320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No ei oska eesti liigat sisse panna, tegin küll db kausta uue kausta "eesti" aga mängus ei saa kuidagi valida, pean hoopis mujale selle panema?

    Tõmban uusima pätsi ka ikka


    Okei, tegin oma esimesed sammud Flora juhina ära ning sain Levadiaga 1-1 viigi, kuna pole eriti osav sellistes mängudes siis äkki keegi teeks väikse õpetuse, või annaks nõu mida peaks tegema alguses.

    Kommentaar


      Mul siis sai läbi hooaeg 2013-14 ja alustasin Seria C1 oleva Perugiaga ja oodati et ma liiga võidaks aga klubi boss polnud nõus raha välja käima ja olemas olevate mängijatega ei olnud erilist klappi siis peale 11 vooru otsustasin lahkuda.ainuke mees ´kes oma palga ausalt välja teenis oli Kristjan Marmor.siis otsustasin et esimene klubi kes peatreenerit vajab et pakun end sisi neile ja õnnelikuks osutus Coca-cola liga1 viimasel kohal olev Accrigton Stanley ja sel hetkel jäädi juba eelviimasest Wallsallist maha 10 punktiga kuid sain meeskonna nii hästi mängima et lõpuks sai 4 punktilise edumaaga Birminghami ees see liiga võidetud.meeskonna parimad olid taavi rähn ja Ac Milanist laenule saadud Andrei tohver.

      üks väike tähelepanek et päris aktiivselt võtekase meeskondadelt punkte ära.
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Hakkasin 08't ManU-ga mängima. Liigas olen liider 8 võidu ja 2 kaotusega(1-4 'Pool ; 1-2 Bolton). Meistrite liiga seisu üle ei kurda..

        Minu vist ehk kõige suurem võit..

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          üks väike tähelepanek et päris aktiivselt võtekase meeskondadelt punkte ära.
          Kuidas see välja näeb?

          Kommentaar


            Minu mängus kaotavad samuti väga tihti punkte. Klubid ei suuda oma finantse kontrollida lähevad pankrotti ning deductitakse punkte.
            2012-2013 hooaeg ning Premieris(!!!) pankrotis Newcastle(-9) ning Liverpool(-10)

            ahjaa, Eestil on päris mitu head mängijat sirgumas, nt 23aastane Lazio esiväravavaht

            Kommentaar


              Sai siis esimene hooaeg ilusti läbitud jäin liigas 4daks. Juurde ostsin Liviu Gainea , alguses klubi juhtkond muretses ,et kas saab hakkama aga nüüd on minu esiründaja.Enamus eestlasstaare müüsin välismaale(Reim,Zahovaiko,Viikmäe), Just ostsin endale ka vene 18a ääre. Kahjuks finatsiga väga hästi hakkama ei saa Hetkel -700k vahepeal liikus juba 1milli kanti see miinus. Euroopas pole ka vedanud eriti, esimesel hooajal sain vastaseks Maccabi(vms) ning sel hooajal bordeaux-i mõlemile kaotasin loomulikult.Eks ma üritan edasi mängida ja miinusest välja ronida

              Kommentaar


                Kannata kannata, mul vahetusid Vapruse eesotsas juhid ja visati 8M transfer cashi aastal 2013. Ainult võitma peab hakkama, ähvardavad Drogba treeneriks tuua.

                Kommentaar


                  ma siis Hollandiga aastal 2014 Confernce Cupi alagrupist edasi ei saanud ja olin lähedal hundipassile. Ikkagi valitse Euroop meister ju. Aga ka Inglismaa ei saanud ja McClaren sai kinga. Nii ma vabatahtlikult läksin ENG tüüri juurde. Siiamaani kõik mängud võitnud, seega probleemideta kvalifitseerusin ka MMile. Aga miks sellest räägin on legendaarne sõpruskohtumine võõrsil Tšehhiga, mis mu arvutis just lõppes. Nimelt võitsin 8-3.



                  Lisaks sellele, et Sinclair lõi 5 (!) väravat, andis ka ta 2 väravasöötu (!) hull vana... Zaragoza eest on löönud 35 väravat, neist 31 liigas!



                  Peale selle pildi tegemist pani liigas veel 2 Real Madridi vastu. Hullumeelne vana, kahju et ta minu klubis ei mängi... Kusjuures just käesoleva hooaja algul astus Zaragoza pukki ei keegi muu kui Jose Mourinho, kes ta ka Chelseast 18 miljoni naela eest ostis. Seal ei löönud ta teps mitte nii palju väravaid... Igatahes on ta tõusnud Inglismaa koondises 3 tähtmängija hulka (2 ülejäänut on Wayne Rooney ja Micah Richards).

                  Huh ootan juba Brasiilias toimuvat MMi

                  Kommentaar


                    ahhh vanade aegade mäletuseks tahan ühe pildi üles panna aasta siis oli CM 03/04

                    ühel hooajal 36(2) mängu ja 70 väravat, 25 söötu ja 19 MoMi

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Bobik Vaata postitust
                      Kuidas see välja näeb?
                      minu mängus on kõige suurem kukkuja olnud Chelsea kes käis ära ka CCC aga tagasi premieri tulles võeti hooaja keskel ära 9 punkti aga Birmingham city kukkus kohe 1 liigasse.
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        mul probeelm - kui ma ennem mängu alustamist editan data faili ja siis savin ta ära ning kui alustan mängu kuidas ma saan selle faili mida editasin?

                        mis skini keegi kasutab?

                        Kommentaar


                          Turnstyle 08 on nummi.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Black-in 2
                            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                            RocknRolla (2008)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eestimees Vaata postitust

                              mis skini keegi kasutab?
                              täiesti tavalist originaali

                              Kommentaar


                                sooviks mõnd lahedat face ja logo pack, ehk keegi oskab aidata?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X