320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tere jälle:

    Järjekordne küsimus algajalt: kuhu kausta paigutada uus skinn, et see toimiks ja kuhu kausta saan paigaldada kit´d (premiership meeskondade omad).

    Vastukaja oodates...
    http://muhel.planet.ee/fm

    EESTI FM (Football Manager) KLANN

    Kommentaar


      Algselt postitas Villem Vaata postitust
      Tere jälle:

      Järjekordne küsimus algajalt: kuhu kausta paigutada uus skinn, et see toimiks ja kuhu kausta saan paigaldada kit´d (premiership meeskondade omad).

      Vastukaja oodates...
      Skin paiguta My Documents > Sports Interactive > Football Manager 2008 > Skin

      Kit aga Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008\Graphics\Pictures\Kits\Clubs <<< kui mõndasid neist kaustadest ei eksisteeri ( graphics jne. näiteks) siis tee need ise.

      Kommentaar


        Algselt postitas juhmard Vaata postitust
        Ole hea, seleta lahti mõiste Closing downi bug.
        1010101010
        Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



        Ken Lee tulibu dibu douchoo

        Kommentaar


          Uus patch ikka suht hea, lähedalt lüüakse ära nagu peab, mäng muutus põnevamaks ka minu arvates peale selle patchi peale panekut. Aga samas pannes heal meeskonnal peale all out to attack, siis hakkab sündima palju tihedamalt suureskoorilisi tulemusi nagu 7-1 vms, et ses suhtes vähe ulmeline. Nyyd peaks 2 ründajaga taktika ka rohkem edu tooma kui enne. Ja muidugi see asi ka, et Piirojast on võetud kõvasti eeskuju, nii juhtub mõnigi kord, et keskkaitsja on parim väravalööja meeskonnas või vähemalt top kolmes. Tundub et nende patchidega on kord nokk kinni siis saba lahti ja teinekord nokk lahti, saba kinni.

          Kommentaar


            Algselt postitas juhmard Vaata postitust
            Ole hea, seleta lahti mõiste Closing downi bug.
            See oli üks suur bug 8.0.0-il, kus kaitsjad ja ka teised mängijad ei klõusinud vastaseid kasti joone juures. Seetõttu tuli sealt palju väravaid ja ohtlikke rünnakuid. Samas osad kasutasid ka seda ära. Selle kohta oli SI Gamesi foorumites suur kisa. Seetõttu tehti kõipealt saadavaks 8.0.1 beta patch, kus see ja mõned vead olid parandatud ja siis hiljem alles õige patch. Nüüd siis veel vigu parandatud ja match engine'i silutud ja transfere tehtud ja see siis 8.0.2 patch

            Kommentaar


              Kas kellegil FM 08 Eesti patchi on või äkki keegi saab rääkida täpselt mida ma tegema pean, et neid noori sloveene tiimi ei satuks?

              Kommentaar


                aasta 2012 mu FM-is ja ikka endiselt veel hoian Shaktar-i õrrel. ja lõpuks tuli ka see mida ootasin kõik need aastad, Jelle Goes läks erru ja tuli Rüütli, ei saanud ka tema hakkama ning pakuti mulle seda rahvuskoondise kohta, mida ma pikisilmi olin oodanud. ise oleks olnud alustada kohe sellega jama...

                Kommentaar


                  Jelle Goes läks erru ?
                  Äkki Jensen ikka`?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fan of tottenham Vaata postitust
                    Jelle Goes läks erru ?
                    Äkki Jensen ikka`?
                    8.0 Patchiga on vist siiski Goes Eesti eesotsas

                    Kommentaar


                      Selline küsimus et mis ma data editor-is muutma pean, et saaks peale meistri ja esiliiga ka eesti II-IV liigat mängida ?

                      Kommentaar


                        Sa pead Eesti asendama mõne sellise maa liigadega, kus oleksid mängitavad ka liigad peale meistri ja esi.

                        Kommentaar


                          Hetkel olen olen Milani ja Eesti peatreener hooajal 2014/2015 .

                          Esimene hooaeg Eesti koondise eesotsas oli üllatavalt hea :

                          Moldova 3-0
                          Hispaania 0-1
                          Bulgaaria 0-1
                          San Marino 3-0
                          Belarus 4-1 .
                          George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mr Self Destruct Vaata postitust
                            Belarus 4-1 .
                            Valgevene.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas L00M Vaata postitust
                              8.0 Patchiga on vist siiski Goes Eesti eesotsas
                              Goes oli päris pikalt seal aga Rüütli korraks proovis kuid ei olnud minekut temal.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
                                Goes oli päris pikalt seal aga Rüütli korraks proovis kuid ei olnud minekut temal.
                                Loodame, et see päriselt nii ei ole

                                Kommentaar

                                Working...
                                X