320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    Vaata lehtedelt 29-33. Pakun, et kuskil seal oli. Maekase esimene db oli vigane, aga kui ta uuesti üles laskis oli kõik korras.
    leidsin nüüd selles üles, huvitav kuda see ennist kahe silma vahele sai jääda. mnjah, mis siis ikka igatahes panin käbla laadima, õhtul saab juba proovida

    Kommentaar


      Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
      sorri et ma seda teemat sedasi solgin kuid üks küsimus järgmine, et ega keegi juhuslikult Eesti Meistriliiga meeskondadele kuskilt särke leidnud pole? googeldasin päris tükk aega aga ei leidnud kahjuks mina küll mitte, ärge seda sortitoutsi.net pakkuge, seal on ainult logod Eesti meeskondadele.
      Vaata sorttitoutsi.net foorumist, kui seal viimati tuhlasin nägi seal küll Eesti Meistriliiga särke, kuid need olid vist paar hoaega vanad, aga pole ka kindel

      Kommentaar


        Algselt postitas rooney Vaata postitust
        Vaata sorttitoutsi.net foorumist, kui seal viimati tuhlasin nägi seal küll Eesti Meistriliiga särke, kuid need olid vist paar hoaega vanad, aga pole ka kindel
        Leidsin ülesse. Kuid jah need on eelmisest hooajast.

        Eesti Meistriliiga särgid

        Kommentaar


          Algselt postitas rooney Vaata postitust
          Leidsin ülesse. Kuid jah need on eelmisest hooajast.

          Eesti Meistriliiga särgid

          ole Sa südamest tänatud!

          Kommentaar


            Kas patch 8.0.1 peab installitud olema et 8.0.2 installida?
            I was raped today. Oh, wait, did I say "raped"? I meant to say someone text messaged me.

            Kommentaar


              Algselt postitas metsaline Vaata postitust
              Kas patch 8.0.1 peab installitud olema et 8.0.2 installida?
              ei pea minu teada

              Kommentaar


                damn, olin sunnitud format C tegema, ja jäin 2008-st ilma, äkki keegi hea foorumlane on nõus vastu tulema ja jagama mulle seda mängu? PM siis!
                AILTON

                Kommentaar


                  mul on näiteks selline jama selle mänguga nüüd, et alustan Eesti Meistriliigat, eks....siis saan alguses need 3 sõprusmängu ära teha salvestamisega aga kui mängin esimese liigamängu siis ütleb, et midagi Cannot Save Game vms. proovisin päris mitme fm 8.0.2 versiooni patchiga kuid lootusetu...on kellelgil sama probleemi ennem olnud? oskab ehk aidata....

                  Kommentaar


                    Keegi mingit head taktikat ei oskaks soovitada?Lihtsalt olen Maag Tammekaga viis mängu järjest pähe saanud ning ükski taktika, mida ma proovinud olen ei tundu töötavat.
                    I was raped today. Oh, wait, did I say "raped"? I meant to say someone text messaged me.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas metsaline Vaata postitust
                      Keegi mingit head taktikat ei oskaks soovitada?Lihtsalt olen Maag Tammekaga viis mängu järjest pähe saanud ning ükski taktika, mida ma proovinud olen ei tundu töötavat.

                      proovi: 4-2-3-1
                      ehk siis:

                      Kommentaar




                        Naljavennad.
                        Lõvi helistab põlevale ringile:
                        «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

                        Kommentaar


                          Algselt postitas RantZ Vaata postitust


                          Naljavennad.



                          väga suur irve.

                          Kommentaar


                            Nojah, nii juhtus kõigil, kes tänase päeva jooksul FMis 1. aprillini jõudsid vist.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Ohoh D

                              Päris äge

                              Kommentaar


                                Kas keegi on otse nurgalöögist sisse löönud või lasknud?
                                Mul juhtus just meistriteliigafinaalis selline asi, Pooli loputasin liigas 5-1 ja 4-0 ja Meistriteliiga finaalis jäi 90min 1-1 ja siis Ryan Taylor suutis 116-ndal minutil otse nurgalöögist sisse keerutada. Ise nägin sellist asja esimest korda =D

                                Kommentaar

                                Working...
                                X