320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

    Mul peaks plaadil ka olema.
    It\\\'s always better on holiday...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

      ausalt öeldes ma ei viitsi kellegile kylla tulla ... äkki suudab, keegi mulle IRC või ftp vms viisil kohale toimetada (A)

      Kommentaar


        Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

        Algselt postitas Devil


        ausalt öeldes ma ei viitsi kellegile kylla tulla ... äkki suudab, keegi mulle IRC või ftp vms viisil kohale toimetada (A)
        Mul on mingil kokkupakitud moel ta arvutis, sai kunagi eMule\'st tõmmatud. Võin kuskile üless panna

        Kommentaar


          Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

          väga kena sinust, ära veel yles viska, yks inimene juba upib mulle seda peli
          aga kui tööle ei lähe see variant võtan yhendust

          Kommentaar


            Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

            Algselt postitas EgoTrip


            Mitu mängu on oldud kõige rohkem kaotusteta? Kas keegi on saanud lähedale Arsenali tulemusele? Ise arvan, et see suht võimatu saavutada CM-is, kui sa just ei mängi kuskil Shotimaal or smth. Endal oli West Hamiga kord 26 mängu kaotuseta.
            ma sain kunagi 57 kah...õigemini praegu käsil olevas mängus. teen siis Floraga, esimene hooaeg ei olnud miskipärast Euroopa karikasarja ja nii mängisin vaid koduliigat ja karikat. liigas sain vist 36-st mängust(liigas on 10 meeskonda mul) 34 võitu ja 2 viiki. eesti karika võitsin probleemideta, seal oli vist 6 mängu. esimesel hooajal mängisin juba 42 mängu kaotuseta. teisel hooajal sain väikeste probleemidega, kuid siiski kaotusteta läbi kolme kvalifikatsiooniringi meistrite liiga alagruppi. sealt tulnud 6 mängu ja vahepealsed liigamängud + eelmise hooaja mängud andsidki kokku 57 mängulise kaotusteta seeria, mille lõpetas Liverpool meistrite liigas.
            ½121½

            Kommentaar


              Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

              juhiks tähelepanu sellele et arsenal püsis kaotusetta vaid liigas..

              Kommentaar


                Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                Sain endal lõpuks Eesti liiga tööleAlustasin Floraga, võtsin eesmärgiks Eesti mestritiitli.
                Hooaeg algas ilusti, esimesed punktid kaotasin 8.voorus, kui tuli 2-2 viik Kuressaarega. Esimene kaotus 13. voorus Tallinna Levadialt. Hooaja keskpaik läks üle kivide-kändude tänu mängijate vigastustele. Lõpuks oli olukord selline: TVMK-l 1 mäng pidada ja punkte 76. Mul oli pidada veel 4 mängu ja punkte oli 66. Viimases mängus pidi Valga kodus tegema TVMK-ga viigi, või siis võitnud. Tänu Ustriski viimase minuti väravale tuli 1-1 viik Edasi oli kõik minu kätes, viimasest neljast mängust vajasin nelja võitu, kolm võitu käes, tuli viimane mäng-kodus Maardu Levadiaga. Olukorra tegi raskeks see, et eelmine päev oli toimund mäng Kuressaarega. Varumehi ma ei usaldand ja panin väsinud põhikoosseisu väljakule. Levadia läks küll 40. minutil juhtima, kuid kapten Martin Reimi kaks väravat 71. ja 81. minutil aitasid meid võiduni ja Eesti meistritiitlini.
                Tabel:
                1.FC Flora 78(väravate vahe: 44)
                2.TVMK 77(48)
                3.Maardu Levadia 61(26)
                4.Valga 61(17)
                5.Tallinna Levadia 53(12)
                6.Tulevik 47(3)
                7.Trans 38(-7)
                8.TJK 37(-22)
                9.Kuressaare 36(-7)
                10.Maardu 31(-22)
                11.Lootus 21(-49)
                12.Vaprus 18(-43)
                Meistrite Liigas lootsin esialgu edasippäsu teise kvalifikatsiooniringi. Läks paremini
                1.ringis tuli vastu Põhja-Iiri pool-professionaal klubi Linfield. Kodus kerge 4-0 võit ja ka võõrsil läks libedalt, koju tulime 2-0 võiduga.
                2.ringis sattusime kokku järjekordse pool-proff klubiga, seekord Küprose klubi Omonia Nicosia. Kodus 3-0 ja võõrsil 1-0 võidud viisid kergelt edasi 3. kvalifikatsiooniringi. Ka seal vedas loosiga, arvestades, mis võistkonnad oleksid võinud vastu tulla. Tuli siis Austria klubi Rapid Vienna. Huvitav on see, et pärast loosisimist liitus Viikmäe selle klubiga:P Võõrsil jäime küll 1-0 taha, aga tänu Hamre ja Meelis Rooba värvatele siiski võitsime 2-1. Kodusmängus piisas ka 1-0 kaotusest. Kuid kõik läks vastupidi. Saharov ja Jonathan Lacourt lõid ühe, Reim koguni 4 väravat ja tulemuseks 6-0 võit!
                FC Flora has won in the Europen Champions Cup Third Qualifying Phase after a shock 8:1 aggregate win over Rapid Vienna
                Grupifaasis tulid vastu Juventus, Barcelona ja Moskva Lokomotiiv. Lokomotiiviga oli just liitunud Oper:P
                Barcelonalt 3-0 ja 3-1 kaotused, Juventuselt 4-0 ja 4-1. Lokomotiivi suutsin kodus 2-0 võita, kuid võõrsil kaotasin 4-1, seejuures viimase värva lõi Oper.
                Olen ostnud vaid kaks mängijat.
                Jonathan Lacourt-Free Transfer-Free
                Nikolaos Tobros-Fostiras-£500k
                Lisaks on tulnud kaks noort noorteakadeemiast.
                Tähelepänuväärne on veel see, et Eesti noor paremkaitse, 20-aastane Pavel Sazanakov Liitus Chelseaga ja on seal põhikoosseisus
                Vot nii.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                  Niih start game hakaks pihta
                  vahelduva eduga updatesin CMi patchid 60lt 68le ja sealt kõige uuemad updated kah peale. läheb mänguks

                  tänud kõigile, kes aidata üritasid ja eelkõige Tanelile mängu eest (A)

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                    Algselt postitas eston#21


                    juhiks tähelepanu sellele et arsenal püsis kaotusetta vaid liigas..
                    siis on mu rekord isegi suurem, esimesed 2 hooaega püsisin liigas kaotusetta(72 mängu) ja kolmandal hooajal tulnud kaotus tuli ka alles novembrikuus. umbes 80-85 mängu siis:P
                    ½121½

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                      Algselt postitas zidane_5

                      Tabel:
                      1.FC Flora 78(väravate vahe: 44)
                      2.TVMK 77(48)
                      3.Maardu Levadia 61(26)
                      4.Valga 61(17)
                      5.Tallinna Levadia 53(12)
                      6.Tulevik 47(3)
                      7.Trans 38(-7)
                      8.TJK 37(-22)
                      9.Kuressaare 36(-7)
                      10.Maardu 31(-22)
                      11.Lootus 21(-49)
                      12.Vaprus 18(-43)
                      Vot nii.
                      MIs moodi sul 12 klubi on, mingi uus patch?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                        Algselt postitas eestimees


                        Algselt postitas zidane_5

                        Tabel:
                        1.FC Flora 78(väravate vahe: 44)
                        2.TVMK 77(48)
                        3.Maardu Levadia 61(26)
                        4.Valga 61(17)
                        5.Tallinna Levadia 53(12)
                        6.Tulevik 47(3)
                        7.Trans 38(-7)
                        8.TJK 37(-22)
                        9.Kuressaare 36(-7)
                        10.Maardu 31(-22)
                        11.Lootus 21(-49)
                        12.Vaprus 18(-43)
                        Vot nii.
                        MIs moodi sul 12 klubi on, mingi uus patch?
                        Eesti liiga on tehtud Soome liiga asemele kus on 12 klubi.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                          Algselt postitas eestimees


                          Algselt postitas zidane_5

                          Tabel:
                          1.FC Flora 78(väravate vahe: 44)
                          2.TVMK 77(48)
                          3.Maardu Levadia 61(26)
                          4.Valga 61(17)
                          5.Tallinna Levadia 53(12)
                          6.Tulevik 47(3)
                          7.Trans 38(-7)
                          8.TJK 37(-22)
                          9.Kuressaare 36(-7)
                          10.Maardu 31(-22)
                          11.Lootus 21(-49)
                          12.Vaprus 18(-43)
                          Vot nii.
                          MIs moodi sul 12 klubi on, mingi uus patch?
                          http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=2393

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                            Algselt postitas Hughes


                            Algselt postitas eston#21


                            juhiks tähelepanu sellele et arsenal püsis kaotusetta vaid liigas..
                            siis on mu rekord isegi suurem, esimesed 2 hooaega püsisin liigas kaotusetta(72 mängu) ja kolmandal hooajal tulnud kaotus tuli ka alles novembrikuus. umbes 80-85 mängu siis:P
                            eesti liigas mitukümmend mängu järjest kaotusetta olemine pole just eriline vägitükk.. ka reaalelus

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                              Nii. Teine ülipingeline hooaeg läbi ja ühepunktiline liigavõit jälle käes
                              Hooaja algus ja keskpaik läks p***e, vahepeal tuli isegi neli kaotust järjest ja liigas olin 9.kohal. Kuid siis läks kõik ülesmäge, kaks noort tähte, Anastosios Skalidis ja Dmitri Girshin aitasid meid võidult võidule. Pärast nende tulekut ei kaodand liigas enam ainstatki mängu Saklidise panus ei olnud küll nii suur, kui lootsin, aga 22 mänguga 22 väravat pole ka paha
                              Tabel siin:
                              1.FC Flora 72(43)
                              2.TVMK 71(36)
                              3.Maardu Levadia 68(31)
                              4.Tervis 58(13)
                              5.Trans 54(3)
                              6.Valga 40(-11)
                              7.Tulevik 39(-23)
                              8.Kuressaare 38(-9)
                              9.Tallinna Levadia 35(-19)
                              10.MC Tallinn 32(-17)
                              11.TJK 32(-18)
                              12.Maardu 25(-29)
                              Parim mängija oli Teever, teisel kohal Skalidis ja kolmas Gruznov.
                              Noortest 1.Girishin, 2.Tiit Tikenberg ja 3.Meelis Uus.
                              Väravahtidest oli jälle ülekaalukalt parim Kaalma, teise koha hõivas Kotenko ja kolmandaks jäi Mihhail Starodubstev.
                              Parim manager olin mina, teine Ratnikov.
                              Väravaküttide edetabelis oli parim Teever 30 tabamusega, Vladislav Gussev sai enda arvele 27 ja Krõlov 25 kolli.
                              Team of the Year:
                              vv:Kaalma
                              k:Rottoli, Hohlov-Simson, Pärnpuu, Kulikov
                              pk:Lipartov, Girishin, Leitan, Smirnov
                              r:Teever, Gruznov
                              Varumehed:Kotenko, Krõlov, Tobros, Martinson, Uus, Sarajev, Tikenberg
                              Veel nii palju, et hooaja lõpus siirdus parim sööduandja Maksim Smirnov Saksamaale, klubi nimeks 1860 München
                              Eesti pääses EM-ile, võites Türgit võõrsil löödud väravatega 3:3
                              Edit: Meistrite Liigast pudenesin 2. ringis, kui kaotasin Club Brugge\'le 1:0
                              Karikast langesin välja kuuendas ringis kaotsuega Maardu Levadiale. Seis jäi 3:2
                              Ostud ka:
                              Anastasios Skalidis---Chania---£500k
                              Dmitri Girishin---Tervis---£250k
                              Andre Paralta---Gouveia---£160k(Pärast hooaja lõppu)
                              Äsja oli võimalus Sunderlandist tasuta saada Poom, oli juba nõus tulema, lükkas Birminghami pakkumise tagasi, aga miski mu see ütles, et ma ei võta teda ja jätsingi Birminghamile...

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                                Parim hooaeg, mis praegu olnud on.
                                Liigas ilma ühegi kaotuseta, tuli 5 viiki, ülejäänud 28 mängu võitsin, liiga tiitel oli juba 5 mängu enne lõppu taskus Pärast hooaja lõppu liigas järjest kaotuseta 51 mängu.
                                1.FC Flora 89(71)
                                2.TVMK 69(38)
                                3.Maardu Levdia 63(32)
                                4.MC Tallinn 54(13)
                                5.Tervis 43(-10)
                                6.Trans 40(-7)
                                7.Valga 39(-5)
                                8.TJK 39(-16)
                                9.Kuressaare 33(-16)
                                10.Tulevik 30(-32)
                                11.Tallinna Levadia 28(-19)
                                12.TVMK II 21(-48)
                                Suurim skooritegija oli Skalidis, kes lõi 22 mänguga 30 väravat. Üldse kokku hooajal 38 mänguga 49, lisaks valiti 19 korda mängu parimaks. Valiti ka liiga parimaks mängijaks.
                                Karikavõistlused võitsin muidugi mina, finaalis olime TVMK-st paremad 4:2
                                Kuid parimaks pean enda meeskonna esitust CL-is. 1. ringis tuli vastu Jeunesse Esch, 6:1 võit meile, 2 ringi Rapid Bucharesti vastu võitsime 3:1. 3. ring, vastaseks Newcastle. Kodus tänu Skalidise väravale 1:1 viik, kui võõrsil suutsime olla paremad 3:2

                                Alagrupis tulid vastu Arsenal, PAO ja Rangers. Arsenalilt kaks 3:0 kaotust. PAO-le kaotasin võõrsil 3:0, kui kodus suutsin võita 3:2. Rangersiga võõrsil 2:2 ja siis tutvustas Skalidis ennast Euroopale. Koduses mängus lõi ta 4 väravat ja me võitsime 4:3. Pääsesime Arsenali järel teisena edasi Nüüd tulid vastu Paris-SG, Liverpool ja Roma. Hetkel \'poolilt 1:0, Romalt 3:0 kaotus, PSG võitsime võõrsil 2:0. Edasi pole mängind.
                                Veel nii palju, et Skalidisest huvitub Barcelona.
                                Tulev hooaeg jääb arvatavasti minu viimaseks Floraga, edasi tahan teha viimast korda Realiga, enne FM-i väljatulekut. Aga kes teab, võib-olla jätkan kunagi ka Floraga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X