320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

Algselt postitas gamer Vaata postitust
    Osta originaal!
    ega sinna ka ei oska eesti liiga panna

Kommentaar

Ma ju ütlesin, kuhu failid panna tuleb. Mis veel puudu?
      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

RocknRolla (2008)

Kommentaar

Oot kas see Eesti liiga (8.0.2) on viimaste uuendustega?
        http://muhel.planet.ee/fm

EESTI FM (Football Manager) KLANN

Kommentaar

Kuidas on aru saada et eesti liiga on peal?

Kommentaar

Siis kui mängides saad Eesti liiga klubisi võtta
            Algselt postitas Maekas
            Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

Kommentaar

Mul oleks vaja täpsemalt teada kust menüüs mida võtta. Enda arust olen kõik ära teinud aga ei ole kindel kas on peal või mitte.
              My Documents->Sports Interactive->Football Manager 2008->db->Eesti
              Siis installisin patchi 8.0.2 (144MB)

Kommentaar

Enne tuleb patch installida ning siis panna Eesti liiga mängu. Muidu salvestatakse see liiga üle

Kommentaar

Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                  Enne tuleb patch installida ning siis panna Eesti liiga mängu. Muidu salvestatakse see liiga üle
                  Ei, My Documents all olevad asjad jäävad puutumatuks.

Aga, kui 802 patch on peal, siis alusta uut mängu. Seda tehes on võimalik valida, mis andmebaas laetakse ning sealt vali Eesti_DB2 nimeline database ja saad eesti liiga kätte.
                  "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

RocknRolla (2008)

Kommentaar

kas keegi teab kuidas meeskonna duublit teha? Mängin Valkeakoski Hakaga ja duublivajadus juba ilmne...

Kommentaar

mis vahe on 801 ja 802 patchil?

Kommentaar

Nii, selline küsimus: Rabasin kunagi siit foorumi alguses kuskil postitatud eesti db. Mängin 8.0.1 patchiga, eesti liigat aga eesti karikas ikka tolgendavad slovakkia klubid, ise nagu ei saagi karikat mängida. Kas see on mingi bug, mis tekib liiga loomisega või editoris on karika alla klubid panemata jäänud?

Kommentaar

Algselt postitas gaius Vaata postitust
                          kas keegi teab kuidas meeskonna duublit teha? Mängin Valkeakoski Hakaga ja duublivajadus juba ilmne...
                          Ise pole probleemiga kokku puutunud. Loogika ütleb 'Board request'?
                          Jalgpallihaigla liige
                          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

Kommentaar

Algselt postitas aiFo Vaata postitust
                            Ise pole probleemiga kokku puutunud. Loogika ütleb 'Board request'?
                            Seda ütleska minu loogika aga kahjuks ei saa boardilt seda ültse küsida ehk seda pole seal listis.

miskitmoodi ju peab saama...

Kommentaar

Algselt postitas gaius Vaata postitust
                              Seda ütleska minu loogika aga kahjuks ei saa boardilt seda ültse küsida ehk seda pole seal listis.

miskitmoodi ju peab saama...
                              ainuke võimalus on editoriga lisada enne mängu alustamist. poole mängu pealt ei saa enam kuidagi. boardilt saab küsida ainult feeder clubi.

Kommentaar

Minu meelest tekkis mul Elvaga mängides see Esiliigast tõustes ja pool-professionaal klubiks saamise järel.

Kommentaar

Working...
                                X