320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    täiesti haige mäng. võidan järjest 3 mängu, sealjuures viimase stoke vastu 7-0, ja siis tuimalt 5 kaotust jutti. ja no, vastate väravavahid - 2 võimalust, kas nad on ilgelt sitad, või mingi maailmaklassi mängijad. Ja enda ründajad, oeeeh. post, post, post, mööda, üle, 1on1, väravavahile sülle jne. esimene hooaeg hull'iga varsti läbi. lubasin, et tulen top 10nese, aga hui, hetkel olen minig 19 vist. ilge vahe ka sees järgmistega. ma ei saa aru, mis ma tegema peaks. kas viga võib ka selles olla, et nt. 3-4 põhimeest ei oska hästi inglise keelt?

    Kommentaar


      Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
      täiesti haige mäng. võidan järjest 3 mängu, sealjuures viimase stoke vastu 7-0, ja siis tuimalt 5 kaotust jutti. ja no, vastate väravavahid - 2 võimalust, kas nad on ilgelt sitad, või mingi maailmaklassi mängijad. Ja enda ründajad, oeeeh. post, post, post, mööda, üle, 1on1, väravavahile sülle jne. esimene hooaeg hull'iga varsti läbi. lubasin, et tulen top 10nese, aga hui, hetkel olen minig 19 vist. ilge vahe ka sees järgmistega. ma ei saa aru, mis ma tegema peaks. kas viga võib ka selles olla, et nt. 3-4 põhimeest ei oska hästi inglise keelt?
      Ikka patchid oled ka peale tõmmanud või mängid mingisuguse esmase, bugisid täis versiooniga.
      See 1:1 võimaluste raiskamine võiks justkui sellele viidata.

      Kommentaar


        tõmbasin selle 8.0.2 patchi. aga mängu alustasin varem... kas see tähendab, et automaatselt see patch vana save game'iga ei tööta. või pole asjal vahet?

        Kommentaar


          Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
          tõmbasin selle 8.0.2 patchi. aga mängu alustasin varem... kas see tähendab, et automaatselt see patch vana save game'iga ei tööta. või pole asjal vahet?
          töötab küll, ainult database uuendused ei lähe arvesse
          Ma sama haruldane kui kaine farmer!

          Kommentaar


            raske mäng... 10 mängu teise hooaja lõpuni ja võitlen edasipääsu pärast aston villa ja sunderlandiga. üksgi mängija minu hull cityga ei taha liituda, ainult mõned noored. aga kooseis läheb liiga nooreks nii... wtf ma tegema pean. klubi kah enam midagi arendada ei taha sest pappi pole. eks tuleb rahulikult loota, et vased ka kaotavad. btw. kodus pole ühtegi mängu kaotanud hooajal ja ainult 2 viiki. ulme home form

            Kommentaar


              olen rahulikult jõudnud premier liigase välja. pidin enda staar mängija Gabriel Torje maha müüma kahjuks. sain arsenalilt 7milli. eelmine hooaeg võitsin ka cocacola liiga :P. uueks hooajaks nüüd raha jätkus. sain mõned täiendused, ja mõned noorukid on vanemaks saanud. lubasin tiimile, et tulen tabeli keskele. Mäng juba läheb põnevamaks :P
              Kooseis kah siis:

              Kommentaar


                Viimasele:

                Mis aastasse sa jõudnud oled ?

                Kommentaar


                  2009 ???

                  Kommentaar


                    Minu viga, ma ei kerinud seda värki seal all.

                    Kommentaar


                      lolaments. esimene hooaeg läks mänguga tuvumise pele. nüüd juba enamvähem nipid selged. saaks nüüd kuidagi wage bugetit ka suurendada, oleks balla

                      Kommentaar


                        Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                        lolaments. esimene hooaeg läks mänguga tuvumise pele. nüüd juba enamvähem nipid selged. saaks nüüd kuidagi wage bugetit ka suurendada, oleks balla
                        Äkki oled proovinud.. Aga Board Room -> budget adjustment Seal saab suurendada.

                        Kommentaar


                          Räägin ka teile väikese loo oma karjäärist siis. Olen mitu aastat mänginud FM 2008-t ja mängin veel praegugi, kui aega on. 10/11 pole eriti proovinud veel, kuna läpakas nii saast

                          Viimane klubi mis siis käsil on Q.P.R (Queens Park Rangers), kes mängivad Championshipis mängu alustades. Ma ei ole selle klubi fänn, vaid lihtsalt valisin suvalise satsi uut mängu alustades.
                          Hetkel olen hooajas 2015/16 ehk siis mängin juba 9-ndat hooaega nendega.

                          Lühidalt eelnevatest hooaegadest:
                          Ütleme nii, et algus ei olnud kõige parem. Mul läks 5 hooaega, enne kui suutsin meid Premiershipi viia.
                          Kohad ei olnud küll halvad:
                          2007/08 - 11. koht (esimene aasta, tuleb harjuda ja üsna hea positsioon minu arvates)
                          2008/09 - 3. koht (playoff finaalis tuli alla vanduda )
                          2009/10 - 7. koht (taktika vedas taas alt ning premier jäi tulemata)
                          2010/11 - 4. koht (jällegi playoff finaalis kaotus Peale seda mõtlesin juba vaikselt uue klubi otsimisele, kuid jonni jätmata proovisin veel ühe hooaja)
                          2011/12 - 3. koht ( playoff finaalis võit ja siit ta tuleb - PREMIER LEAGUE JA RAHAD )

                          Eks jah, nüüd vajas meeskond muudatusi - vähemalt boardi arvates. Kui ma õigesti mäletan, anti mulle esimesel premieri aastal umb. 15 milline transfer budget, millega pidin siis hakkama saama.

                          Ostud Premieri debüüthooajal:

                          Kommentaariks niipalju, et mina olin oma senise meeskonnaga enamvähem rahul ja ei näinud vajadust väga suurteks muudatusteks. Mõni positstioon vaja küll täiendust ning suurimad ostud Di Maria, Bikey ja Rodgers mängivad praegugi mul põhis. Muide, Andre Bikey(keskkaitsja) on paras koll - 3 hooajaga on mees löönud 32 väravat nurgalöökidest.

                          2012/13
                          Niisiis, ostud tehtud, kuid nüüd on vaja ka ellu jääda ja väljakukkumist vältida.
                          Boardi nõuded hooajaks olid, et vähemalt püüaksin vältida väljakukkumist ning selle lubaduse ma neile ka andsin, rohkemat ei julgenud väita.
                          Suure üllatusena ka endale, suutsin lõpetada 13.ndana, kogudes 10 võitu, 17 viiki ja 11 kaotust.

                          2013/14
                          Ma ei mäleta enam mida mult taheti boardi poolt, kuid tegin imelise teise hooaja Premieris, tulles 4.ndale kohale. Olin äärmiselt rahul ning sain ka võimaluse mängida Meistrite liigas algaval uuel hooajal. Rahad, rahad tulevad.

                          2014/15
                          Olemegi jõudnud mu eelmise hooajani, mil läksin Euroopat vallutama, seda sõna otseses mõttes.
                          Liigas läks taaskord suurepäraselt - 4. koht, tehes boardi väga häppiks, kes meilt top halfis lõpetamist tahtsid.
                          Meistriteliiga debüüt
                          Alustasin Qualification Round 3-s, kus alistasin Atletico Madridi 3:1 mõlema mängu kokkuvõttes. Ning see viis ka mu edasi grupifaasi, kus vastasteks olid Sporting CP, Inter ja Rangers.
                          Klubile, mis kaks hooaega tagasi Premieri tõusis, ei ole need just kõige lihtsamad vastased, kuid vaatamata sellele, võitsime me oma grupi, kogudes 12 punkti (4 võitu ja 2 kaotust). Edasi siis Knockout Stage.
                          Vastasteks osutus Bayerni Munchen, kellelt võtsime nii võõrsil kui ka kodus võidu ning 3:0 kokkuvõttes olime veerandfinaalis.
                          Kuid siin ka meie triumf lõppes, kui Arsenal kokkuvõttes 5:6 võidu võttis ja sellega meie hooaja lõpetas. Aga siin väärib märkmist ka fakt, et Arsenal võitiski Meistriteliiga sel hooajal ning lisaks ka liiga. Ja üldse nad on viimastel aastatel põhitegijad olnud Premieris.

                          Vot nii.
                          Polegi enam peale seda hooaega palju mänginud ja hetkel käsil hooaeg 2015/16, kus veel pre-season lõpetamata. Enne seda kui sealt edasi lähen, annan ülevaate ka oma meeskonnast, kus tahaksin tutvustada üht eesti sensatsiooni (regen)
                          http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                          Kommentaar


                            väga lahe. ja heipssile - olen seda proovinud, aga point selles, et rahhi on vähe
                            btw fakeplayer, ehk täpsustaksid enda nurgalööke. mul tuleb hooaja peal max 10 väravat nurgalöökidest. ei tea, ei oska seal seda positsiooningut muuta kuidagi paremusepoole.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                              btw fakeplayer, ehk täpsustaksid enda nurgalööke. mul tuleb hooaja peal max 10 väravat nurgalöökidest. ei tea, ei oska seal seda positsiooningut muuta kuidagi paremusepoole.
                              Põhiliselt tulnud väravad keskkaitsjalt kes väravahi nina all mängib üksi. Ning teine pool tuleb meestelt, kes esimesse posti jooksevad.
                              See põhitegija peaks sul tugev ja hea õhus olema ehk siis vaja Heading, Jumping, Strength, Balance (16+ oleks hea) ning muidugi tuleb kasuks pikkus, Anticipation ning ka Bravery ma usun.

                              Ning mängijad kes etteposti jooksevad, võiks ka tugevamad olla, ehk siis teine keskkaitsja ja DCM.

                              Kuna ise mängin 4-5-1/4-3-3 formatsiooni ühe ründajaga, siis täpsemalt on mul pmts nii pandud:

                              Corners left and right: In 6 yard box.


                              2 Fullbacks - Stay back
                              1st CB - Challenge keeper (see kes väravaid kõmmutama peaks)
                              2nd CB - Attack near post
                              DCM - attack near post
                              CM/ACM - lurk outside area (hea kauglöögiga)
                              CM - attack deep
                              AML/R - attack deep
                              AML/R - attack far post
                              ST - attack far post
                              http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                              Kommentaar


                                suured tänud selle eest. üritan endale mugavamaks muuta ja ka väravaid lüüa nurkadest :P
                                hooaeg albab igatahes arsenali vastu kodus. arsenal olnud seni parim premieri võistkond. aga neil pole first team squadis ühtegi inglast. isegi britte pole :O

                                Kommentaar

                                Working...
                                X