320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mis sealt lincona põrandakeskusest ikka küsida on .

    Kommentaar


      A little song dedicated to everyone at Sports Interactive and everyone who posts on the forums at SIGames.com and has to put up with the constant moaning at ...


      I will survive. Või mitte?

      Kommentaar


        vana nali .

        Kommentaar


          Algselt postitas Devil Vaata postitust
          mis sealt lincona põrandakeskusest ikka küsida on .
          või kirjastusest pegasus?
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Algselt postitas fan of tottenham Vaata postitust
            Hea, et vähemalt penalteid osatakse lüüa !



            Edit:
            Nii ikka ei kaotaks...

            Päris kõva eestlaste meeskonna oled teinud Leedsist

            Kommentaar


              FM 08-s on mul aasta 2009 detsembri kuu, ehk selle hooajaga pea poole peal. Meeskonnaks ikka veel Donetski Shakhtar. Kui pärida mõnd kvaliteetset mängijat enda meeskonda siis ega peale brasiillaste keegi tulla ei soovi. Aga üsna veider on see, et meeskonna vorm langeb iga aastaga Ukraina Kõrgliigas ning vorm tõuseb Meistrite Liiga mängudes. Oskab keegi ehk mingi näpunäite anda, et milles case nagu?

              Kommentaar


                Suure tõenäosusega lihtsalt juhus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
                  FM 08-s on mul aasta 2009 detsembri kuu, ehk selle hooajaga pea poole peal. Meeskonnaks ikka veel Donetski Shakhtar. Kui pärida mõnd kvaliteetset mängijat enda meeskonda siis ega peale brasiillaste keegi tulla ei soovi. Aga üsna veider on see, et meeskonna vorm langeb iga aastaga Ukraina Kõrgliigas ning vorm tõuseb Meistrite Liiga mängudes. Oskab keegi ehk mingi näpunäite anda, et milles case nagu?
                  AI hakkab su taktikat mõikama kodustes tingimustes, väheke refreshi taktika suhtes näiteks, või siis roatsiooni mängijate suhtes rohkem.

                  Kommentaar


                    Keegi seda Eesti facepacki ei viitsi uuesti uploadida?Palun

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Devil Vaata postitust
                      AI hakkab su taktikat mõikama kodustes tingimustes, väheke refreshi taktika suhtes näiteks, või siis roatsiooni mängijate suhtes rohkem.


                      taktikaga ma eriti ei koonerda, tavaliselt 5-4-1, 3-5-2 ja 4-4-2 on need kolm taktikat mida kasutan. mängijatega selline teema, et põhimängijad üldse ei saa nii palju mängida nagu vaja sest alati kas suspended või injured või hoopistükis international game´l on.
                      kunagi oli A.Tymoschuk mu kasvandik nüüd ostsin tagasi ja tüüp pidevalt vigastatud või alla võistlusmängu konditsiooni.
                      parimad mängijad praegu mul muidu Breno, D. Srna, A. Isaksson, Ilsinho, R. Rat, Alex, J. Martinez, Gavrancic...

                      Kommentaar


                        siis ehk rotatsiooni on liiga palju. mängijad ei jõua sisse elada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Cule Vaata postitust
                          Päris kõva eestlaste meeskonna oled teinud Leedsist
                          No ega väikese raha eest on raske tuua League 1hte mängumehi, kes selles liigas ikka suudavad midagi korraldada ka. Enamus meestest sai aga kõrgemale tõustes asendada tugevamatega, peamiselt Premieri klubidest lepinguta jäänud meestega. Meeskonnas on nüüd Gavin McCann, Ross McCormack jne.
                          Eestlastest alles jäänud Vosko, Kink, Pareiko ja Vassiljev

                          Kommentaar


                            Nii, ma tottenhami fänni sarnaselt Leedsi eesotsas. Kolmas hooaeg ja Premieris lõpuks jälle. Vosko oli ka mul kahes alamas liigas kunn, hetkel aga katkise jalaga väljas. Teine kunn, kelle ma tasuta MLS-st sain on Carlos Ruiz.

                            Ja Premieris nüüd ühesõnaga jätkan klubi traditsioone Lubasin boardile tiitlit, laristasin 30M turul ja eks paistab mis välja kukub.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas gamer Vaata postitust
                              Nii, ma tottenhami fänni sarnaselt Leedsi eesotsas. Kolmas hooaeg ja Premieris lõpuks jälle. Vosko oli ka mul kahes alamas liigas kunn, hetkel aga katkise jalaga väljas. Teine kunn, kelle ma tasuta MLS-st sain on Carlos Ruiz.

                              Ja Premieris nüüd ühesõnaga jätkan klubi traditsioone Lubasin boardile tiitlit, laristasin 30M turul ja eks paistab mis välja kukub.

                              Kolme hooajaga Premierisse ? vapsee kiire vend
                              Mul hetkel samuti kolmas hooaeg, teist hooaega Championshipis(eelmine hooaeg 7mes) hetkel 12 mängu lõpuni ja ühe punktiline edu jälitajate ees. Lootetavasti saan Premierisse ja seal mingiaeg tippu

                              Kommentaar


                                Kolme? Kaks on täiesti normaalne. Igast liigast tuleb ikka aastaga tõusta.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X