320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nii tore on ju nii. Järgmine kord võta Tiibeti klubid ja anna neile kah rahapajad ja anult võidavõidavõida

    Kommentaar


      mida see tähendab ja mis põhjustab selle ning kuidas sellest lahti saab?

      mitmel mu mängijal on siis selline asi -
      worried by the lack of managerial discipline

      Kommentaar


        Algselt postitas eestimees Vaata postitust
        mida see tähendab ja mis põhjustab selle ning kuidas sellest lahti saab?

        mitmel mu mängijal on siis selline asi -
        worried by the lack of managerial discipline
        Lased meestel seanahka vedada :P
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas eestimees Vaata postitust
          mida see tähendab ja mis põhjustab selle ning kuidas sellest lahti saab?

          mitmel mu mängijal on siis selline asi -
          worried by the lack of managerial discipline
          Ntx kui keegi saab punase või puudub treeningutelt siis pead teda hoiatama või karistama.
          Little things worry little minds.

          Carlo Ancelotti, 2009

          Kommentaar


            Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
            Ntx kui keegi saab punase või puudub treeningutelt siis pead teda hoiatama või karistama.
            tagant järgi ei saa midgai teha??

            Kommentaar


              Ma olen hooaja keskpunktis Ukraina Meistriliigas klubiga Donetsk Shakhtar. Kõik on priima kuid viimaste mängude mingi kala on see, et peaksin võitma vastast siis alati 2-0, vahet pole kas liiga esiotsa tiime või tagantotsa. Ja ega kerge ei ole häid mängijaid ka sinna klubisse saada, ei taha karjääri justkui Ukrainas teha keegi tasemel mängija.

              Kommentaar


                ega keegi ei tea kuskohast saaks fm08 mängupalle ning kuidas/kuhu neid lisada tuleks?

                Kommentaar


                  Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
                  Ma olen hooaja keskpunktis Ukraina Meistriliigas klubiga Donetsk Shakhtar. Kõik on priima kuid viimaste mängude mingi kala on see, et peaksin võitma vastast siis alati 2-0, vahet pole kas liiga esiotsa tiime või tagantotsa. Ja ega kerge ei ole häid mängijaid ka sinna klubisse saada, ei taha karjääri justkui Ukrainas teha keegi tasemel mängija.
                  Ooo keegi veel, kes Shakhtariga mängib Ma ise ootan patchi ära, mis varstivarsti peaks väljas olema siis hakkan mängima FM 2007s oli kena Shakhtariga omada

                  Muidu ma soovitan sul Vene klubisi raidida, sealt leiab ikka väga häid mängijaid, kes on nõus sinuga liituma ntx Jo, Vagner Love, Daniel Carvalho, Arshavin jne

                  Samuti on ka enamus Lõuna-Ameerikas pallivatest mängijatest huvitatud sinuga liitumisest, niiet vaata seal ka ringi, ntx Carlinhos, Breno, Sidnei, Guilherme jne

                  Lisaks vaata ka teistest nõukogude maadest ringi, sealt võib ka leida ka häid mängijaid ning enamus on nõus sinuga liituma, ntx Luka Modric ...
                  Little things worry little minds.

                  Carlo Ancelotti, 2009

                  Kommentaar


                    kohati üsna raske mäng
                    "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                    Kommentaar


                      fm lähevad järjest raskemaks ja mõtetumaks!!!!!!!!

                      Kommentaar


                        nõrk oled siis, teeme aga muiduigi tilulilu mänge, ala FIFA

                        FM-d lähevad just huvitavamaks

                        Kommentaar


                          Ma olen nõrk et fm ei mängi ma arvan et sul katus sõidab .Aga muidugi igaühel omad eelistused .Lihtsalt avaldasin oma arvamuse

                          Kommentaar


                            Raske on mõttetu?
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              No lõpuks keegi nõustub(Y)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Okas Vaata postitust
                                No lõpuks keegi nõustub(Y)
                                ei ma küsisin siiski
                                Algselt postitas JT8055
                                Olge aktiivsemad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X