320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NETFOOTY manager.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'NETFOOTY manager.\'

    Mina peale iga m2ngu l2hen jooma, sellest ka mu skill, mis ei taha kuidagi paremax minna..Ma ei suuda v2ravaid lyya...eile j2in j2lle kuivale...nutt ttuleb kurku

    Kommentaar


      Vastus teemale \'NETFOOTY manager.\'

      Algselt postitas Chobram


      Mina peale iga m2ngu l2hen jooma, sellest ka mu skill, mis ei taha kuidagi paremax minna..Ma ei suuda v2ravaid lyya...eile j2in j2lle kuivale...nutt ttuleb kurku
      aga äkki sa sobid äärele voi katise m2ngima hoopis?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'NETFOOTY manager.\'

        kas keegi tahaks endale uut meest ta m2ngib trans narvas nimi on thierry henry froodo et tahaks sealt 2ra tulla plz olge keegi hea tehku mulle v2ljakutse et ma minema saaks

        Kommentaar


          Vastus teemale \'NETFOOTY manager.\'

          Algselt postitas päkapikk


          Algselt postitas Tundmatu


          Algselt postitas Chobram


          T2itsa v6imatu seal. Kurat meeskonnas tuleb teha suurpuhastus. uus kapten peab suutma seda teha. asemele soovix siis m2ngijaid kes ei irise>D
          Egosid on meeskonnas kyll, aga meeskonnam2ngijaid null. A noh ex peab hakkama saama...:P kuigi ei tea kaua veel kannatab seda jama

          Ei taha nõustuda
          Tahan ikka teami eest väljas olla, kui on team ja ühtsus, kui seda pole, oleks mujal, kasvõi pingil....
          Praegu tundub olukord rahunenud olevat muidugi ka
          Reetur raisk

          Ma kurat ajasin meeskonna jalule,et davai mehed hääletama kas meil on ühte normaalset väravavhti vaja....aga nüüd tuli välja,et sa tahad hoopis sinna ikka jääda....ma su kapteniga suhtlesin.
          U rrrrrr


          Ja miks ma kurat enam foorumisse ei saa??kui klikin foorumi peale,siis viskab mulle uuesti netfooty avalehe ette.....aga foorumit ei kuskil
          kle p2kapikk ma tahaks narva transist jalga lasta sest sa l2hed ka tartu maagi nii et tahaks minema minna

          Kommentaar


            Vastus teemale \'NETFOOTY manager.\'

            kas päkapiku meiega liitumine on leidnud kinnitust juba

            Kommentaar


              Vastus teemale \'NETFOOTY manager.\'

              Algselt postitas ufotis


              Algselt postitas päkapikk


              Algselt postitas Tundmatu


              Algselt postitas Chobram


              T2itsa v6imatu seal. Kurat meeskonnas tuleb teha suurpuhastus. uus kapten peab suutma seda teha. asemele soovix siis m2ngijaid kes ei irise>D
              Egosid on meeskonnas kyll, aga meeskonnam2ngijaid null. A noh ex peab hakkama saama...:P kuigi ei tea kaua veel kannatab seda jama

              Ei taha nõustuda
              Tahan ikka teami eest väljas olla, kui on team ja ühtsus, kui seda pole, oleks mujal, kasvõi pingil....
              Praegu tundub olukord rahunenud olevat muidugi ka
              Reetur raisk

              Ma kurat ajasin meeskonna jalule,et davai mehed hääletama kas meil on ühte normaalset väravavhti vaja....aga nüüd tuli välja,et sa tahad hoopis sinna ikka jääda....ma su kapteniga suhtlesin.
              U rrrrrr


              Ja miks ma kurat enam foorumisse ei saa??kui klikin foorumi peale,siis viskab mulle uuesti netfooty avalehe ette.....aga foorumit ei kuskil
              kle p2kapikk ma tahaks narva transist jalga lasta sest sa l2hed ka tartu maagi nii et tahaks minema minna
              Kust kuradi kohast sa seda võtad,et mina Maagi lähen???Pole sellest juttu olnudki.........pole plaaniski minna.Aga kui sa nii väga tahad,eks me laseme su minema....aga sa kindlalt pane oma müügikuulutusse,et sa tahad mängida ainult ründes,sest oma elu keerad sa teises meeskonnas tuksi kui hakkad seal vinguma,nagu sa meil vingusid.
              Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'NETFOOTY manager.\'

                Algselt postitas Chobram


                kas päkapiku meiega liitumine on leidnud kinnitust juba
                Ei kahjuks....see on kellegi ettekujutus.
                Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'NETFOOTY manager.\'

                  Algselt postitas päkapikk


                  Algselt postitas Chobram


                  kas päkapiku meiega liitumine on leidnud kinnitust juba
                  Ei kahjuks....see on kellegi ettekujutus.
                  tore et päkapikk jääd meiega ma ka kusagilt pole kuulnud et sa ära lähed peale ufotise

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'NETFOOTY manager.\'

                    Jälle selle treeningu ja värgiga mingi jama......6 tundi hüppas eag tagasi,nii et 3 tunnine exsta money värk on mul nüüd 9 tunnine.
                    Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'NETFOOTY manager.\'

                      oli serveriga mingi jama voi mindagi tehnilist, nyyd peaks jälle koik korras olema ... pealehel kirjas... et probla oli eile ja täna...

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'NETFOOTY manager.\'

                        Devil on TVMK reservis ... haiglaselt loll mäng, aga meeldib, kuna kiire ja ajusi pole vaja pmst

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'NETFOOTY manager.\'

                          Kaptenite vahetamine sakib. Kui keegi omale sellise meest tahab:

                          Stamina: 62
                          Moral: 22
                          Teamwork: 48
                          Creativity: 22
                          Speed: 52
                          Reflex: 21
                          Technic: 49
                          Age: 21 years
                          Value: 7645 NM
                          Point:1387

                          PLACE : 1767.

                          , siis võib mulle öelda, kuidas kutset teise meeskonda vastu võtta

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'NETFOOTY manager.\'

                            Algselt postitas Devil


                            Devil on TVMK reservis ... haiglaselt loll mäng, aga meeldib, kuna kiire ja ajusi pole vaja pmst
                            Mis nimega ?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'NETFOOTY manager.\'

                              Narva Trans vajab ründajat........natuke raha on.....on ka mõni ründaja kes tahab meil mängida??
                              Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'NETFOOTY manager.\'

                                p2kapikk magab pohmakat v2lja..krt:P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X