320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mul aasta siis 2025 ja hetkel ei mängi ükski koondislane eesti liigas ja sama saab öelda ka u 21 kohta.ehk mingi päev kirjutan kus keegi mängib
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      üks ost oli veel , liverpoolilt sain Xabi Alonso 45mil euro eest

      Kommentaar


        Ma lahkusin 2010. aasta septembris Barkast, kus võitsin kõik mis võita annab ja siirdusin kriisi olevasse Ajaxisse, kohaks oli siis 14. Eredivisies, kõik mängijad unhappyd ja põhitegijate vanus juba neljandas kümnes, raha anti mulle 1.42 Miljonit eurot. TW oli juba kinni selleks ajaks, nüüd olen jõudnud jaanuarini, olen teinud pakkumisi üsna paljudele, isegi kui raha ollakse nõus ei kõlba leping jne jne. Aga tulemused on muljetavaldavad, esimeses mängus Arumeele käe all panime kohe RKC-le 6:0 paki. Hetkel olen suutnud võita viimased 7 liigamängu ja Uefa cupis olen siiani samuti vaid võite tunnistanud ja ka alagrupist edasipääsu taganud. Taktikaliselt mängin 3-2-2-2-1. Ehk siis maakeeli:

        ---------------------GK--------------------------
        -----DC-------------DC---------------DC---------
        WBR----------------------------------------WBL--
        --------------MC--------------MC----------------
        ----------AMC--------------------AMC------------
        --------------------ST---------------------------

        Kuid nüüd just paar mängu tagasi sai mul vigastada meeskonna parim seisva palli olukordade lahendaja ja ka suurim väravakütt Gasbarroni. Nemad koos Luquega olid mul siis AM-d, ka Luquel on väravaid rohkem kui ründajatel kokku . Ahjah, peaaegu oleks unustanud, liigas hoian 7. kohta, vahe liigaliider PSV-ga on 9 punkti, kuid mul üks mäng varuks (Alguses oli vahe 8 punkti). Kuid kohad 2-8 on kõik 5-e punkti sees, aga mul 2-4 mängu varuks iga meeskonna vastu, ehk siis võidu protsendi järgi olen ma teisel kohal tabelis, PSV pommitab muidugi rämedalt. Loodame parmat!

        Eestlastest ei mäleta praegu, aga Sander Puri tuli omal ajal minuga koos Barkasse ja vähemalt 3 koondislast kuuluvad ka Rosenborgi ridadesse.

        Tulevad järjest asjad meelde, Argentiina koondise ette otsa taheti mind ka peale seda kui nad 2010 aasta MM-l kõrbesid. Seal on muidugi selline staaride paraad, et anna abi .
        Algselt postitas Maekas
        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

        Kommentaar


          tahaks välja tuua eesti koondise nimekirja aastal 2025 aga kahjuks ei oska kuidagi seda nn.pilti teha ,ehk keegi aitab väheke
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            tahaks välja tuua eesti koondise nimekirja aastal 2025 aga kahjuks ei oska kuidagi seda nn.pilti teha ,ehk keegi aitab väheke
            enne numpadi on paremal üleval nurgas Print Screen (Prt Sc jne.). Loomulikult pead seda vajutama. Edasi painti ja ctrl+v

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              tahaks välja tuua eesti koondise nimekirja aastal 2025 aga kahjuks ei oska kuidagi seda nn.pilti teha ,ehk keegi aitab väheke
              kui oled mängus sees, peaks toimima ka alt+F9 (kui see ei tööta, siis mõni teine F klahv ümbrtringi) ja pilt läheb automaatselt My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2008\screenshots

              ja siis uploadida näiteks imageshack.us -i

              Kommentaar


                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                kui oled mängus sees, peaks toimima ka alt+F9 (kui see ei tööta, siis mõni teine F klahv ümbrtringi) ja pilt läheb automaatselt My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2008\screenshots

                ja siis uploadida näiteks imageshack.us -i
                nu ma üritan sis katsetada.

                krt aga saan vaid teksti oma arvutisse aga mitte mängust pilti,kas tegin midagi valesti?
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  nu ma üritan sis katsetada.

                  krt aga saan vaid teksti oma arvutisse aga mitte mängust pilti,kas tegin midagi valesti?
                  Nupp klaveril: print screen. Open Paint. Paste. Save.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    nu katsetame kas sai asja või panen arvuti põlema.peaks olema eesti koondis aastal 2025.muidugi on päris paljud mängijad välja jäänud kes pikemalt vigastatud.aga kuidas oleks võimalik et pildi saaks kohe sellele lehele laadida?krt pilt jäi väikseks,sellest hiiresitast ei saa keegi aru.ehk annab keegi veel nõu
                    Lisatud failid
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      http://www.online-tech-tips.comHow to capture a screen shot of your desktop in Windows.

                      Kommentaar


                        tunnistan et pilt on arvutis olemas aga millegi pärast ei suuda siia üles seda panna.krdi kehva ikka olen.parem lähen joon õlut,see tuleb mul vähemalt hästi välja
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          tunnistan et pilt on arvutis olemas aga millegi pärast ei suuda siia üles seda panna.krdi kehva ikka olen.parem lähen joon õlut,see tuleb mul vähemalt hästi välja
                          Piltide laadimiseks sobivad lehed nagu imageshack.us ja xs.to.
                          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                          RocknRolla (2008)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                            Piltide laadimiseks sobivad lehed nagu imageshack.us ja xs.to.
                            nu kui ma ühele neist olen pildi üleslaadinud siis kuidas ma selle pildi siia teemasse panna saan?
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              nu kui ma ühele neist olen pildi üleslaadinud siis kuidas ma selle pildi siia teemasse panna saan?
                              Viskab lingi sulle seal ju, kopipeisti see siia ja vinksvonks

                              Kommentaar


                                Kui tahad siia väikest pilti, millel klõpsates avaneb suurem variant, siis kopi link kastist Thumbnail for forums (1). Kui tahad postitada pilti siia täissuuruses, siis kopi link kastist Direct link to image.
                                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                                RocknRolla (2008)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X