320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    sellel versioonil on hooaja lõpus sucking
    Algselt postitas JT8055
    Olge aktiivsemad!

    Kommentaar


      Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
      sellel versioonil on hooaja lõpus sucking
      aga kas sellel versioonil mingit savet pole et nagu kui patch peale panna siis saax vana meeskonnaga edasi mängida või on ainuke võimalus uuesti alustada?
      ning kui üritan patchi panna ei leia mingit fm-i,saax keegi aidata?

      Kommentaar


        FM2008 ei ole 3D Graafika ja teiste über-extratega, mis 2009 versioon on. Vana meeskonnaga peaksid pärast Patchi panemist ilusti edasi saama mängida.

        Kommentaar


          selline küsimus,kas on võimalik nii,et kui mängida tahan ei pea plaati kasutama.olemas originaal plaat aga see ei taha alalti käima minna ja parem ning mugavam oleks ilma plaadita.ehk oskab keegi aidata
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            omk!

            kudisin pisut editoriga andmebaasi siit ja sealt, salvestasin uue nime all, aga nüüd ei suuda mängu alustades sedasinest kuidagi käima tõmmata, stardib ikka default'iga. nii loll lugu, et piinlik kohe, aga mul on mõistus otsas eri moodi katsetamistest

            on kellelgi head nõu pakkuda? tänud!
            Jalgpallihaigla liige
            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

            Kommentaar


              kas keegi teab kust saaks fm08-le eestiliiga patchi ?
              andke link,

              Kommentaar


                Algselt postitas rain. Vaata postitust
                kas keegi teab kust saaks fm08-le eestiliiga patchi ?
                andke link,
                eks sul tulev hakata sellest leheküjest tagasi liikuma,kuskil siin oli see üleval ja ma tõmbasin ka selle
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  olen inglise liigas liverpooliga poole peal. 2. koht chelsea on esimene (chelseal kaotan 4 punniga + väravate vahe) parim väravakütt on Fernando Torres 22 mängu 28 väravat. Suurim võit oli euroopas 7:0 võit AEK Ateena üle.. 19. voor oli minu jaoks pask kaotasin newcastlele 5:3. ahjaa mängisin Arsenali vastu Arsenal oli 3:0 ees, teisel poolajal seis 3:5 minu võit niiet kimz tactic töötab
                  räägin mängijatest ka natuke ja liigast. Sisse tõin 23M eest Diego (werder bremen), 5.5M Marcelo(Real Madrid). Diego ja Marceloga on ülimalt rahul kaks suurepärast noort on teinud väga häid väravaid just siis kui neid vaja on :P
                  Liigast ka natuke nagu ütlesin Chelsea on esimene, Liverpool teine, Arsenal kolmas, Manchester United neljas. Newcastle viies

                  Manchester Unitedil on must aasta League Cup veerandfinaalis jäädi alla Readingule 2:1

                  Olen võitnud 2 korda kuu parima manageri tiitli (September, Detsember)
                  World Best Player of the Year läks Fernando Torresele
                  European Footballer of The Year läks jälle Fernando Torresele

                  Kommentaar


                    mure,
                    tahtsin data editoriga muuta natuke eesti liigat aga ei võta data editori lahti, viskab ette errori,


                    This application has failed to start because MSVCP71.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem.

                    tõmbasin isegi selle faili, :S
                    panin jre kausta aga ei midagi :S

                    paluks abii,

                    Kommentaar


                      nii räägin oma esimesest hooajast. Alustasin hooaega Liverpooliga. Minu saavutused on peaaegu täide läinud, aga krt FA Cup Sixth round jäi mu viimaseks roundiks FA Cup ja niimoodi ei saanutki teha The Treble.Võitsin Meistrite Liiga ja League Cup, Premier League esimene koht.


                      Kommentaar


                        Algselt postitas CRonaldo17 Vaata postitust
                        nii räägin oma esimesest hooajast. Alustasin hooaega Liverpooliga. Minu saavutused on peaaegu täide läinud, aga krt FA Cup Sixth round jäi mu viimaseks roundiks FA Cup ja niimoodi ei saanutki teha The Treble.Võitsin Meistrite Liiga ja League Cup, Premier League esimene koht.



                        Kui sa nüüd oma tiitlid sellest hooajast kokku loed ,siis peaks vastusek tulema 3 mis tähendab ,et iseenesest ''The Treble'' saigi sul teoks
                        Giggs will tear you appart.

                        Kommentaar


                          [QUOTE=CRonaldo17;1057297]nii räägin oma esimesest hooajast. Alustasin hooaega Liverpooliga. Minu saavutused on peaaegu täide läinud, aga krt FA Cup Sixth round jäi mu viimaseks roundiks FA Cup ja niimoodi ei saanutki teha The Treble.Võitsin Meistrite Liiga ja League Cup, Premier League esimene koht.




                          Enda mängus ostsin El zhari Empolise ja teisel hooajal sai tast meeskonna ja serie A üks parimaid ründajaid
                          Last edited by foorumid; 26.07.09, 16:03. Põhjus: Nimi oli valesti :D

                          Kommentaar


                            Algselt postitas foorumid Vaata postitust
                            Enda mängus ostsin El zhari Empolise ja teisel hooajal sai tast meeskonna ja serie A üks parimaid ründajaid
                            Huvitav kokkusattumus screenshotil - ma sudin praegu just Hartlepooliga ja aastal 2010 härra el Zhar enam sinna igatahes laenule ei tulnud, kuigi istus endiselt Pooli reservides. Pmst on päris keerukas premist leida korralikke tüüpe, kes on nõus League Twosse tulema. Craig Lindfield, Possebon, Raffaele de Vita on korduvalt järgi proovitud ja 100% õnnestujad. Dowson ja Waghorn Sunderlandist ka ehk.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fitti Vaata postitust
                              Huvitav kokkusattumus screenshotil - ma sudin praegu just Hartlepooliga ja aastal 2010 härra el Zhar enam sinna igatahes laenule ei tulnud, kuigi istus endiselt Pooli reservides. Pmst on päris keerukas premist leida korralikke tüüpe, kes on nõus League Twosse tulema. Craig Lindfield, Possebon, Raffaele de Vita on korduvalt järgi proovitud ja 100% õnnestujad. Dowson ja Waghorn Sunderlandist ka ehk.
                              Ma mängisin FM09's Hartlepooliga, soovitan Sul otsida mõni hea EPL-is olev parent club. Nendelt on hea ja kerge laenata mehi.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Ma mängisin FM09's Hartlepooliga, soovitan Sul otsida mõni hea EPL-is olev parent club. Nendelt on hea ja kerge laenata mehi.
                                Newcastle on parent. Ainsad, keda ma sealt sel hooajal tahtsin, olid David Edgar ja Andy Carroll, kuid need saatsid mu pikalt. Aga eks töö jätkub.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X