320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    eks ta nii ole jah, aga imho kõlbab siiski

    Kommentaar


      Sain mingi patchi täna. Loodaks et teeb mängu etemaks. Patch asub siin:
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Juhuu, mulle oli kah jõuga mäng postkasti surutud

        Kommentaar


          Algselt postitas riho Vaata postitust
          Sain siis asja korda ja mõtlesin siis ka teistega jagada:



          Et seda tööle saada, pead faili extractima My Documents/Sports Interactive/Football Manager 08/GFX (Kui GFX foldrit seal veel pole, siis tee see)
          Ava mäng, mine Options - Preferences - Display&Sound, võta linnuke "Use Skin Cache" eest ja lisa linnuke "Always Reload Skin" ette, nüüd vajuta Confirm ja peaks kõik näod ,mis mu pakis on, olemas olema.

          Mõned näited ka:

          miks see fail on mahavõetud uploadija poolt?

          Kommentaar


            Algselt postitas gamer Vaata postitust
            Juhuu, mulle oli kah jõuga mäng postkasti surutud
            Tropp. Õnneks pole veel õiget patchi ja uut skinni.

            Nii saan õigeks ajaks ehk Eesti facebacki ka valma.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Esimestes sõprusmängudes siis Piraajasid, Kernusid tümitatud 11-0 7-0

              Kommentaar


                kellega? ...

                Kommentaar


                  Eks ikka armsate mõmmidega

                  Kui mul meeles on, siis viskan selle db öösel netti kah, kuigi see on kiiresti kokku klopsitud

                  Kommentaar


                    hehehee

                    sain täna mäng soetatud Tallinna Kaubamajast. Nii kui tuli, andsid mehed kohe teada Kokku tuli vist neile üldse ainult 2 koopiat, seega võib üks veel seal saadaval olla

                    a ilmselt kah kohe mängima ei hakka... vbla , ootaks mingi ilusa skinni ära ja ka kindlasti patchi!

                    Kommentaar


                      mnjaah, mul läeb teine hoaoeg ja ma väga rahul, nii et viska aparaati .

                      Kommentaar


                        Vaata aga, minugi postkasti oli midagi täna hommikul surutud. Tänu jumalale, et ma endale uue ja kindla postkasti ostsin ja seina tagusin.

                        Kuigi välimus on mängul endiselt eemaletõukav - hakakem katsetama.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Njh, alguses alustasin mängimist Rochdalega, pärast patchi saamist enam ei viitsi, alustasin Bayerniga. Vaatab, mis saab.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            see, mul probleem...saksa koondist ei saa juhtida,võetud kõik võimalikud riigid ja kõik liigad,mis teha?

                            Kommentaar


                              kust seda patchi saada?

                              Kommentaar


                                kuidas korda saada jaapani ja saksa koondis,nimelt ma ei saa neid juhtida...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X