320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'


    Ohjah, tänapäeva noorus, kes ei tea champi mängimisest sittagi. Järjest tõusmine ja liigade võitmine alates conferencist kuni premierini pole oskaja mehe käes eriti raske ülesanne ning seda kasvõi ilma rahata.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

      Originally posted by dede


      Originally posted by zidane_5


      Originally posted by Martin


      Originally posted by zidane_5


      Originally posted by dreyd


      Originally posted by zidane_5


      Alustan homme eksperimenti. Nimelt kas ja kui kiiresti on võimalik osta endale Inglise liiga tiitel. Klubiks valisin 3.divisjoni Swansea, mille olen ausalt mängides Premieri välja viind. Raha panen maksimumini.

      kuidas see cheatmine käib>?P
      Noh näiteks nii, et panen endale Save Game Editoriga hästi palju raha.
      To EgoTrip: jah, panen põhja, muidu ei taha keegi ertiti tulla.
      Sa suht vilets mängija kah oled, selles asi vist. Muidu sellel ajal, kui ma veel noor olin ning mängimiseks aega oli, sai conferencist premi järjest tõustud ning igal aastal ka vastava liiga tiitel võidetud (prem k.a.). Simple task, kuigi meeste eest tuli võideleda, mitte nagu tobe zidane kõik asjad kokku osta.

      Mõistust on ka vaja!
      Sa pärdik ei oska vist üldse lugeda...
      Zidane yts ju et ta teeb eksperimendi. Seda et sa järjest tõusid ja võitsid siis kohe ka Premier League ma muidugi ei usu.
      Samad sõnad
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

        Martin kuule. Kas sa ikka koolis käisid? Kui ei, siis palu mõnd enda sõpra, et ta su lugema õpetaks. ah, õigus, sul pole ju sõpru...

        Kommentaar


          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

          Martin kuule. Kas sa ikka koolis käisid? Kui ei, siis palu mõnd enda sõpra, et ta su lugema õpetaks. ah, õigus, sul pole ju sõpru...
          Ei käi, osavamad suudavad selle asutuse lõpetada.
          Ja sina õpi endiselt ausalt mängima mänge, mitte ära peta.

          Muide - su lollaka eksperimendi vastus on jah, kuid kui sina mängid, siis arvatavasti ei. Edu punkt ee-ee.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

            Sul vist lugemine enam-vähem selge, aga väikseid probleeme ikka tekib. Püüa teksti algus uuesti üle lugeda, loe lausa kaks korda, uuri igat tähte ja siis äkki näed, et ma kirjutasin kas sa koolis ikka käisid.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

              Miks ei usu et järjest tõusis ja võitis??
              Cm 01/02 on see täiesti võimalik

              Kommentaar


                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                Martin on kõvamees tema oskab Manageris tõusta. Kui ma suureks saan siis hakkan ka Martiniks!!! Vot!!!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                  trademaa
                  Ma ei saa seda mängu äkki lambist tööle. Kusjuures siiamaani pole sellega mingeid probleeme olnud.
                  Eile panin veel Windowsi ka uuesti peale (et siis ikka peaks kõik ok olema), tõmbasin netist DirectX ka, aga ikka ei saa .
                  Arvuti käseb mängu kinni panna juba siis, kui uut mängu alustan - nac pärast liiga valimist
                  sos, mayday
                  minge Kingissepa praami peale

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                    FC Bayern coach Sepp Meier has tipped Estonia\'s skilful attacker Tarmo Kink to shine in the forthcoming European Championship in Portugal

                    Selline asi on vahepeal juhtunud

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                      Originally posted by Epic


                      FC Bayern coach Sepp Meier has tipped Estonia\'s skilful attacker Tarmo Kink to shine in the forthcoming European Championship in Portugal

                      Selline asi on vahepeal juhtunud
                      Ja sinna see jääbki. Päris elus sellist asja juba ei juhtu ja ei saa kunagi juhtuma. Ärge pekske oma lootusi liiga kõrgele...

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga

                        Mõtlesin siis ka kirjutada natuke.

                        Hetkel lõppes hooaeg 2021/2022, olen kogu selle aja olnud Leeds Unitedi peatreener ning arvatavasti on tegemist kõige täkuma klubiga Euroopas. Samas on eesmärgid tsipakene muutunud. Ei viitsi enam eriti kõvade meestega pallida ning nii müüsin 2019/2020 hooajal kogu klubi põhikoosseisu maha. Suurimata üleminekutena siirdusid David Coleman 44 miljoni naela ja Darren Pendelton 42 miljoni naela eest Bayerni Munchenisse. Uttu tõmbas ka Mikael Viard, kes läks 25.5 miljoni naela eest Valenciasse. Lisaks sellele sellised toredad rollimängijad nagu Joe Cross ja Richard Berge (mõelmad Borosse), Nicky Brooks (Ajax), väravavaht Serge Remy samuti Laziosse.

                        Igatahes sain müüdud 14 meest ja teenitud 213 miljonit naela. Selle müügiooaga tõusid klubi varad ka üle miljardi naela ning hetkel on vaba raha 1.01 miljardit. Müügifonde on püsivalt 138 miljonit. Kui kellelegi huvi pakub, siis nendele 14 mehele ostsin asendused kokku 15.25 miljoni naelaga (16 meest). Ehk alla miljoni naela mehe kohta. Kalleim oli Francisco Vicente Betisist 3,7 milli.

                        Järgmisel hooajal ostsin 9,25M eest ja müüsin 23.5M eest. Ja viimasel hooajal nüüd sai müüdid 34.5M eest ja vastukaaluks siis ostetud 4.9M eest. Niimoodi aetakse äri.

                        Mis puutub suurtesse numbritesse, siis kõigi nende hooaegade peale:
                        Ostetud - 151 meest 479 miljoni naela eest.
                        Müüdud - 127 meest 916 miljoni naela eest.

                        Kirjutamise ajal kukun just välja meistrite liiga teisest grupifaasist, kuid see eriti ei mojenda, sest viimased hooajad on see karikas niigi minu kodus passinud. Nagu ka Inglismaa meistriliiga tiitel, kuigi hetkel juhib ka selles arvestused West Ham, kuid vaid paari punktiga. Lõpuni kuskil 8 mängu.

                        Mis siis väikestele ja toredatele inimestele veel huvi pakuks?

                        Noh, meistrite liiga olen võitnud 16 korda, UEFAs olen korra jõudnud finaali (2002 hooajal ja Fiorentinale kaotanud), Super Cup on võidetud 12 korda ja lisaks sellele olen osalenud veel neljas finaalis, mis niigi selge on (16 CL võitu ju kokku). Siis sellist imelikku asja nagu World Championship olen Leedsiga võitnud 5 korda ja korra olen finaalis kah olnud ja Chelsea käest pähe saanud. Intercontinental Cup on võidetud 15 korda ja korra ka finaalis Corinthiaselt pähe saanud.

                        Mida veel? Hmmm. Manager stats!
                        Leagues won: 15
                        Cups won: 74
                        Awards won: 92
                        Manager points: 274096
                        Games played: 1407
                        Games won: 959
                        Games drawn: 236
                        Games lost: 212
                        Goals scored: 2916
                        Goals conceded: 1259

                        Ahjaa, USA rahvuskoondise manager olen ka olnud 2005-2007 ja võitsin USAga World Cupi ja siis loobusin, ei viitsinud nendega jamada.

                        Leedsil on tänaseks 64250 istekohaga stata. Treeneriteks on Nesta ja Thuram ning mõlemad on sitaks head.

                        Järjest olen võitnud 20 mängu, kaotuseta 43. Kõige kauem olen võiduta olnud 8 ja järjest kaotanud 4 mängu.

                        Suurim väravaküll on Alan Smith ühel hooajal 58 väravat ja liigas neist 32 (2007/08). Smithi käes on ka teised rekordid: 5 väravat ManU võrku võõrsil, 8.73 keskmine reiting, 25 MOM auhinda. Kõik need mainitud hiigelhooajal. Kokku mängis Smith Leedsis liigas 597 mängus ja lõi neis 305 väravat.

                        Kokku mängis Leedsi legend oma koduklubis täpselt 1000 mängu ja lõi nendes kokku 567 väravat, andis 215 söötu ja sai 197 MOM auhinda. Keskmine reiting kõigi hooaegade peale 8.11. Ta oli 14 korda klubi suurim väravalööja (kusjuures 10 korda järjest ja valiti 12 korda fännide lemmikuks. Smith lõpetas mängimise 2018 aastal.

                        Veel rekordeid: kõige enam sööte ühel hooajal andis Lee Bowyer (29 ja hooajaks 2002/03). Kõige vanemana tuli väljakule Vieira (40 aastaselt, Roma vastu CLi finaalis). Kõige kallim ost Joe Cole (25M), kõige kallim müük Ronaldinho (60M). Kokku ühel hooajal ostnud rekordiliselt 58M eest ja müünud mainitud 213M eest.

                        Ongi kõik. Pall lendas mängu Boro vastu selle hooaja 30 liigamängus. Ja Vicente lõi 6. minutil juhtvärava. Konkurentsis olen veel ka FA Cupis, kus olen pääsenud poolfinaali.

                        Ehk on vaatamata CLi tulemusele tulemas tore hooaeg ja loodetavasti võtab Leeds oma kümnenda järjestikuse meistriliiga võidu.

                        Edit: unustasin mainida, et järgmine eesmärk on liiga hallide meestega ära võita. Järgmisel hooajal saab ehk ka proovitud.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                          Minul on hooaeg 2082/2083 hetkel käimas Stoke City klubiga esiliigas.Kui oletada,et 18 aastaselt saab manageriks, siis peaks vanust olema hetkel 99 aastat.

                          Mängitud mänge 4082
                          Võite 1987
                          Viike 1029
                          Kaotusi 1066

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                            Originally posted by martin007


                            Minul on hooaeg 2082/2083 hetkel käimas Stoke City klubiga esiliigas.Kui oletada,et 18 aastaselt saab manageriks, siis peaks vanust olema hetkel 99 aastat.
                            Oled ise mänginud või lasi arvuti ise suvalt a\'la vacation? Kui ise, siis päris hea.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                              Te vist kyll ainult mängite!!! Peab ikka viicimist olema

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                                Kas keegi oskab seletada, kuidas saab panna mängu uusi tagataustasi. Olen Proovinud mitut moodi, aga ei saa kuidagi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X