320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

    Pöördusin tagasi selle vana hea mängu juurde, meeskonnaks vana hea Swansea.
    10 hooaega mängitud, teen väikse kokkuvõtte.
    2001/02
    Kolmas divisjon: 100 punkti ja esikoht. Tuli suht kergelt. Parim skoorija oli Anders Mathisen 25 väravaga. FA Cupis jõudsin viiendasse ringi, seal vandusin lõpuks Liverpoolile alla 3:0
    2002/03
    Jällegi 100 punkti ja esikoht, sedakorda teises divisjonis. League Cupis kolmandas ringis ja FA Cupis koguni veerandfinaalis, lõpuks jäin Steve Marleti viimase minuti väravast 3:2 alla Fulhamile. Kotti pistsin Vans Trophy. Suurim skoorija - ülla ülla - Skalidis, 30 väravat.
    2003/04
    Kõige vaevalisem hooaeg vist üldse. Vedelesin peaaegu terve hooaja tabeli keskosas, vahepeal olin isegi viimaste seas, kuid hooaja lõpuks pressisin ennast ikkagi kolmandaks ja sain üleminekumängudele. Gillingham läks lihtsalt: 4:1 ja 1:0, finaalis Man City 1:0. Põhiline, miks halvasti läks, olid Skalidise vigastused. Lõpuks oli ta ikkagi meeskonna suurim väravakütt 14 väravaga.
    2004/05
    Esimene hooaeg Premieris läks väga vaevarikkalt, lõpuks 38 punkti ja 17.koht. Skalidis: 21 väravat.
    2005/06
    Läks juba veidi paremini: 58 punkti andis 9.koha. Sel aastal tuli ka esimene suurem läbimurre: League Cupi finaalis võitsin 4:3 Newcastle\'i. Mängima pidin ilma Skalidiseta, kes sai jälle vigastada. Olin ka veidi aega Lõuna-Korea koondise juht, viisin MM-ile. Seal ei saand aga alagrupist edasi ja loobusin ka kohast.
    2006/07
    Premier kotis! Skalidis lõi 29-s liigamängus 34 väravat, terve hooaja peale 46-s mängus 54 väravat! Tänu temale saime ka UEFA Cupi finaali. Liigamängus Sunderlandiga enne finaali lõi ta 4 väravat, kuid sai siis vigastada. Jälle pidime finaalis ilma temata hakkama saama. Kuid seekord ei saanud. Parma võitis 2:1. Võeti mind ka Uruguay koondise peatreeneriks. Tüürisin nad Copa America\'s kolmandale kohale.
    2007/08
    Teist aastat järjest võitsin liiga ära. CL-is ei saanud teisest alagrupist kaugemale. Skalidis 34 väravat.
    Eesti sai EM\'i finaali, kus ta kaotas penaltitega Saksamaale. Kusjuures Eesti mängis kõik mängud viiki, veerandfinaalis ja poolfinaalis võideti penaltitega vastavalt Taanit ja Inglismaad.
    2008/09
    Premieris kolmas koht, võitis Chelsea. Väga tihe liiga oli, 1.kohta lahutas viiendast 2 puntki CL-is piirdusin jälle teise algrupi ringiga. Uruguayga Copa\'s 2.koht. Skalidis võitis Euroopa parima jalgpalluri auhinna.
    2009/10
    Tõeline pettumuste hooaeg. Kõik algas sellest, et ei suutnud pääseda CL-i alagrupiturniirile. Jäin kahe mängu kokkuvõttes 2:1 alla Olympiakosele League Cupis jäin poolfinaalis alla Arsenalile, FA Cupis samuti poolfinaalis Ipswichile ja UEFA poolfinaalis Romale. Esimese mängu võõrsil kaotasin 2:1. Kodus lõi Skalidis 3 väravat, kuid siis lõi Roma 2 väravat vastu ja tänu võõrsil löödud väravatega langesin välja. Premieris 2.koht \'pooli järel. Viisin Uruguay MM-ile, kuid vabanes Eesti koondise koht, mille ma ka endale haarasin.
    2010/11
    Liigas jälle teine, FA Cupi poolfinaalis sain pähe Bristol City\'lt ja Liiga karikas lõppes 3.ringis kaotusega Wolves\'ile. Edukaks osutus CL. Esimeses grupifaasi võitsin Lazio ees. Teises jäin PAO järel teiseks. Veerandfinaalis suutsin kahe mängu kokkuvõttes võita Interit 2:1, poolfinaali vastaseks tuli aga üks võimsamaid klubisid mängus Dortmund, kellel on rünnakul peatamatu mees Portillo. Aga: kodus 3:1 ja võõrsil 2:1 võidud viisid hoopis mind finaali! Vastaseks tuli Barcelona. Juba 7.minutil läksid nad juhtima ja tegid esimesel poolajal 12 pealelööki minu kuue vastu. Olgu siis ära öeldud, et 12.löök jäigi nende mängu viimaseks, edasi töötas minu kaitse perfektselt. Järjekordselt vigastuspausilt naasnud Skalidis(neid oli tal see hooaega õige mitu) viigistas 84.minutil penaltist seisu. Esimesel lisaajal väravaid ei löödud, teisel tõin parima väravaküti Dimos Charistease asemel väljakule vanameistri Shevchenko, kes neli minutit hiljem lõi ka kuldse värava!
    Eestit ma igaljuhul EM\'ile ei vii ja arvatavasti ka vallandatakse:P
    Eesti liigas on kõik 10 hooaega võitnud Flora. Hetkel peatreeneriks Mart Poom

    Kommentaar


      Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

      Eile juhtus midagi uut mul mängus. Müüsin Arjen Robbeni Dortmundi 100 miljoni naela eest! Ehk siis maksimum, mis üldse olla saab.
      Eesti koondisest sain kinga, seekord võttis mind endale Põhja-Iirimaa.
      Poom nüüdsest Villa peatreener

      Kommentaar


        Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

        CM 01/02 on muidugi parim manager mida ma olen mänginud
        ja väga raske on seda üle trumbata
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

          Alustasin Cheltenhamiga, aga Max databasega ei leia skalidist

          Kommentaar


            Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

            Algselt postitas freeman


            Alustasin Cheltenhamiga, aga Max databasega ei leia skalidist
            Tõmba versioon 3.9.68, kui teda tahad

            Kommentaar


              Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

              Algselt postitas freeman


              Alustasin Cheltenhamiga, aga Max databasega ei leia skalidist
              miks sa just Cheltenhamiga tegema hakkad? küsin seepärast, et ise tegin ka kunagi CM 00/01 selle meeskonnaga(täiesti suvaliselt valisin) ja sai nagu sümpaatseks. peale seda olen Cheltenhamiga teinud veel Fifasid ja muid managere. PS! Damien Spencer on täkk.
              ½121½

              Kommentaar


                Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                Seal jumala lahe vend Mike Duff paremkaitsja

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                  Freeman v6ta endalt oma Mike Duffiga :P

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                    Omang ruudus

                    *Spamm*

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                      LoL!
                      Omang in my ass!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                        Kellegil isu online teha andku märku nüüd kohe praegu

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                          Algselt postitas Devil


                          Kellegil isu online teha andku märku nüüd kohe praegu
                          Kool

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                            kas keegi saaks anda oma msnni ja saaks saata mulle cm01/02

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                              palun kas keegi saaks mulle cm01/02 kahte anda??

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                                kahte mida?
                                tahad kahte mängu
                                ühega ei mängi isu ära?

                                ja btw, sellist asja pole olemas nagu cm01/02 Teine osa or smth
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X