320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
    aga neil pole first team squadis ühtegi inglast. isegi britte pole :O
    Sinu first team squadi vaadates, leiab sealtki kõigest kolm britti. Üks neist on varu GK, üks neist 35-aastane Nick Barnby ning samuti üle 30'ne Bryan Hughes. Kuidas sa niimoodi need inglise päritolu mängjate reegli ära täidad?

    Kommentaar


      Algselt postitas Feljonks Vaata postitust
      Sinu first team squadi vaadates, leiab sealtki kõigest kolm britti. Üks neist on varu GK, üks neist 35-aastane Nick Barnby ning samuti üle 30'ne Bryan Hughes. Kuidas sa niimoodi need inglise päritolu mängjate reegli ära täidad?
      mhm, varsti panen enda satsi ka ülesse ja ega mul ka palju britte pole. Champions league paneb mingid nõuded peale, kuid ma sain läbi, lisades mingid noorukid reservidest jne.
      http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

      Kommentaar


        hetkel pole veel nõutud. mul reservis muidu 4-5 HG tuleviku meest ka. Ma pole kunagi eriti britte ostnud, ei teagi miks.

        Kommentaar


          Seal challenge keeper koha peal on eriti võimas Samba. Minu Fiorentina mängus lõi hooaja peale tavaliselt 20 väravat ja rekord oli viis väravat mängus. Kõik väravad nurgalöökidest vb mõni üksik muu koll oli ka, aga ppraegu küll meelde ei tule.

          Kommentaar


            John Terry on meeletult hea nurgalöökides.. Vahepeal mängisin Chelseaga, siis hooajaga kus ta mängis ainult 17-20 mängu, lõi ta 10-15 väravat.

            Kommentaar


              ma ei saa aru, miks te seda vana football manageri mängite? see on ju nii mõttetu, mängige ikka uut football manageri, kui te kõvad mehed olete, sest noh igaüks suudab vanas football manageris mingi inglismaa meistritks wiganiga tulla näiteks ja nii edasi.
              LATICS FOREVER!

              Kommentaar


                Kõigile pole nii head arvutit näiteks, et FM 2011 välja vedada ?

                Kommentaar


                  pigem mulle ei istu need uuemad FM'id. Ei viitsi põhjuseid tuua, miks, aga vana on cool.

                  Aga tagasi enda Hulludde juurde :P
                  2010 talv käes, esimne hooaeg premieris ja peale 22mängu asun 7mendal kohal. endalegi üllatuseks. Aga katsetasin taktikaid just tugevate võistkondade vastu, ja leidsin vist rohu. Ainult arsenali vastu ei toimi miski.
                  Täiendused on olnud võimsad. Nüüd talvel pidin viimase raha kah laiaks lööma, kuna 2 põhiründajat tahavad KINDLASTI klubist lahkuda. Sain siis täienduseks suurepäraste näitajatega Agouda. Suvel liitusid minuga veel Billy Jones ja Kieran Richardson, kes on olnud seni väga kasulikud mängijad.



                  Cillian Sheridan on ulme poiss ikka. 20 aastane Tower Striker. Kuigi mängides ei saagi aru, et ta nii pikk on. Igatahes väga hea mängija. Ja kindlasti on ka John Fleck suure tulevikuga.
                  Aga mõni probleem kah. Nimelt reservis on väga palju mängijaid ja keegi klubidest ei soovi neid laenule võtta.... milles probleem? Üks klubi on, kuhu saab noori saata, aga sinna saab ainult 5 noorukest saata. Ja klubi rahakott on ka nüüd tühi. Eks tuleb oodata hooaja lõpuni ja siis järgmine aasta kokkumänginud võistkonnana liigatiitlit ehk juba püüdma :P Maybe õnnestub isegi euroopase järgmine aasta jõuda :P

                  Kommentaar


                    Otsi endale feeder clube. Saad rohkem saata.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas latic007 Vaata postitust
                      ma ei saa aru, miks te seda vana football manageri mängite? see on ju nii mõttetu, mängige ikka uut football manageri, kui te kõvad mehed olete, sest noh igaüks suudab vanas football manageris mingi inglismaa meistritks wiganiga tulla näiteks ja nii edasi.
                      Mis see sinu asi on, mida keegi mängib ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas latic007 Vaata postitust
                        ma ei saa aru, miks te seda vana football manageri mängite? see on ju nii mõttetu, mängige ikka uut football manageri, kui te kõvad mehed olete, sest noh igaüks suudab vanas football manageris mingi inglismaa meistritks wiganiga tulla näiteks ja nii edasi.
                        Ja mine perse juba oma wiganiga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nr.8 Vaata postitust
                          Ja mine perse juba oma wiganiga.
                          vähemalt pole ma mingi gloryhunterist interi või barca fänn.
                          LATICS FOREVER!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas latic007 Vaata postitust
                            ma ei saa aru, miks te seda vana football manageri mängite? see on ju nii mõttetu, mängige ikka uut football manageri, kui te kõvad mehed olete, sest noh igaüks suudab vanas football manageris mingi inglismaa meistritks wiganiga tulla näiteks ja nii edasi.
                            Ei ole mõttetu, FM2008 üks parimatest FM seeriates imo. FM10-t on ka proovitud, kuid, miks need touchline juhiseid veel vaja oli, maitea. Pmst nagu taktika tweakimisel(mis üks põhilisem ja huvitavam asi FMi mängides) pole erilist mõtet enam, vaid shouti kõike mängu ajal.
                            Aga jah, kuna masin endal saast, siis olen piirdunud 2008-ga siiani.
                            http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                            Kommentaar


                              Siin see eesti regen, kellest ennist rääkisin. Korjasin ta üles Florast, kui poiss oli vaid 16 aastane ning siin ta nüüd on, mu põhiründaja, vaid 22 aastane. Kõik euroopa suurimad klubid ihuvad hammast ta peale ja pakkumisi tulnud igast kandist.
                              Paar preferred move`i kah õpetatud talle:
                              Tries first time shots
                              Places shots

                              Mõlemad super omdadused ründajale

                              http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                              Kommentaar


                                lõpatsin enda esimes hooaja premieris siis 9nda kohaga. minust tahapoole jäi nt. Liverpool, kellel nimede poolest on ikka väga hull võistkond. Endal ka mõni probleem. Kõik põhi vennad soovivad minna suuremasse klubise. No kurat. Ehitan juba statkat suuremaks ja treening tingimused ja noorte akadeemia on juba maxi peal. Suvel mõni täiendus otsida world cupilt :P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X