320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Football Manager 2008 Graphics megapack

    File includes: Faces, Kits, Club and competition Logos

    File size: 80 mb [each file 10 mb]

    Download them all and then unpack with winrar

    Code:











    no password

    ADD FILES INSTRUCTION:

    Step 1.

    Copy all files in c:/My Documents/Sports Interactive/Football Manager 2008/graphics

    If you dont have graphics folder you can create new folder with name "graphics".

    Step 2.
    Start game. Go to preferences. On the left side of screen click on Display & Sound.
    Next step:
    Off: Use skin cache
    On: Always reload skin on confirm

    See picture:

    Kommentaar


      Algselt postitas sildojar Vaata postitust
      Football Manager 2008 Graphics megapack

      File includes: Faces, Kits, Club and competition Logos

      File size: 80 mb [each file 10 mb]

      Download them all and then unpack with winrar

      Code:











      no password

      ADD FILES INSTRUCTION:

      Step 1.

      Copy all files in c:/My Documents/Sports Interactive/Football Manager 2008/graphics

      If you dont have graphics folder you can create new folder with name "graphics".

      Step 2.
      Start game. Go to preferences. On the left side of screen click on Display & Sound.
      Next step:
      Off: Use skin cache
      On: Always reload skin on confirm

      See picture:
      Ja mis seal siis sisaldab?

      Kommentaar


        mismoodi ma saan mängijate numbreid muuta?

        Kommentaar


          Hooaja alguses pead registreerima oma meeskonna numbrid hooajaks. Kui uus hooaeg tuleb siis regad.
          Algselt postitas Maekas
          Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

          Kommentaar


            Ehk keegi oskab mind selle eesti liigaga aidata.
            Enda arust tegin ma kõik nii nagu öeldud:
            installisin patch 8.0.2, salvestasin faili My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2008\db\ kausta, panin mängu tööle- New game ja siis nagu peaks küsima mis db'd tahan kasutada, aga ta ei küsi seda vaid hakkab kohe laadima. Eesti liigat aga pole kuskil.

            Kommentaar


              kas keegi fifa manager 08 ka mängib

              Kommentaar


                Algselt postitas newmanager Vaata postitust
                kas keegi fifa manager 08 ka mängib
                vähemus

                Kommentaar




                  Kun ei ole lihtne vend.

                  EDIT: See hooaeg on Bojinov Agüerost üle olnud. Aga otsustasin nüüd mängida rohkem meeskondlikult ja mitte ainult Agüerole.
                  Algselt postitas Maekas
                  Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                  Kommentaar


                    Aastat 2011 ei ole võimalik 8.0-ga vastu võtta. Tundub et FM2008 karjäär sai sellega minu jaoks läbi. Jään ootama 09-t.
                    Algselt postitas Maekas
                    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                      Aastat 2011 ei ole võimalik 8.0-ga vastu võtta. Tundub et FM2008 karjäär sai sellega minu jaoks läbi. Jään ootama 09-t.
                      Oota mis mõttes?
                      DELFI kommijad ahju!

                      Kommentaar


                        31.Detsember 2010 kell 23:30 tuleb error ja viskab mängust välja, nii puhkusel olles kui mängides.
                        Algselt postitas Maekas
                        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                        Kommentaar


                          Kui ma selekteerisin alguses managable teamideks inglismaa ja eesti klubid, siis kas ma seda muuta ei saa?

                          Kommentaar


                            ega vist ...
                            Little things worry little minds.

                            Carlo Ancelotti, 2009

                            Kommentaar


                              Kas Game Status'i alt ei saa muuta?
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Esimene hooaeg tüürisin Arsenali. Hooaja alguses ütlesin, et hakkan Premieri tiitli eest võitlema. Paraku oli võitlus tulutu ning Chelsea sai kokkuvõttes 1 punktilise paremusega premiershipi tiitli endale. 5. vooru enne hooaja lõppu läks minu olukord tunduvalt roosilisemaks, sest Chelsea tegi 1-1 viigi Liverpooliga. Tol hetkel oli ma oma lähimatest konkurentidest 2 silmaga ees. Aga siis, 37. voorus tuli mingi West Ham eesotsas Craig Bellamyga, kes mind võitis. Sellega oli ka tiitel läinud.
                                CL möödus mul üle kivide ja kändude: FC Kopenhaagenist sain 2 mängu kokkuvõttes siiski 4-0 jagu, kuid grupifaasis tekkis mul tõsised raskusi. Eriti AS Romaga, kellele kaotasin 1-3 ja 0-2. Teisteks konkurentideks olid Sporting (1-1 ja 3-0) ning Kiievi Dünamo (1-0 ja 2-0). Järgmises ringis tuli vastu Real Madrid. Seda pähklit ma katki ei suutnud igatahes hammustada, sest pärast 2-2 viiki kodus, sain ma 0-2 kaotuse Madridist.
                                Liigakarikas jõudsin koguni finaali ja võitsin selle. Vastaseks Everton ja skooriks 3-1. Kõik 3 väravat lõi Emmanuel Adebayor, kes kogu hooaja vältel lõi 52 mängus 47 väravat. Poolfinaalides olin varem alistanud rivaali Chelsea kahel korral tulemusega 1-0.
                                FA karikas ma paraku finaali ei jõudnud, sest pidin tunnistama ManU 1-2 paremust . Manu poolel lõi võiduvärava Wayne Rooney mängu viimasel minutil.
                                Transfermarketil polnud ma just kõige aktiivsem, sest kogu meeskond on hästi komplekteeritud kuid väiksemaid muudatusi ma siiski tegin: Nikita Andrejev tuli Levadiast tasuta aga tal on probleeme tööloa hankimisega, nii et otsest kasu tast polnud. Teiseks tulijaks oli kaitsja Leon Barnett West Bromist 7.25 millioni euro eest ka temast ei olnud sellist kasu ja nüüd on ta reservides. 1. juulil liitub akadeemiaga Henrik Ojamaa. Välja läks Robin van Persie, kelle hooaeg The Gunnersi rivistuses kulges kehvasti. Uueks klubiks on AS Roma, kust ta on löönud 14 mängus 12 väravat ja tema hinnaks kujunes 11.5 millionit eurot.


                                Kommentaar

                                Working...
                                X