320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

    Originally posted by zidane_5


    Kas keegi oskab seletada, kuidas saab panna mängu uusi tagataustasi. Olen Proovinud mitut moodi, aga ei saa kuidagi
    tapeedipoodi ja kliistrit!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

      palun oelge mis patche te kasutate ja update?

      Kommentaar


        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

        uusimaid
        hetkel on sawczuki update, patch vist 3.9.68 vms

        Kommentaar


          Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

          Läksin jälle selle vana hea mängu juurde tagasi Teen jälle Derbyga. Esimesel hooajal liigas 7., teisel hooajal 6. ja Uefa Cupis sain neljandasse ringi. Kolmas hooaeg lõpetasin liigas 12.-ndana, aga võitsin Uefa Cupi. Eesti koondis pääses Euro 2004 finaalturniirile ka Viimases mängus oli vaja võita kodus Kreekat, jäädi küll 3:1 taha, aga siis lõi Terehhov värava ja Oper lisas veel kaks tükki(tegi Hat-tricki). Alagurpis tulid vastu Venemaa, Rootsi ja Prantsusmaa, Venemaalt saadi 0:0 viik, Rootsile kaotati 2:0 ja Prantsusmaale 3:0.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

            Suurepärased hooajad Derbyga jätkuvad. On aasta 2005 ja ma olen 2 kordne Uefa Cupi võitja, ühe korra olen võitnud liiga ja tulin ka klubide maailmameistriks Lisaks kuulub mu auhinnakappi veel Euroopa Super Cupi võit ja English Charity Shieldi võitsin ka ära
            Ostnud olen endale sellised mängijad:
            2001/02
            Kim Källström ----- Häcken ----- £1.7M
            Kennedy Bakircioglü -----Hammarby ----- £300K
            Raio Piiroja ----- FC Flora ----- £625K
            Taribo West ----- Free Transfer ----- Free
            Mark Kerr ----- Falkirk ----- £425K
            To Madeira ----- Gouveia ----- £425K
            Dean Shiels ----- Free Trasnfer ----- Free
            Joao Paralta ----- Gouveia ----- £14K
            2002/03
            Cherno Samba ----- Millwall ----- £450K
            Tote ----- Free Transfer ----- Free
            Wayne Bridge ----- Southampton ----- £6M
            Alexander Farnerud ----- Landskrona ----- £1M
            Simon Dogan ----- Sylvia ------ £500K
            André Paralta ----- Gouveia ----- £600K
            David Van Zanten ----- Celtic ----- £30K
            2003/04
            Marc Cocozza ----- Celtic ----- £30K
            Rafael van der Vaart ----- Ajax ----- £6.25M
            Landon Donovan ----- Free Transfer ----- Bos
            Mike Doyle ----- Celtic ----- £140K
            Wayne Rooney ----- Everton ----- £170K
            2004/05
            Mark Fotheringham ----- Celtic ----- £55K
            John Kennedy ----- Celtic ----- £100K
            Lucio ----- Leverkusen ----- £17M
            Niklas Nordgren ----- AIK ----- Bos
            Francis Jeffers ----- Free Transfers ----- Free
            Stephen Schumacher ----- Everton ----- £375K
            Kevin Franck ----- Real Madrid ----- Bos
            2005/06
            Thiago Motta ----- Barcelona ----- Bos
            Daniele Bonera ----- Juventus ----- £3M
            Ricardo Quaresma ----- Sporting ----- Free

            Varsti ühineb meeskonnaga ka Kaka, kui ta muidugi tööloa saab. Jahin ka Maxim Tsigalkot, kes on Freet Transferis, kuid kes ei saa kuidagi tööluba

            Edit=Ahjaa, sel aastal lähen Meistite Liigat võitma

            Kommentaar


              Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

              Ise mängisin HJK\'ga soome liigat hooajani 2030 (kuskile sinna, täpselt ei mäleta). Selle aja sees jõudsin HJK\'ga CL poolfinaali korra, ning mitmel korral veerandfinaal ja teise grupifaasi. Võitsin ka Uefa Cupi üks aasta. Soome liiga valitsemisest ei tasu rääkida. Ainult algusaastal olin vist teine või kolmas.
              Tuntumatest mängijatest on õnnestunud klubisse meelitada Igor Tudori, Peter Enckelmani, Mika Väyryneni, Santi Kolki, Philipp Mexes\', Stephane Dalmat, Johnny Heitinga ning veel teisi mängu poolt loodud mängijaid keda ma ostsin ja laenasin põhiliselt Hollandist.
              Ega HJK\'ga väga kerge mängida ole, sest tavaliselt kõik mängijad kes hakkavad nö supertähtedeks sirguma ostetakse ära, vastasel juhul kui üritad mitte müüa, siis nad hakkavad tujutsema, moraal kõigil langeb ning hakkad mänge kaotama.
              Muidu oli mul klubi majanduslik seis lõpus üpris kindel (u. £15M fundides).
              Algul kõvasti riskisin, keskmine palk mängijal oli £7000 per week ja klubi hakkas pankrotti jooksma, aga siis pääsesin CL grupifaasi ning probleemid olid lahendatud.
              Suutsin ka Finnair staadionit suurendada 19000\'le ning noorteakadeemia ehitada.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                Ma siis üritan St.Pauli klubi Regional Division North liigast ülespoole upitada. Praegu on liiga kuskil poole peal (eriti pole aega mängida ) ja ma juhin liigat. Kasutan kõige uuemat Sawczuk`i (loodan et kirjutasin õieti:P ) update`i, st et free transferina pole enam klassikalisi \"kindlaid\" mängijaid ja proovin üldse võimalikult ausalt mängida, st et ei osta mängijaid, kes on kindlat täkud ja kasutan enda väljamõeldud taktikat. Üldse on minuarvates nõme mängida nii, et ostad ainult täkud mängijad (a la Taribo West, Philippe Mexes jne), kasutad kuskilt tõmmatud taktikat ja mängid mingi Real Madridiga ja siis räägid, kui kõva mees oled...

                ma siis kasutan taktikat:
                -----gk-----
                rd-cd--cd-ld
                --dm-dm---
                rm--------lm
                -----am----
                --fc-----fc--

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                  Algselt postitas eika


                  Ma siis üritan St.Pauli klubi Regional Division North liigast ülespoole upitada. Praegu on liiga kuskil poole peal (eriti pole aega mängida ) ja ma juhin liigat. Kasutan kõige uuemat Sawczuk`i (loodan et kirjutasin õieti:P ) update`i, st et free transferina pole enam klassikalisi \"kindlaid\" mängijaid ja proovin üldse võimalikult ausalt mängida, st et ei osta mängijaid, kes on kindlat täkud ja kasutan enda väljamõeldud taktikat. Üldse on minuarvates nõme mängida nii, et ostad ainult täkud mängijad (a la Taribo West, Philippe Mexes jne), kasutad kuskilt tõmmatud taktikat ja mängid mingi Real Madridiga ja siis räägid, kui kõva mees oled...

                  ma siis kasutan taktikat:
                  -----gk-----
                  rd-cd--cd-ld
                  --dm-dm---
                  rm--------lm
                  -----am----
                  --fc-----fc--
                  Kõva mees oled, mis nippiga sa 12 mängijat ühesuguse logoga särgis väljakule saad kohe.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                    Algselt postitas Tanel


                    Algselt postitas eika


                    Ma siis üritan St.Pauli klubi Regional Division North liigast ülespoole upitada. Praegu on liiga kuskil poole peal (eriti pole aega mängida ) ja ma juhin liigat. Kasutan kõige uuemat Sawczuk`i (loodan et kirjutasin õieti:P ) update`i, st et free transferina pole enam klassikalisi \"kindlaid\" mängijaid ja proovin üldse võimalikult ausalt mängida, st et ei osta mängijaid, kes on kindlat täkud ja kasutan enda väljamõeldud taktikat. Üldse on minuarvates nõme mängida nii, et ostad ainult täkud mängijad (a la Taribo West, Philippe Mexes jne), kasutad kuskilt tõmmatud taktikat ja mängid mingi Real Madridiga ja siis räägid, kui kõva mees oled...

                    ma siis kasutan taktikat:
                    -----gk-----
                    rd-cd--cd-ld
                    --dm-dm---
                    rm--------lm
                    -----am----
                    --fc-----fc--
                    Kõva mees oled, mis nippiga sa 12 mängijat ühesuguse logoga särgis väljakule saad kohe.
                    uups... krt ma olen ikka idioot
                    -----gk-----
                    --cd-cd-cd--
                    --dm-dm---
                    rm--------lm
                    -----am----
                    --fc-----fc--

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                      Algselt postitas eika


                      Algselt postitas Tanel


                      Algselt postitas eika


                      Ma siis üritan St.Pauli klubi Regional Division North liigast ülespoole upitada. Praegu on liiga kuskil poole peal (eriti pole aega mängida ) ja ma juhin liigat. Kasutan kõige uuemat Sawczuk`i (loodan et kirjutasin õieti:P ) update`i, st et free transferina pole enam klassikalisi \"kindlaid\" mängijaid ja proovin üldse võimalikult ausalt mängida, st et ei osta mängijaid, kes on kindlat täkud ja kasutan enda väljamõeldud taktikat. Üldse on minuarvates nõme mängida nii, et ostad ainult täkud mängijad (a la Taribo West, Philippe Mexes jne), kasutad kuskilt tõmmatud taktikat ja mängid mingi Real Madridiga ja siis räägid, kui kõva mees oled...

                      ma siis kasutan taktikat:
                      -----gk-----
                      rd-cd--cd-ld
                      --dm-dm---
                      rm--------lm
                      -----am----
                      --fc-----fc--
                      Kõva mees oled, mis nippiga sa 12 mängijat ühesuguse logoga särgis väljakule saad kohe.
                      uups... krt ma olen ikka idioot
                      -----gk-----
                      --cd-cd-cd--
                      --dm-dm---
                      rm--------lm
                      -----am----
                      --fc-----fc--
                      Kõva mees oled, et suudad ilma täkkudeta võita!
                      Minu mängustiil on, et lasen scoudid igale poole laiali ning üritan 5 ja 4 tärniga hinnatud (noor)mängijatega võimalikult odavalt lepingud sõlmida (k.a. laenu). Philippe Mexes oli üks silmapaistvamaid mängijad kelle ma sain laenulepinguga oma klubisse! Üldiselt olid teised mängijad vähemtuntumad. Palju sai ka ManU andekaid ja lepinguta noori (Michael Stewart, Danny Webber, Bojan Djordjic, Alex Notman) free transferiga klubisse.
                      Eks sa katsu ise mõni \'täkk\' HJK\'sse meelitada, vaata kas õnnestub.
                      Taktika oli ka mul ise välja mõeldud:

                      -------GK-------

                      -RD-CD-CD-LD-

                      --CM-CM-CM--
                      ----AM--AM----
                      -------SC-------

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                        Algselt postitas martin007


                        Minul on hooaeg 2082/2083 hetkel käimas Stoke City klubiga esiliigas.Kui oletada,et 18 aastaselt saab manageriks, siis peaks vanust olema hetkel 99 aastat.

                        Mängitud mänge 4082
                        Võite 1987
                        Viike 1029
                        Kaotusi 1066
                        Kuule, kes sul mis divisjonis mängivad? Oleks kangesti huvitav teada, mis 80 aastaga võib muutuda...
                        Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                          Algselt postitas wal


                          Algselt postitas martin007


                          Minul on hooaeg 2082/2083 hetkel käimas Stoke City klubiga esiliigas.Kui oletada,et 18 aastaselt saab manageriks, siis peaks vanust olema hetkel 99 aastat.

                          Mängitud mänge 4082
                          Võite 1987
                          Viike 1029
                          Kaotusi 1066
                          Kuule, kes sul mis divisjonis mängivad? Oleks kangesti huvitav teada, mis 80 aastaga võib muutuda...
                          vale teema küll, aga ma tegin CM03/04-s NUFC-iga aastani 2008/09. selle ajaga suutis Southampton ennast teise divarisse kukutada ja Stoke ning Derby on ennast Premieris tõestanud, Derby siis natuke paremini mängides. ja muide Carlisle United mängib 2. divisionis, aga tundub, et tuleb tagasi madalamale langeda
                          ½121½

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                            Mitu mängu on oldud kõige rohkem kaotusteta? Kas keegi on saanud lähedale Arsenali tulemusele? Ise arvan, et see suht võimatu saavutada CM-is, kui sa just ei mängi kuskil Shotimaal or smth. Endal oli West Hamiga kord 26 mängu kaotuseta.
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                              kellel on mängu pakkuda? ... oleks huvitatud selle mängu taasomamisest

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                                Algselt postitas Devil


                                kellel on mängu pakkuda? ... oleks huvitatud selle mängu taasomamisest
                                põhimõtteliselt on mäng olemas aga mitte plaadi peal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X