carl Borrowclough -> Huddersfield - £1.5m
                Dean Ashton -> Werder Bremen - £7.25m (hooaeg ebaõnnestus täielikult )
                Robert Malcolm -> Watford - £1.5m (mänguaega jäi väheseks :P )
                Roy Keane -> free (lihtsalt vana)

                Liitunud on :

                Stuart Taylor - Arsenal - £1.8m (tuli Marti asendama )
                Nicolas Medina - Sunderland - bos
                Peter Schilder - Ajax - bos (Taylor\'i asendaja)
                Maksim Rooba - FC Flora - £150k (uus talent Eestist )
                Gaizka Mandieta - Lazio - free (tuli Keane\'i poolt vabaks jäetud kohta täitma
                )

                Finatsolukord on ka lõpuks heas seisus, tavaliselt sai järsku papp otsa mingi 3-4 kuud enne hooaja lõppu

                Meeskond on suht palju muutunud aga loodan ka see hooaeg esikoha eest võidelda

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                  Proovisin vahelduseks midagi radikaalsemat ja valisin meeskonnaks Soome esiliigas oleva Oulun Tervarit. Kõrgliigasse sain peale teist hooaega, kuid midagi erilist seal ei saavutanud.
                  Mõned tähelepanekud--hoolimata sellest, et meeskond kõrgliigas jalutavad põhitegijad, kes soovivad \"suuremasse klubisse pääseda\" bosmanitega mingisugustesse esimese ja teise liiga klubidesse minema. Siis veel see, et peaaegu ükski eestlane pole nõus üle tulema, kuna \"is concerned about differences in language and lifestyle\". My a**! Lifestyle võib ju erinev olla, aga see language värk võiks pisut paremini paigas olla.
                  Mõned õnnestunud leiud ka--kuna eelarve midagi tõsisemat ei lubanud, siis sai tasuta saadavaid noormängijaid jahitud:
                  Venemaalt keskkaitsesse noormängija Valentin Gromov--saab kohe platsile ja hakkab ruttu arenema (samuti passing 20). Sealtsamast noormängija SW/DC/DCM Zelepunkin (eesnime enam ei mäleta), kellest sai DCM ja kes tänu oma 20 hyppevõimele ka mõne värava koksab. Kusagilt kõrgliiga klubist sai laenatud AM Juuso Aalto (tribling 20 ja crossing üle 10), kes mängis 5-3-2 Attacking süsteemis DRM ning poole hooajaga oli esiliigas tema saldoks 2 väravat ja 14 söötu.
                  Kuna aga Normal database ja umbes poolte liigadega on ikka väga mage mängida, siis olen nüüdseks Tervarit juhuse hooleks jätta.
                  P.S. Meeldejäävaimaks elamuseks jäi hooajaeelses sõprusmängus saadud kaotus Tuvalu klubilt

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                    jube huvitava triki avastasin soovitud koondise ülevõtmiseks -

                    kopipeist: To Take Control of a National Team, select the league but make sure is the league of the country that you want to take control. When it comes up with the teams select the country that is beside the team e.g Man U Eng PREM then it will come up with the national team and just click on take control at the top.

                    Selleks tuli kyll uus manager lisada.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                      Originally posted by fittibaldi


                      jube huvitava triki avastasin soovitud koondise ülevõtmiseks -

                      kopipeist: To Take Control of a National Team, select the league but make sure is the league of the country that you want to take control. When it comes up with the teams select the country that is beside the team e.g Man U Eng PREM then it will come up with the national team and just click on take control at the top.

                      Selleks tuli kyll uus manager lisada.
                      Heh, no offence, aga leiutasid jalgratast...

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                        \'bolla tõesti, aga minu avastamisrõõm oli ikkagist suur!:P
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                          Originally posted by Jaan


                          Nagu p2ris!!
                          et noh paraku jah päris
                          egas siukest negatiivset asja siis välja mõtlema ei akka.

                          a muideks kuda üldse skriinshotte teha saab

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                            Et vanakooli meetod on nagu PrintScrn. Või on mõni uus gizmo selle tarbeks?
                            308

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                              8.hooajal enam sellist sära ei olnud nagu eelmine hooaeg ning Premeirship\'i lõpetasin 5.kohaga Meie debüüt Meistrite Liiga algas toredalt - 0:4 kaotus Besiktas\'elt õnneks võtsme end kokku ning rohkem mänge ei kaotanud...esimeses alagrupiringis, teises ringis aga sattusin gruppi koos Lazio, Dortmund\'i ning Ajax\'iga - alagrupis jäin 3.kohale ning sellega ka eurohooaeg lõppes Hooaja algul võitsin veel Charity Shield\'i (peale 3:3 lõppenud normaalaega penaltitega Aston Villa )F.A Cup\'il taas kaugele ei jõudnud, laeks jäi 4.ring, League Cup\'il 3.ring
                              Paraguay koondisega ebaõnnestus Copa America täielikult, sain kaks viiki väravaid löömata Vaevata jõudsin MM\'ile (lõpetasin Brasiilia järel teisena) aga siis 25.11.09 võtsin vastu Taani koondise pakkumise ning hakkasin neid juhendama, kuna Taani korraldab järgmise EM\'i on päris igav :P

                              9.hooajast nii palju, et kolm esimest mängu kaotasin Premiership\'is ning ei saanudki sellest mõõnast välja ning 13.12.09 sain sack\'ida.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                                Üldiselt jätsin Tenerife maha, kuna Real Madrid oli õnnetus seisus ning neil oli minu abi vaja. Ei hakka rääkima, kuidas mul läheb, sest kõik teavad ju kuidas Real Madridiga minema peab. Aga tahaks postitada ühe pildi, mis näitab kui täkk on minu neljas ründaja Javier \"Portigol\" Portillo: http://www.hot.ee/robert100/portigoal.bmp

                                Kommentaar

                                Working...
                                X