320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nii,
    Homme peaks endale kah mängu kätte saama, aga viitsib siia keegi ära tuua mingid õpetused algajale(võivad olla nii inglise kui ka eesti keeles), kõik patchid jm uuendused. Ja kuhu siis need patchid ära paigutama peab?

    Aitüma!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Kolme? Kaks on täiesti normaalne. Igast liigast tuleb ikka aastaga tõusta.
      Ikka jah ma suutsin league onest millwalliga 4 aastaga teha premier league keskmiku ja eurosarja ja hooajal 2011/2012 VÕITJAKS....
      Ma sama haruldane kui kaine farmer!

      Kommentaar


        andke mõni taktika mis teil hästi töötab mängus

        Kommentaar




          töötab suht kenasti, aga eks vahepeal peab keerutama ka muud moodi mõne hetke.

          Kommentaar


            Algselt postitas eestimees Vaata postitust
            andke mõni taktika mis teil hästi töötab mängus
            Ise kasutan 4-1-2-2-1 ja mängin Barcaga. Nõrkade meeskondadega seda taktika eriti ei soovita.

            Kommentaar


              nonii mäng käes ja patch 8.01 tõmmatud, aga kuhu kausta ma selle patchi paigutama pean`?

              Kommentaar


                Kuidas sitta sisekliimat korda saada? Mul sai üks mängija punase mille eest unustasin teda karistada. Nüüd on läinud meeskonnas meeletu dissimine (dislike) lahti nagu oleks meeskonna asemel mingid neegerräpparid
                Mes que un club!

                Kommentaar


                  Algselt postitas sayonara Vaata postitust
                  Kuidas sitta sisekliimat korda saada? Mul sai üks mängija punase mille eest unustasin teda karistada. Nüüd on läinud meeskonnas meeletu dissimine (dislike) lahti nagu oleks meeskonna asemel mingid neegerräpparid
                  müü mehed maha

                  Kommentaar


                    Algselt postitas --andres-- Vaata postitust
                    müü mehed maha
                    Kardan, et kui 6-7 põhikoosseisu meest maha müün, siis võivad asjalood väga ebasoodsa pöörde võtta
                    Mes que un club!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kewu Vaata postitust
                      nonii mäng käes ja patch 8.01 tõmmatud, aga kuhu kausta ma selle patchi paigutama pean`?
                      patchi pead ikka installima

                      Kommentaar


                        Mul nüüd esimene hooaeg Tampere Unitedega.Esimest korda elus mängin FM-i üldse ja päris rahul olen. 5-3-2 ja 4-3-1-2 on minu arvates parimad taktikad. Miks ManU mängijatel pilte pole, aga see-eest Mart Poomil on?
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Ühelgil Premieri meeskonna mängijatel pole, saab seda kuidagi muuta ?. Oleks ikka parem kui logodki kasvõi oleks

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fan of tottenham Vaata postitust
                            Ühelgil Premieri meeskonna mängijatel pole, saab seda kuidagi muuta ?. Oleks ikka parem kui logodki kasvõi oleks

                            Saab ikka. Pead kas ise tegema või kuskilt alla tirima facepackid, logosid saab samal moel. Ise kasutan www.sortitoutsi.net võimalusi.

                            Kommentaar


                              Kas see pall lendas väravasse või jaa?



                              Lühidalt siis:
                              Mängin Elvaga. Esiliigast tõusin ühe hooajaga Meistriliigasse, lõpetades Flora, TVMK ja Levadia duublite taga 4.-ndana. Meistriliigas hetkel kaks 6.-ndat ja viimasel hooajal saadud 5. koht.
                              Sel hooajal üritan lõpuks pääsu Euroopasse, hetkel neljast mängust 10 punkti.
                              Võrreldes eelnevate FM-idega natsa raskem ja see mulle meeldib

                              Edit: hooaja viies mäng:

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sayonara Vaata postitust
                                Kuidas sitta sisekliimat korda saada? Mul sai üks mängija punase mille eest unustasin teda karistada. Nüüd on läinud meeskonnas meeletu dissimine (dislike) lahti nagu oleks meeskonna asemel mingid neegerräpparid
                                Ära muretse,see eriti ei mõjuta moraali nii palju kui mina näind olen ja tavaliselt mängijad lepivad päris kiiresti ka ära.(on ka erandeid muidugi)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X