320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    2011 aasta 10Dets liikusin Liverpooli, kes on hetkel liigas 14.

    Kommentaar


      Olles minevikus mänginud läbi kõik cm'id ja fm'id 05-ni (muretult ja edukalt) sai nüüd 2008 ka arvutisse installeeritud ja kolme nädala jagu nüüd mängitud kah. Olen pettunud. Nii endas kui mängus. Endas sellepärast, et ei saa hakkama.

      Aga mängus olen pettunud, sest tundub, et see on täiesti ebarealistlikult baseerunud mängijate moraalile, mille tulemusena mängijate tugevus eriti suurt rolli nagu ei mängigi. Kui paar mängu järjest kaotatud, siis sattub klubi kohe sellisesse madalseisu, et liiga parimate mängijatega võib liiga luuseri(te)lt järgmised 15 mängu ilma probleemideta järjest kotti saada. Poole aegalsemad vastased liiguvad minu ultrakiiretest mängijatest millegipärast poole kiiremini. Väravavaht otsustab sisse lasta keskjoonelt löödud või muud kauglöögid - olenemata sellest et löök suunaga otse sülle tuleb. Hoolimata sellest et väravavahi tase on kahe liiga taseme jagu liiga hea.

      Olen nüüd 3 päeva jagu netist tarku taktikalisi guide'e läbi lugenud ja seda üritanud rakendada. Tõepoolest aitas... Korralik võidujada tuli... Kuni suvalise võõrsilmänguni karikas kõvema satsi vastu. Ja sellest piisab et klubi motivatsioon jälle alla viia ja peale 7 liigamängu muretut võitu järgmises 13 mängus peksa saada.

      Kommentaar


        üks asi mida ka mina tähele olen pannud et kui mängija vahetusest sisse tuleb siis heal juhul saab lõpuks hinde 7 aga tavaliselt ikka 6 ja kasutegur suht väike.viimastes mängudes et mitte mängurütmi häirida olen loobunud vahetustest
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Tee siis õigeid vahetusi

          Kommentaar


            Algselt postitas 17 Vaata postitust
            Tee siis õigeid vahetusi
            Võinii? Palju sa 7+ reitinguid peale 70 min vahetust saad?
            Lisaks nõrgemates liigades (nõrgemate klubidega) mängides väärt vahetusi pole nagunii. Järelikult on küsimus talentidele mänguaja andmises...

            Kommentaar


              Teine tark sõna veel, ära siis munele vahetustega 83. minutini nagu koondisel Jelle ajal oli

              Kommentaar


                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                Teine tark sõna veel, ära siis munele vahetustega 83. minutini nagu koondisel Jelle ajal oli
                kui sa mu koondise nimekirja vaatasid sis on mul vahetusmehed ka tasemel ja tavaliselt teen ma 2 esimest vahetust enne 60ndat minutit aga ikka hinne kehva samas kui mees alustab algkooseisus sis mängib ta hästi.eks nüüd saab kontrollida meeste vormi kuna kohe on alagruoimäng Bulgaariga ja sõprusmäng Brasiiliaga

                Bulgaariat võitsime võõrsil 3-0 ja kodus saime brasiilialt 3-4 pähe kuigi juhtisime 2-0 aga hea mäng oli.MM alagrupis oleme hetkel esimesed
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Valencia board otsustas minu 100ndat päeva klubi eesotsas minu vallandamisega tähistada

                  Kommentaar


                    Millega sa siis hakkama ei saanud ?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Tere jälle!

                      Kuskilt foorumist jäi kõrva ,et FM08-s on mõnel mehel kirjeldus kui wonderkid.
                      Minu parim(mida näinud olen) on quality player, või definite purchase, või äkki vaatan valest kohast?
                      Keegi pildiga saaks aidata(näitaks seda wonderkidi)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                        Tere jälle!

                        Kuskilt foorumist jäi kõrva ,et FM08-s on mõnel mehel kirjeldus kui wonderkid.
                        Minu parim(mida näinud olen) on quality player, või definite purchase, või äkki vaatan valest kohast?
                        Keegi pildiga saaks aidata(näitaks seda wonderkidi)

                        Kommentaar


                          Tänan, mina otsisin seda Scout/Coach reporti alt

                          Kommentaar


                            Vaatan siin vaikselt reaalmaailmas toimuvaid transfere ning mõtlen, et ega keegi juhuslikult ei tee 8.0.3 update'i...
                            Ise vaikselt nokitsen omahobiks sellise asja kallal, aga äkki teen juhuslikult kilplasetööd? On kuskil ehk olemas selline asi juba?
                            Samas kuna tähtsamad hooajad läbi ning uus manager tulevikus helendamas, ei ole vist eriti offitsiaalsetel allikatel mõtet seda teha... või on tehtud?
                            Teab keegi?
                            The Gun Is Loaded

                            Kommentaar


                              http://community.sortitoutsi.net/ind...howtopic=29941 - naudi.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Millega sa siis hakkama ei saanud ?
                                Ütleme niiet, peaaegu millegiga

                                Kaotamisest hakkas juba inetu hobi tekkima, õnneks uueks klubiks Inter ja vähemalt Serie A 3esimest mängu võidetud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X