320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hmm väidab 74 aga kirjas ainult 11 ?

    Kommentaar


      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
      õujee. tõusin Stockpordiga hooajaks 2009/10 Championshipi. Juhtus väike ime! League Cupis 3ndas ringis sõitsin külla kuulsale Liverpoolile, kes on ka mu feeder club.
      wtf, väike ime on see et Liverpool on su feeder
      AILTON

      Kommentaar


        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
        wtf, väike ime on see et Liverpool on su feeder
        mnjah, aga Liverpoolist sain alles esmese mehe laenule see hooaeg kui tõusin Championshipi. Mees, kes mulle saadeti pole saanud kirja veel ühtki kohtumist. Eks see räägib enda eest. Varasemate hooaegaede peale saanud vaid muidu üldse 2 meest ainult laenule. Krt, tahtsin saada küll Liverpoolist mehi, aga ei saanud noh. Ma ei tea, kas tegin midagi valesti või milles asi. Mulle oli olulisem saada Liverpooli käest iga hooaeg oma 50k pappi Selle hooaja alguseski oli transferide jaoks ainult mingi 60k. Pidin hakkama mehi müüma, et saaks norm meeskonda kokku.

        Kommentaar


          4. Hooaeg Leverkuseniga:

          Players out : Djordje Tutoric 775k (ei saanud sellest mehest ikka asja) , Rener Adler 800k, Artur Boruc 1,4m (müüsin Jaanuariaknas) , Barbarez & Ramelow end of contract.

          Players in : Nikola Zigic 9m, Anatoliy Tymoschuk 7m, Marek Suchy 6,5m, Dusan Basta free + kari noori, aga neid ei viitsi kirjutada.

          GLC alistusin finaalis Bayernile 0:1, ESC võitsin 'Pooli 1:0.

          Liiga algas väga kehvasti, korraks olin isegi 10-nes ja mängijad muutusid juba rahutuks, aga Jaanuariks olin jälle tipus, selle õnnetu aja sees kukkusin ka Schalke vastu German Cupist välja. Jaanuaris müüsin Boruci maha, 11'st mängust 2 clean-sheeti ...

          WCC võitsin kindlalt alistades poolfinaalis mingi Austraalia klubi 0:10 ja finaalis mingi Argentiina klubi 4:1.

          ECC's kulgesin õnne najal kindlalt võiduni, 1/16 roundis Shaktar- no problem, quater-finals München - kodus 3:0 võit Lucio ov ja penaltist, semi-finals Arsenal, kodumäng 0:0 ja vöörsil 1:1 Srna karistuslöögist 79. minutil, finaalis vedas samamoodi hilise väravaga Milani vastu, mis ei andnud nendele aega reageerida.

          Liiga võitsin ka alles viimases voorus, mul oli vaja võita Mainzi kodus ja München pidi viigistama/kaotama juba väljakukkunud Frankfurdiga, seda nad ka tegid.

          Edu saldus oli kindlasti uued ostud, Tymoschuk & Kehl lõhkusid kenasti vastaste mängu ja Zigic põrutas 38 mängus 27 väravat ja andis 17 assisti, see tõi talle ka 17motm ja ühtlasi ka hooaja parima mängija / ostu tiitili.
          Little things worry little minds.

          Carlo Ancelotti, 2009

          Kommentaar


            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
            mnjah, aga Liverpoolist sain alles esmese mehe laenule see hooaeg kui tõusin Championshipi. Mees, kes mulle saadeti pole saanud kirja veel ühtki kohtumist. Eks see räägib enda eest. Varasemate hooaegaede peale saanud vaid muidu üldse 2 meest ainult laenule. Krt, tahtsin saada küll Liverpoolist mehi, aga ei saanud noh. Ma ei tea, kas tegin midagi valesti või milles asi. Mulle oli olulisem saada Liverpooli käest iga hooaeg oma 50k pappi Selle hooaja alguseski oli transferide jaoks ainult mingi 60k. Pidin hakkama mehi müüma, et saaks norm meeskonda kokku.
            Pigem on Liverpool su Parent Club mitte Feeder..

            Kommentaar


              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
              wtf, väike ime on see et Liverpool on su feeder
              Algselt postitas riho Vaata postitust
              Pigem on Liverpool su Parent Club mitte Feeder..
              seda minagi
              AILTON

              Kommentaar


                Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                seda minagi
                okei okei sõbrad ajasin segamini. loodan andestusele

                Kommentaar


                  Hellõu. Alustasin ka vahelduseks uue mänguga ja ohvriks langes Fiorentina. Tugev ja konkurentsivõimeline meeskond, aga raskes olukorras, sest alustab ta 15-punktise miinusega. Noh, egas midagi, ei ole hullu - meedia ennustab 12. kohta, klubi juhtkond soovib vältida relegatsiooni (õige negatiivsed sellid) ja fännid soovisid kohta kusagil tabeli keskosas.

                  Raha mul veidi oli, täpselt ei mäleta, aga kusagil seal 6 miljoni euro ringis.
                  Ostud olid 2006/07 hooajal järgmised:
                  Sisse suvel:
                  Juan Valera (D/WB/M R) Atletico Madridist - 3,1M
                  Zoro (D/WB R) Messinast - 1,9M
                  Talvel:
                  Yaya Toure (M C) Monacost - 7,5M
                  Emiliano Moretti (D LC/WB L) Valenciast - 3,3M
                  Pluss kaks noort meest U20 meeskonda tulevikuks.

                  Müügid: Antonio Rizzo, Alessandro Gamberini

                  Tulemused:
                  Liigas saavutasin väga positiivse 6nda koha, mis tagas uueks hooajaks koha UEFA karikasarjas. Lõpetasin 57 punktiga ja kui ei oleks olnud 15 punktist miinust hooaja alguses, saavutanuks lausa 4-nda koha. Liiga võitis Inter, kes edestas Milani, Romat, Palermot ja Udineset.
                  Karikasarjas läks aga kõvasti kehvemini. Teises kvalifikatsiooniringis kaotasin pärast penaltiseeriat Ascolile.

                  Suvine üleminekuaken kujunes väga põnevaks ja õnnestus klubisse saada mitmeid osavaid jalgpallureid, kelle abil uuel hooajal Meistrite Liiga kohta hakkan püüdma. Kahjuks olin sunnitud odava raha eest loobuma staarründajast Luca Tonist, kes väga tungivalt avaldas soovi klubist lahkuda parematele jahimaadele.

                  Ostud
                  Manuele Blasi (D/WB R, DM, M RC) Juventusest - 1,5M - Mees oli laenul ja nimetatud summa oli eelnevalt kokku lepitud üleminekusumma, millega Juventus leppima pidi. Väga hea ost väikse raha eest.
                  Javad Nekounam (DM) Osasunast - 5M
                  Jose Sosa (AM/F C) Espanyolist - 4,8M
                  Erminio Rullo (D/WB/M L) Napolist - 4,7M
                  Luis Jimenez (AM RC, F C) Ternanast - 5,75M

                  Müügid:
                  Massimo Gobbi, Reginaldo, Do Prado, Luca Toni, Alessandro Potenza

                  Algkoosseis uuel hooajal:
                  Pazzini-Mutu
                  Montolivo-Nekounam-Toure-Jimenez
                  Pasqual-Dainelli-Ujfalusi-Blasi
                  Frey

                  Eesmärkideks on uuel hooajal esmajoones tulla liigas esimese 4 sekka ehk saada kätte CL koht. UEFA Cupis tahan jõuda vähemalt veerandfinaali ja karikasarja oluliseks ei pea, mänugraafik läheb muidu liiga tihedaks.
                  "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                  RocknRolla (2008)

                  Kommentaar


                    Aga kus seda Footbal Manager 07 müüakse Eestis?

                    Kommentaar


                      ma pakun et poes

                      Kommentaar


                        isegi faking prismas oli müügil :P 499 vms

                        Kommentaar


                          viljandi centrumis,arvutipoes "enter" on fm2007 müügis

                          Kommentaar


                            mis on teie kõige kõrgema palgaga mängija??
                            mul Leo Messi,kes nõudis 5-aastast lepingut ja 140 000 naela per week
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Mul Adam Eckersley, nõudis põrsas 2,200£ per week ja on poole ebastabiilsem LB kui Paul Mayo, kes saab 275£.

                              @ Grimsby Town, anno 2013
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                                Mul Adam Eckersley, nõudis põrsas 2,200£ per week ja on poole ebastabiilsem LB kui Paul Mayo, kes saab 275£.

                                @ Grimsby Town, anno 2013
                                höhöhöhö, eriti nõme, mängib mingi grimpspiga. sa ei saa ju ronaldonhot ja ronaldot osta. tola.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X