320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Võiks juba tulla täisversioon.

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      08 on täitsa lahe olnud, kuigi skin mulle ei meeldi. Samas paar täitsa toredat lisa, mille katsetamine võtab muidugi ilgelt aega. Vanad taktikad kah ei tööta.
      Oojaa, default skin on jube. Vahetuste tegemise värk mulle täitsa meeldib, kiiresti saab tehtud ja kui väga kullipilguga oled, siis saad samal ajal pisikesest kastist jälgida ka, mis väljakul toimub. Natuke veel uurimist-puurimist ja küllap leiab veel midagi toredat. Esmamulje on igatahes parem kui 2007 puhul.

      Kommentaar


        #78
        Vastaste AMC'dest hoiavad oma mängijad nii eemale kui võimalik millegipärast

        Kommentaar


          #79
          skin on nagu cm01/02

          Kommentaar


            #80
            Jubedalt suured skoorid jätkuvad aga loodan et täisversioon, millal see välja tuleb (?), ei ole nii bugine ja minu unistus viia Leeds uuesti tippu seekord ka õnnestub

            Kommentaar


              #81
              Enamustes Euroopa riikides tuleb ta välja 19. Oktoober, aga ei tea kas ka Eesti nende hulgas on.

              Kommentaar


                #82


                lmao !
                See demo hakkab juba pinda käima, sest see pole ju reaalne ! :|

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas fan of tottenham Vaata postitust


                  lmao !
                  See demo hakkab juba pinda käima, sest see pole ju reaalne ! :|
                  mis asi pole reaalne et Leeds kaotab??on ennegi kaotanud ja kaotab ka edaspidi
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    mis asi pole reaalne et Leeds kaotab??on ennegi kaotanud ja kaotab ka edaspidi
                    väravad (89', 90', 90')

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas Epic Vaata postitust
                      väravad (89', 90', 90')
                      Just seda ma mõtlesingi, et mis ajal löödi väravad, absurd ! :S

                      Kommentaar


                        #86
                        Nad suutsid sul seal ühe pendla ka mööda panna (89&#180
                        Algselt postitas Maekas
                        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                        Kommentaar


                          #87
                          Ma arvan et vv tõrjus pendla ja siis löödi see tagasipõrkest kotti.

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas riho Vaata postitust
                            Ma arvan et vv tõrjus pendla ja siis löödi see tagasipõrkest kotti.
                            --------------------------------------------------------------------------------

                            Jep nii see oli, ja siis kui keskväljalt pall mängu pandi kaotati kohe pall ära ja pm üks kutt triblas läbi terve tiimi ja lõi kolli ära, 2x ka veel ! :S

                            Unreal, aga se epole veel kõige hullem asi (lisaks veel 6:6 viik ja 4:5 kaotus; 3punast mängus jne). Mul ikka juhtub ühtteist.

                            Demo ruulib, mis teha nooh. GG !

                            Kommentaar


                              #89
                              niih sain siis nüüd sellise kirja

                              Thank you for ordering from Blah! (www.BlahDVD.com)

                              The Following item has been shipped on 17/10/2007 14:38:00. If you need to get in touch with us about your order please send an e-mail message to ***

                              Please allow 3-5 working days for delivery

                              ------------------------------------------------------------
                              Football Manager 2008 - PC - €26.49EUR


                              ------------------------------------------------------------

                              TOTAL DUE: €26.49EUR

                              Kommentaar


                                #90
                                Sarnane asi kukkus minu postkasti kah, loodetavasti jõuab ikka kohale ja vastikud postitöötajad asju poole peal ära ei lõhu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X