320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma alustasin arsenaliga ytlesin challenge title ja pappi 25 milli

    ostsin sisse siis

    kameni 9
    quaresma 13
    menez 9
    wijnaldum 0

    tahtsin osta brenot ja banegat aga nad ei saanud WP

    müüsin sii

    lehmann 0
    almunia 2.8
    clicy 10

    almuniast ja lehmannist tahtsin lahti saada nad ei meeldi lihtsalt


    alustasin 2-0 kaotusega west hamile, siis kaks 1-0 võitu , 1-1 viik ja 4-1 võir ManU üle

    Kommentaar


      Väga põnev.

      Kommentaar


        Algselt postitas matys Vaata postitust
        ma alustasin arsenaliga ytlesin challenge title ja pappi 25 milli

        ostsin sisse siis

        kameni 9
        quaresma 13
        menez 9
        wijnaldum 0

        tahtsin osta brenot ja banegat aga nad ei saanud WP

        müüsin sii

        lehmann 0
        almunia 2.8
        clicy 10

        almuniast ja lehmannist tahtsin lahti saada nad ei meeldi lihtsalt


        alustasin 2-0 kaotusega west hamile, siis kaks 1-0 võitu , 1-1 viik ja 4-1 võir ManU üle
        Ütleks et Clichy müüki jääd sa kahetsema sest mul on arsenaliga 2 hooaeg ja kõik barca,milan,madrid jt tippklubid tahavad ja hea mängumees ka minu tiimis vasakkaitses asendamatu

        Kommentaar


          Jah ainult 10 milli eest ka,ta on kindlasti rohkem väärt.

          Kommentaar


            Maidenheadiga Conf southis mängides sain esimesed 3 mängu kaela üleajal löödud värava tõttu. Sõprukas sain ühe mängu suisa 9-0 tala, aga siis vist taktikanäppimine aitas joonele saada.

            Siiski need meeletud 1-1 luhtamised ajavad hauda ju.

            Kommentaar


              aga traore kärab küll,kätte on jõudnud jaanuar liigas kolmas, esimene on Newcastle ja teine ManU
              tahaks osta silvat,agüerot ja miguel velosot, müüa tahaks gilberto silva ja rosicky

              Kommentaar


                Suur pinge mängida kui tiim loaded with cash ja ostad keda süda soovib..

                Kommentaar


                  isegi väiksemaga alutades jõuad sa hästi mängides sinna välja. aga millal? kas siis, kui kõik praegused lahedad staarid lähevad pensile?

                  mängimis viise on erinevaid, ei tasu arvustada teisi.

                  Kommentaar


                    1)kahjuks ma ei saa osta KEDA SÜDA SOOVIB
                    2)IGA TIIM premieris on LOADED WITH CASH sõltub lihtsalt mis ambitsioonid sul on

                    Kommentaar


                      viimased kolm Fmi 06-08 ma alustasin kõiki mingi suure ja tugeva klubi. Algul ikka põnev paar hooaega ja võidad kõik mis võita annab, siis viskab yle muidugi. Aga kõvasti põnevam on mängida mingi 2 või kolmanda liiga satsiga pm. ei tea meeskonnast kedagi ja hakkad leiutama neile taktikat ja kes kus mängib. Nu muidugi on abi assistant managerist mängijate valikul. Lihtsalt suurte klubidega mängimine viskab suht kiiresti yle, pinge kaob ära. Kindlast soovitan proovida nõrgemate meeskondadega te ei pettu.

                      Kommentaar


                        Saan siis ka täna oma plaadi kätte ja siis läheb andmiseks kui aega leian.
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas evian Vaata postitust
                          viimased kolm Fmi 06-08 ma alustasin kõiki mingi suure ja tugeva klubi. Algul ikka põnev paar hooaega ja võidad kõik mis võita annab, siis viskab yle muidugi. Aga kõvasti põnevam on mängida mingi 2 või kolmanda liiga satsiga pm. ei tea meeskonnast kedagi ja hakkad leiutama neile taktikat ja kes kus mängib. Nu muidugi on abi assistant managerist mängijate valikul. Lihtsalt suurte klubidega mängimine viskab suht kiiresti yle, pinge kaob ära. Kindlast soovitan proovida nõrgemate meeskondadega te ei pettu.
                          alusta eesti liiga klubiga,seal häda jällegi selles,et keegi eriti ei taha tulla...

                          Kommentaar


                            Alustasin omal uut mängu Nottingham Forestiga League 1-st.
                            Enne seda olin 4 hooaega ManU manageerinud.
                            Igatahes, board tahab 3 aastaga Championshipsis kenale kohale jõuda, ise tahan 3 aastaga Premieri jõuda.
                            Raha anti esimesel hooajal 122 k, palka sain maksta 64 k.
                            Ostsin Viikmäe 110 k, Saagi 6 k, talvel tuli Voskoboinikov 60 k.
                            Parentiks sain omal ManU enda, saatis mulle Bardsley ja Campbelli laenule. Laenasin veel Turnbulli omale väravasse ning O'Hara poolikusse.
                            Nende meestega sai esimesel hooajal 1. liiga kotti pistetud 111 punktiga. Viimäe oli klubi suurim skoorija 23 tabamusega, Campbell teine ja Saag 15 kolliga kolmas. O'Haral oli parim sööduprotsent liigas: 89%. Viikmäel parim rating: 7,54
                            Hetkel teise hooaja algus: Raha 0 (võimalus tõsta 2,4 millini, kui palku kärpida), palkadeks 138 k/nädalas.
                            Sain omale Šotimaalt Lee Milleri tasuta ja Ibrahim Talli samuti tasuta. Laenasin ManUst uuesti terveks hooajaks Bardsley ja Middlesbroughst Turnbulli. Ostsin 250 000-ga Dmitrijevi Levadiast. Raha sain tänu palkade kärpimisele.
                            Müüsin mõttetud mehed madalamatesse liigadesse või nende leping sai läbi.

                            Mis edasi saama hakkab, küll millalgi kuuleb.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fan of tottenham Vaata postitust
                              Suur pinge mängida kui tiim loaded with cash ja ostad keda süda soovib..
                              kusjuures on! mina avastasin selle pinge just FM08-s. Enne seda ka ei pidanud seda miskiks. Lihtsalt küsimus on, et millest mõnu tunned ja mille nimel võistled.

                              Kommentaar


                                Ise alustasin Colchester Unitediga Coca-Cola liigas. Hooaja eelsetes ennustustes pakuti mulle liigas tagumise osa kohti, ometigi suutsin üllatada ja võidelda endale välja play-off koha. Play-offis võitsin Charltonit ja Watfordi ning saingi Premier League pääsme. Mu parim väravakütt oli Teddy Sheringham 23 väravaga. Uueks hooajaks olen endale juba soetanud Ryan Taylori ja Andy Websteri, mõlemad Wiganist ning Marlon Kingi Watfordist. Samuti laenasin endale Jack Hobbsi Liverpoolist, Joe Harti Manchester Cityst ning Scott Sinclairi Chelseast.
                                Eestlastest olen ainult Taijo Teniste soetanud. Premier Leagues oleks eesmärgiks esikümnesse jõudmine.
                                Coraje, corazķn y cojones.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X