320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nii vajaks abi.... tõsiselt. Nimelt juhendan siis liverpooli esimest hooaega ningi mul on järgmine mure - Mu ründajad bellamy ningi kuyt ei suuda lihtsalt ära lüüa , lähevad mängus 5 korda 1n1 ja löövad healjuhul 1 kolli. Tahaks siis teada kuidas seda parandada?

    Kommentaar


      Algselt postitas Tax Vaata postitust
      nii vajaks abi.... tõsiselt. Nimelt juhendan siis liverpooli esimest hooaega ningi mul on järgmine mure - Mu ründajad bellamy ningi kuyt ei suuda lihtsalt ära lüüa , lähevad mängus 5 korda 1n1 ja löövad healjuhul 1 kolli. Tahaks siis teada kuidas seda parandada?
      Osta Bellamy asemele mõni parem ründaja, näiteks Agüero või Villa ja mängi 4-4-2 Diamondit, Xabi DM, Gerrard AM. Minul igastahes see töötas.

      Kommentaar


        praegu tuleb siis sellega leppida, sest otsisin juba enda jaoks imelapse Silva Valenciast millele läks siis suur osa transfer budgetist. Bellamy ikka enne lõi aga pärast vigastust ei löö enam kumbgi neist.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tax Vaata postitust
          praegu tuleb siis sellega leppida, sest otsisin juba enda jaoks imelapse Silva Valenciast millele läks siis suur osa transfer budgetist. Bellamy ikka enne lõi aga pärast vigastust ei löö enam kumbgi neist.
          Mnjaaa, siis on probleem ikka arvuti ja tooli vahel.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            kuidas saab fm 2007 internetis mängida?

            Kommentaar


              imege näppu iirimaa on euroopa meister 2016 .

              Kommentaar


                Algselt postitas scrayr Vaata postitust
                kuidas saab fm 2007 internetis mängida?
                direct ip.see ütleb kõik mu arust
                AILTON

                Kommentaar


                  Jeeh sain siis EM-le ja grupp tui tugev Inglismaa,hispaania,portugal,eesti..


                  Pss loll küsimus aga kas on võimalik teise riigi mängijat kuidagi oma koondisesse saada

                  Kommentaar


                    Kui ta pole oma koondise eest mänge teinud ja on vajaliku aja sinu riigis ära istunud siis saab küll, minu mängus hakkas Diogo Rincon Ukraina eest mängima, sest Brasiiliat ta pole esindanud ja Ukraina kodakondsuse sai ta kätte.
                    Little things worry little minds.

                    Carlo Ancelotti, 2009

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                      aga kas seda tohib teha ka siis kui sul on ütleme 3 hooaega mängitud või ainult enne uut mängu??
                      Mul oli nii, et tekkis vajadus windows uuesti peale lasta ja seega panin oma savegame CDle, et uue windowsiga edasi mängida. Enne mängu alustaims vanal windowsil oli saksa ja hollandi koondise saamiseks see folder kustutatud ja koondised olemas. Uue windowsiga kogematta laadisin savegame ja savesin ka pärast mängimist ära. pärast seda tuli alles meelde see folder ää kustutada. aga saksa koondist see tagasi enam ei toonud :P
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        ma ei leia editoril kus saaks karjääre lisada ja statse, mis jama. see editor ju teistest täiestierinev, keegi ehk oskab aidata?

                        Kommentaar


                          Niisiis sai läbi esimene hooaeg Stockpordiga Premieris. Lõppkohaks tabelis 11s!

                          Players' Playerr of the yeari valmisel sai muuhulgas kolmanda koha ei keegi muu kui Sander Puri!



                          Lisaks valiti ta ka Premieri sümboolsesse aasta meeskonda. Küll vahetusse, aga siiski! Allpool siis pilt ka, milline mees see Puri hetkel mul meeskonnas on



                          Lisaks oli siis minu mees Nathan Jarman liiga skoorijate tabelis teine 16ne tabamusega (1 oli lisaks ka karikamängus) Liigaväravate puhul jäi ta Acunale alla vaid ühe tabamusega.



                          Välja kukkusid see hooaeg Everton (Bärengrubi meeskond), M'boro ja Aston Villa. Kusjuures eelmise hooaja väljakukkuja Bolton ei suutnud Championshipis 6e parema hulka pääseda, et saaks võidelda promotioni pärast. Jäid 7ndaks.

                          Kommentaar


                            Nii, kirjutaks ka enda esimesest hooajast Liverpoolis. Liiga algas sitasti kaotasin tabeli viimasele meeskonnale watford oli vist. Hooaja lõpus olin 15 unbeaten ja suutsin välja võidelda 2 koha. Chealsea võttis liiga võidu 12 punktiga. FA Cupi võitsin ära finaalis Arsenal seis 2:1. League Cupil sain poolfinaalis arsenalilt 3-2 AGGiga üle.ECC võitsin ära kusjuures poolfinaalis oli 3 Inglismaa meeskonda, mina juhtusin jälle Arsenaliga kokku, seis jäi jällegi 2:1. Finaalis sain kokku Premier liiga esimese koha meeskonna chealseaga, kus seis jäi 2:0. Hooaja alguses otsis 8m eest Silva, väga hea mängumees minu arust. Peale hooaega otsis endale veel Marcelo kes on 19 ningi supernäitajatega noor brasiilane. Board oli väga rahul.

                            Kommentaar


                              Ja Saksama meister aastal 2014 on .....


                              Õige! Fortuna Düsseldorf.

                              Paras aeg nüüd fm2008 peale üle minna.

                              Kommentaar


                                ahaa leidsin editoris ka statside lisamise koha ülesse, päris jube editor võrreldes eelmistega

                                Kommentaar

                                Working...
                                X