320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    sain juba tööle,
    aeglane asi veits
    Madridista

    Kommentaar


      hei selline mure et tõmbasin eesti patchi 2ra !
      Koondise peatreener saan olla aga klubisi ei leia kusagilt
      Miks nii?

      Kommentaar


        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
        Mis aastal Rüütli Eesti koondise eesotsast lahkub?
        Siiamaani olen näinud, et ainult siis kui ta erru läheb. See võib 5 - 10 aastat ainult aega võtta.

        Kommentaar


          Soov järgmine.tahaks teha ise Eesti liiga aga sellise kus oleks klubisi veits rohkem.ehk keegi annab nõu kuidas ja mida ma tegema peaks?
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            sooviks data editorit...
            aitähhh

            Kommentaar


              Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
              sooviks data editorit...
              aitähhh
              Start/All Programs/Sports Interactive/Football Manager 2008/Data Editor ???

              Kommentaar


                ERROR !
                XRC resource 'mainframe' (calss'wxframe') not found !

                Kommentaar


                  Kas eesti liigat annaks mõne suurema liiga külge ka pookida ja kuidas?
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    Kas eesti liigat annaks mõne suurema liiga külge ka pookida ja kuidas?
                    ma vahetasin Eesti 4 paremat klubi Hispaania La liga 4 halvema vastu

                    Kommentaar


                      2011 suvi, CL kolmas kvalifikatsiooni ringi, Flora vs Manu, seis 1-1.
                      Läksin esimene poolaeg juhtima, rooney lõi teise poolaja keskel viigi värava, aga jah, teise mängu kaotasin 1-3.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mhm Vaata postitust
                        2011 suvi, CL kolmas kvalifikatsiooni ringi, Flora vs Manu, seis 1-1.
                        Läksin esimene poolaeg juhtima, rooney lõi teise poolaja keskel viigi värava, aga jah, teise mängu kaotasin 1-3.
                        Ferguson pani ManU ameti maha läks mõnda inglismaa 4.liiga tiimi juhendama, et ei saa Florale vastu

                        Kommentaar


                          2012 suvi, CL kolmas kvalifikatsiooni ringi, Stuttgart - Flora, esimese mängu kaotasin võõrsil 0-1, teise mängu võitsin kodus 3-1 ja olingi alagrupis, vastasteks seal olid Manu, Lyon ja AZ. Kodus mängisin Lyoniga 1-1, võõrsil kaotasin 1-5, AZ'le kaotasin võõrsil 2-3 ka kodus 1-2 ning Manule kaotasin võõrsil 1-3 jälle kuid kodus VÕITSIN 1-0. Hetkel võistkonna väärtus on 16,5mln eurot. Pole kasutanud ühtki data editori ega mängi save game'de abil.

                          Kommentaar


                            FM on loll. Ütleb enne mängu, et mingi tüüp, kes kuulub vastasvõistkonda, mängis kunagi neli aastat minu käe all ja mina müüsin ta maha. Tegelikult lahkus ta klubist kaks aastat enne minu tulekut. Keegi sama asja kohanud? Ühtegi patchi mul muidugi peal pole

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                              FM on loll.
                              heh, mul täna (tõsi, FM09 peal) küsis üks vend pressikast, et kuidas kommenteerid eelmise mängu kaotust. Olgugi, et ma asusin klubis tööle hooaja keskel peale eelmise manageri vallandamist ning eelmise kaotatud mänguga polnud mul midagi pistmist.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Tõmbasin fm 2008 patchi v8.0.2 aga kuidas seda installid keegi oskab aidata ja kas võimalik kuidagi klubi märki muuta ja 3d graafikat kuidagi?
                                Ning muide kas 2008 ka see et kui piraat siis saad hoojaja lõpus sacking?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X